Śledź nas

news

Tańcząca Gessler w nowym spocie TVN! Musisz to zobaczyć!

Konferencja ramówkowa TVN zawsze jest sporym wydarzeniem. Stacja stawia na oryginalne i nowoczesne rozwiązania. Zobaczcie, jak wygląda jej nowy wiosenny spot!

W czwartek odbyła się prezentacja nowej, wiosennej ramówki  TVN. Można było na niej zobaczyć wszystkie najważniejsze nazwiska tej stacji. Agnieszka Woźniak-Starak, Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek, Olivier Janiak czy Marcin Prokop to tylko niektóre z nich.

HOT NEWS – Odmłodzona Magda Gessler w czarno-białej stylizacji na wiosennej ramówce TVN – zobacz!

Oprócz strojów gwiazd, duże emocje wzbudza też prezentacja nowego spotu. Tym razem kierownictwo postawiło na styl imprezowy! Hasło to “Czekam w TVN”. Do tego nagrano całą piosenkę!

SPRAWDŹ – Gwiazdy na ramówce TVN: Rozenek, Rusin, Szulim, Gessler…

Dyskotekowe światła, a na samym już wstępie Hubert Urbański jako wokalista w stylu disco! Cekiny, błyszczące materiały…  Gwiazd TVN  w takim wydaniu jeszcze nie widzieliście. Tańcząca Magda Gessler czy Maciek Stuhr, Kuba Wojewódzki jako śpiący w wannie imprezowicz czy Kinga Rusin wśród mężczyzn… 

Jak widać, kierownictwo stacji postawiło na humor i nawiązanie do modnego ostatnio disco polo. Jak oceniacie nowy spot?

 

 

news

Mariola i Andrzej Gołota razem w Agencie! Co było dla nich najtrudniejsze?

gołotów
W kolejnym sezonie Agenta wystąpią m.in. Andrzej Gołota i jego małżonka. Jak para ocenia udział w programie?

Dla fanów telewizyjnego show Agent Gwiazdy sporym zaskoczeniem był udział Andrzeja Gołoty wraz z małżonką. Podczas uroczystej premiery czwartego sezonu Agenta postanowiliśmy dowiedzieć się jak Andrzej Mariola Gołota oceniają swój udział w show.

POLECAMY – Damian Kordas pomagał Koterskiemu w Agencie?!

Jak widać małżonkowie doskonale odnaleźli się w programie wśród tylu różnych i ciekawych osobowości ze świata show-biznesu. Mariola Gołota komentuje tutaj ogólny skład uczestników czwartej edycji Agenta:

Bardzo fantazyjna grupa ludzi i bardzo dynamiczna, wybuchowa chwilami…

HOT NEWS – Małgorzata Socha nie zrobiła tego dla Vegi! Nie będzie się poniżać!

Spytaliśmy Gołotów także o to, co było dla nich największym wyzwaniem w programie. Ich odpowiedź zaskakuje! Andrzej Gołota stwierdza bowiem, że najtrudniejszym fakt, że tak silna mentalnie grupa była w stanie przekonać do zrobienia czegoś, czego normalnie nie odważyliby się zrobić. Małżeństwo podkreśla także, że w tak licznej grupie złożonej z samych indywidualistów każdy miał swoje zdanie – zapowiada się zatem pełne emocji show!

Foto. Screen Instagram Agent Gwiazdy TVN

Kontynuuj czytanie

news

Damian Kordas pomagał Koterskiemu w Agencie?!

Damian Kordas i Michał Koterski to gwiazdy najnowszej edycji Agenta! 

Telewizyjna premiera czwartej już części popularnego show Agent Gwiazdy zbliża się wielkimi krokami. Na oficjalnej gali z okazji premiery programu spytaliśmy Michała Koterskiego czy w obliczu ciężkich wyzwań mógł liczyć na pomocną dłoń w postaci Damiana Kordasa.

HOT NEWS – Małgorzata Socha nie zrobiła tego dla Vegi! Nie będzie się poniżać!

Michał Koterski wyznał, że był bardzo zadowolony z tego, że mieszkał razem z Kordasem. Oczywiście aktor mógł także liczyć na jego ciągłe wsparcie w programie. Jak wyglądała ich współpraca? 

Pomagał mi, to znaczy on zbierał informacje o Agencie itd. i to wszystko rozkminiał, co tam się dzieje, a ja sobie korzystałem z uroków tego programu… i potem on mi je przekazywał.

POLECAMY – Koterski szczerze o swoim uzależnieniu – narkotyki są wszędzie!

Komentuje Koterski, który komentuje także fakt, że w pierwszym odcinku programu razem z Kordasem dostali… łoże małżeńskie, dodając z rozbawieniem, że ta noc “zbliżyła ich na cały program”. Jak widać panowie stworzyli bardzo dobrany i przede wszystkim zgrany duet! 

ZOBACZ – Kinga Rusin będzie mieć nowy program? Zapytaliśmy wprost!

Michał Koterski dodaje także słówko na temat pozostałych uczestników, ale o tym przekonacie się dopiero oglądając wideo!

Foto. Screen Damian Kordas/ Michał Koterski

Kontynuuj czytanie

news

Małgorzata Socha nie zrobiła tego dla Vegi! Nie będzie się poniżać!

socha
Małgorzata Socha nie złamała swoich zasad dla reżysera!

Patryk Vega jest niezwykle kontrowersyjnym reżyserem, którego filmy ociekają przemocą i seksem. Małgosia Socha miała dołączyć do obsady jednej z jego produkcji, jednak wyzwanie, które przed nią postawił przerosło aktorkę. W specjalnie przygotowanej dla niej roli, jej bohaterka miała sikać w majtki.

HOT NEWS- Kinga Rusin ocenia decyzję Kevina Harta z prowadzenia Oscarów! Słusznie!?

Odmowa Małgosi z powodu tej sceny oburzyła reżysera. Według niego to dyskwalifikuje aktora, bo powinien być gotowy na każde wyzwanie. Jak zdradza Vega aktorka nawet nie chciała słyszeć o grze w takiej scenie. Teraz już nie ma w panach zatrudnić Małgorzaty

Dobrze zrobiła?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Wzruszające- jak dzieci wspierały Gołotów w “Agencie”!

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

W drodze na zdjęcia do Bangkoku na plan nowego filmu „SMALL WORLD” o handlu dziećmi #smallworld #patrykvega

Post udostępniony przez Patryk Vega (@patryk_vega_official)

Kontynuuj czytanie

news

Kinga Rusin ocenia decyzję Kevina Harta z prowadzenia Oscarów! Słusznie!?

rusin
Kinga Rusin jest specjalistką od oscarowej gali!

Kevin Hart już kilka miesięcy temu zrezygnował z prowadzenia Oscarów, ponieważ wyszły na jaw jego homofobiczne teksty, które publikował na Facebooku. Kinga Rusin ocenia, że jego decyzja była słuszna, bo spowodowałby to jeszcze większą aferę.

HOT NEWS- Wzruszające- jak dzieci wspierały Gołotów w “Agencie”!

Na jego miejsce organizatorzy gali nie znaleźli żadnego kandydata, czemu dziennikarka w ogóle się nie dziwi. Przygotowanie do poprowadzenia takiej uroczystości zajmuje przynajmniej kilka miesięcy. Poprowadzenie Oscarów jest wspaniałym punktem w CV, ale też może zakończyć karierę. Dobrym przykładem jest Neil Patrick Harris, który przedobrzył. 

Raczej się prosi gwiazdy, że poprowadziły galę

Jak sobie poradzą bez prowadzącego? Kinga ocenia w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Koterski szczerze o swoim uzależnieniu- narkotyki są wszędzie!

rusin

Kontynuuj czytanie

HITY