Veronica Bielik to prawdziwa gwiazda Instagrama! Zasłynęła dzięki swojej dużej pupie, która jak się okazało, nie jest prawdziwa!

Veronica Bielik swoją karierę rozpoczęła od dzielenia się z innymi sukcesem po zrzuceniu wagi. Z czasem zaczęła odsłaniać coraz więcej, a liczba fanów stale rosła. Ostatnio osiągnęła 1 mln obserwatorów na Instagramie. Dziewczyna na zdjęciach chwali się swoją sylwetką, bardzo często w bieliźnie lub bikini. Największą uwagę przykuwa ogromna pupa, która rzekomo jest prawdziwa!

POLECAMY – KAYAH NICZEGO SIĘ NIE BOI! TERAZ ZAJMIE SIĘ…!?

Veronica Bielik podczas każdego wywiadu podkreśla, że je pośladki są w 100% prawdziwe i są zasługą dobrych genów. W ramach utwierdzenia wszystkich w prawdziwość tych słów, tą samą wersję powtórzyła dziś w Dzień Dobry TVN. Dodatkowo opowiedziała o swojej siostrze, która ma podobno 2 razy większą pupę niż ona. 

Sportsmenka nigdy nie ukrywała, że w swoim wyglądzie poprawiała usta oraz biust. Swój profil na Instagramie prowadzi na tyle wiarygodnie, że takie wyznanie było koniecznością. Niestety w internecie czuwa pełno uważnych użytkowników.

Profil, poznańskiej kliniki chirurgii plastycznej, @mandalaclinic na Instagramie 4 stycznia udostępnił zdjęcie pośladków przed i po operacji. Znawcy pośladków Veroniki od razu poznali, kto znajduje się na fotografii. Wątpliwości zostały rozwiane, gdy dziewczyna skomentowała zdjęcie- “Serdecznie pozdrawiam cały zespół”

Życzliwe profile na Instagramie takie jak @deynnps oraz @ludziepseudofitnessu dziś nagłośniły tę sprawę. Najprawdopodobniej nieuwaga Veroniki, spowodowana napisaniem komentarza, została szybko zauważona. Profil kliniki usunął zdjęcie, ale jak to mówią – co było w internecie, zostaje w internecie.

A może klinika użyła pupy dziewczyny do zobrazowania efektów po operacji, ale ona sama się jej nie poddała? Zatem dlaczego zdjęcie zostało usunięte? Na odpowiedź pewnie długo trzeba będzie czekać .

ZOBACZ TEŻ – ZOSTAŁ ZWOLNIONY Z PRACY PRZEZ SWOJĄ ORIENTACJĘ SEKSUALNĄ – DOMAGA SIĘ WYJAŚNIEŃ!

My tylko czekamy na oficjalne sprostowanie sprawy przez Veronikę!

fot.screen/Instagram/@ludziepseudofitnessu

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów