Księżniczka Charlotte niczym jej wujek Harry w dzieciństwie! 

O tym ślubie będzie głośno jeszcze przez długi, długi czas! W sobotnie południe książę Harry poślubił amerykańską aktorkę Meghan Markle. Tego dnia oczy całego świata zwrócone były na kaplicę św. Jerzego w Windsorze, gdzie wspólnie z parą młodą świętowało 600 wyjątkowych gości z królową Elżbietą II na czele. 

W niezwykłej roli mogliśmy zobaczyć także ulubieńców całej Wielkiej Brytanii, czyli dzieci księżnej Kate oraz księcia Williama. Urocza Charlotte pełniła funkcję jednej z druhen Meghan Markle, a elegancki George był paziem swojego wujka. Jednak to właśnie miny i radosne wygibasy malutkiej księżniczki, czwartej w kolejce do królewskiego tronu, rozbawiły cały internet. Musimy przyznać, że dziewczynka swoim zachowaniem coraz bardziej przypomina nam Harry’ego. 

HOT NEWS – Ojciec Meghan Markle szczerze skomentował książęcy ślub!

3-letnia Charlotte bez większego skrępowania uroczo machała do tłumów zgromadzonych przed kaplicą św. Jerzego. Co więcej, będąc już w królewskim powozie, pozdrowiła fotoreporterów wytykając im język! To taki sam gest, jaki kilkanaście lat temu wykonał właśnie książę Harry!

POLECAMY – Cannes 2018. Paweł Pawlikowski z nagrodą za najlepszą reżyserię!

Trochę bardziej wycofany tego dnia był książę George. On natomiast przypomina zachowaniem swojego ojca Williama. Jest to spowodowane podobną formą wychowania. Otóż obecnie mały George jest świadomy swoich dużych szans na objęcie królewskiego tronu, tak jak William, kiedy był małym chłopcem. Natomiast Harry od zawsze wiedział, że jego szanse na to są naprawdę niewielkie, podobnie jak dziś szanse Charlotte. 

Zobaczcie teraz, jak urocza Charlotte szalała na ślubie Harry’ego i Meghan!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. screen Facebook/The Royal Family


Nie ma więcej wpisów