Śledź nas
'

news

Z programu “Ameryka Express” odpadła pierwsza para uczestników!

Zaledwie tydzień temu wystartował najbardziej egzotyczny wyścig jaki widzieli telewidzowie, gdzie głównymi bohaterami są gwiazdy rodzimego show-biznesu, chcący przeżyć przygodę życia w Ameryce Południowej. A już dziś z programem “Ameryka Express” musiała pożegnać się pierwsza para uczestników.

Nowy sezon “Ameryka Express” na antenie TVN rozpoczął się z impetem. W roli prowadzącej zadebiutowała Daria Ładocha znana widzom z kącika kulinarnego w Dzień Dobry TVN, zastępując tym samym dziennikarkę Agnieszkę Woźniak-Starak, która po tragicznej śmierci męża Piotra, nie wróciła już do pracy w telewizji. Jako miejsce wyścigu wybrano Gwatemalę i Kolumbię, gdzie na uczestników czekały ekstremalne warunki pogodowe od tropikalnych deszczy po uporczywy skwar. Mając dolara dziennie na osobę musieli udowodnić sobie oraz kompanowi podróży, że są wstanie przeżyć, mało tego dobiec na metę przed pozostałymi parami, żeby tylko nie odpaść z programu. 

POLECAMY – Pisarek, Wolszczak i Markowska na konferencji nowego sezonu Ameryka Express – zobacz zdjęcia

Do wyścigu o pieniądze przystąpiło ponownie 8 par:

Patrycja Markowska i Żaneta Lubera 

Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska 

Iwona Benjamin z mężem Reggiem znani z show “Żony Hollywood”

Grażyna Wolszczak z synem Filipem Sikorą

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał znani z serialu 19+

Paweł Deląg i Dariusz Lipka 

Marcin “Różal” Różalski i Bartosz Fabiński

bracia Grzegorz i Rafał Collins

Po pierwszym odcinku i wygranej konkurencji o immunitet bezpieczni okazali się aktorka Grażyna Wolszczak z synem Filipem Sikorą, którzy automatycznie awansowali do 3 odcinka. Walkę o pozostanie w programie stoczyło zatem 7 pozostałych par.

Pierwszym zadaniem była nauka tradycyjnego tańca Majów. W najgorszej sytuacji znaleźli się Małgosia i Ernest, ponieważ musieli nauczyć tańca aż 7 obcych osób, co wywołało u Małgosi łzy rozpaczy, gdyż nikt nie chciał z nią zatańczyć… Co ciekawe, inne pary poradziły sobie z tym zadaniem błyskawicznie, ale mieli do nauczenia mniej osób.

Kolejnym zadaniem było wyprodukowanie 1,5 metra kiełbasy. Z tym zadaniem poradzili sobie wszyscy oprócz Iwony i Reggiego Benjaminów, którzy po prostu zgubili się po drodze i nie dotarli do miejsca docelowego. Na mecie u Darii Ładochy jako pierwsi pojawili się bracia Collins oraz modelki Karolina i Marta. Obie pary dostały w prezencie nocleg i wyżywienie. Reszta par musiała znaleźć nocleg we własnym zakresie. Następnego dnia ww. pary zmierzyły się w walce o amulet o wartości 10 ooo zł. Konkurencję wygrali bracia Collins.

Ostatnim wyzwaniem w danym odcinku było zbudowanie latawca, który utrzyma się w powietrzu przez co najmniej  10 sekund. Największy problem z zadaniem mieli  Małgosia i Ernest, którym latawiec non stop upadał na ziemię. Koniec końców udało im się wznieść latawiec ponad ląd i jako przedostatnia para wyruszyli w dalszą podróż.

Po wyczerpującym dwóch dniach pełnych zadań i przeciwności losu wszystkim uczestnikom udało się dotrzeć do mety. Jako ostatnia para zameldowali się Iwona i Reggie Benjamin, co oznaczało jedno – eliminacja z programu “Ameryka Express”. Małżeństwo ucieszyło się na wieść o eliminacji, ponieważ podczas wyścigu okazało się, że Reggie ma ogromne problemy z kręgosłupem, do tego stopnia, że była potrzebna interwencja lekarza. Drugim powodem za odpadnięciem była tęsknota pary za ukochanymi pieskami Tobym i Puccim, z którymi nie rozstają się na krok. Wyjątek zrobili dla programu “Ameryka Express”.

Czy będziecie tęsknić za Iwoną i Reggim w “Ameryka Express”? Za kogo trzymacie kciuki w dalszych etapach?

ZOBACZ RÓWNIEŻ – Agnieszka Woźniak-Starak w nowej audycji Life Balance – to nie będą łatwe tematy

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

New songs and new projects 😊💗 Rewona in the house. New song out March 1st. #zonyhollywood #zonyhollywoodtvn #amerykaexpress #tobyandpucci

Post udostępniony przez Iwona Benjamin💋🐶✂️ (@iwonaburnat)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Red carpet event with the family 😊💗 #zonyhollywood #zonyhollywoodtvn #amerykaexpress #tobyandpucci #redcarpet

Post udostępniony przez Iwona Benjamin💋🐶✂️ (@iwonaburnat)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Who’s ready for @amerykaexpress.tvn ❤️😎🤔 #amerykaexpress #zonyhollywood #zonyhollywoodtvn #tobyandpucci #race #iwonabenjamin

Post udostępniony przez Iwona Benjamin💋🐶✂️ (@iwonaburnat)

Fot. screen z Instagram

DB 

news

Maffashion się opala, a fanka martwi się o jej ciążę – perfekcyjna odpowiedź blogerki

Maffashion

Maffashion odniosła się do plotek o swojej ciąży!

Wiele gwiazd jest regularnie “posądzanych” o stan błogosławiony, do jednej z nich należy również Maffashion. Blogerka jakiś czas temu zaczęła nowy związek z Sebastianem Fabijańskim, co tylko te plotki wzmocniło.

HOT NEWS- Kazik zabrał głos w sprawie listy przebojów Trójki i solidarności muzyków: Ja takiego poparcia nie potrzebuję

Julka lubi droczyć się z mediami i ciekawskimi fanami, często samodzielnie podsycając plotki. Niedawno mówiła na swoim Instagramie o “oczekiwaniu na dziecko”, czyli o otwarciu swojej firmie odzieżowej. Chociaż, możliwe, że te spekulacje mają w sobie nutkę prawdy: Julia i Sebastian byli widziani pod kliniką, która m.in. słynie z prowadzenia trudnych ciąż. Blogerka otwarcie mówi, że ma problemy z tarczycą, co może mieć wpływ na ciążę.

Ostatnio Maff pokazała efekty opalania, co w zaskakujący sposób skomentowała jedna z internautek. Fanka zapytała bezpośrednio:

Jak jest się w ciąży, to nie zaszkodzi taka opalenizna? 

Julia ponownie odpowiedziała enigmatycznie, nie zaprzeczając, ani nie potwierdzając doniesień:

Zapytaj swojego lekarza. Ja lekarzem nie jestem

Myślicie, że nudzą ją już te pytania o ciążę?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Wojewódzki odpowiada Latkowskiemu: Dla mnie jesteś płatnym medialnym zabójcą

View this post on Instagram

🧡 XOXO

A post shared by @ eppram_official on

AW

Kontynuuj czytanie

news

Kazik zabrał głos w sprawie listy przebojów Trójki i solidarności muzyków: Ja takiego poparcia nie potrzebuję

kazik

Kazik Staszewski odniósł się do zamieszania w eterze Radiowej Trójki!

O piosence “Twój ból jest lepszy niż mój” Kazika Staszewskiego było głośno ze względu na mocny i jednoznaczny tekst o wizycie Jarosława Kaczyńskiego na cmentarzu, podczas gdy były one zamknięte dla zwykłych obywateli. Jednak prawdziwa afera wybuchła kilka dni później, gdy piosenka zajęła pierwsze miejsce na liście przebojów Trójki, a później zestawienie unieważniono. Wtedy w mediach wybuchła burza, a z radia odeszli Marek Niedźwiecki, Piotr Kaczkowski oraz Piotr Metz. Wiele gwiazd zażądało wycofania swoich utworów z tej stacji radiowej, co uczynił również Kazik.

HOT NEWS- Wojewódzki odpowiada Latkowskiemu: Dla mnie jesteś płatnym medialnym zabójcą

Staszewski był gościem RMF FM, gdzie jednoznacznie odniósł się do afery związanej z jego utworem. Przyznał, że zachowanie Kaczyńskiego go mocno zbulwersowały, dlatego napisał “Twój ból jest lepszy niż mój“. Tym samym skomentował wsparcie kolegów:

Nie czuję się ofiarą czegokolwiek. Bardzo dziękuję za poparcie i muzykom i dziennikarzom i politykom, natomiast ja takiego poparcia nie potrzebuję. Otrzymałem dwa telefony od dziennikarzy Trójki z podziękowaniami. Jeden z nich powiedział: “twoja piosenka pozwoliła mi przejrzeć na oczy” 

Odniósł się też do polityki:

Mam nadzieję, że irracjonalne zachowania, które w jakiś sposób wywołałem, w końcu doprowadzą do opamiętania jedną i drugą stronę. Chciałbym, żeby moje dokonania skłaniały ludzi do jednoczenia się. Myślę, że średnio rozgarnięty człowiek dostrzega idiotyzm pewnych zachowań

Na koniec dodał, że zainteresowanie jego sprawą powoli cichnie:

Ta piosenka w ogóle nie miała promować mojej płyty. Natomiast w pewnym momencie stwierdziłem, że powinienem dać jakiś znak, że nie siedzę w domu, nie dołuję się odwołanymi koncertami i czekam na zapomogę od państwa. Piosenka jest aktualna, a internet jest ogromnym orężem, ale ma krótką pamięć. Już Latkowski się pojawił i już jest o mnie ciszej

Co sądzicie o tej sytuacji?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Wściekły Radosław Majdan odpowiada na zarzuty Latkowskiego – chodzi o Zatokę Sztuki

Można już zamawiać Zarazę :)https://sprecords.pl/546-preorder

Opublikowany przez Kulta Piątek, 22 maja 2020

W związku z zaistniałą sytuacją żądam wycofania piosenki Kazika "Twój ból jest lepszy niż mój" z notowania Listy Przebojów Programu Trzeciego.Kazimierz Staszewski

Opublikowany przez Kulta Wtorek, 19 maja 2020

AW

Kontynuuj czytanie

news

Wojewódzki odpowiada Latkowskiemu: Dla mnie jesteś płatnym medialnym zabójcą

wojewódzki

Wojewódzki nie przebierał w słowach!

Wczorajsza premiera filmu “Nic się nie stało” Sylwestra Latkowskiego wzbudziła ogromne oburzenie wśród celebrytów. Z dokumentu wynikało, że bywalcy klubu Zatoka Sztuki w Sopocie wiedzieli o karygodnych praktykach, które się tam odbywają. Wiele młodziutkich dziewcząt było tam zmuszanych do seksu, a jedna z ofiar popełniła samobójstwo w 2015 roku. Kuba Wojewódzki napisał długi list to reżysera, w którym jest oburzony, że jego nazwisko zostało powiązane z tak ohydnymi i okrutnymi wydarzeniami z klubu.

HOT NEWS- Wściekły Radosław Majdan odpowiada na zarzuty Latkowskiego – chodzi o Zatokę Sztuki

Dziennikarz przypomniał, że to nie pierwszy raz, kiedy Latkowski przedstawia go w niekorzystnym świetle. W 2003 roku próbował udowodnić, że program “Idol” był oszustwem. Przypomniał też, że reżyser uciekł z kraju i siedział w więzieniu:

Boję się, że znowu wpadłeś w złe towarzystwo sponsorujące twe posępne fantazje, które już nie raz zaprowadziły cię do problemów z prawem, konieczności ucieczki z kraju aż w końcu do więzienia.

Jednoznacznie zaprzeczył, że jest powiązany z przestępstwami, które tam miały miejsce.

Próba przekonania świata, że bywając tam stawałem się uczestnikiem tamtejszych patologii tudzież ich cichym wspólnikiem to absurd i zwykłe przestępstwo. Przez lata bywałem też w budynkach TVP1, co nie czyni ze mnie waszego wspólnika, kłamcy, lokaja władzy czy aferzysty.

Wykorzystanie dramatycznych przeżyć pokrzywdzonych dzieci dla celów politycznych jest okrutne:

Dramat wielu dzieci molestowanych przez Krystiana W. bywalca i współtwórcy tego miejsca, a także samobójczą śmierć jednego z nich zamieniłeś na oręż politycznej i światopoglądowej nienawiści. To przeraża.

Na koniec zapowiedział, że skieruje sprawę do sądu:

Twój mecenas Jacek Kurski nie ukrywał, że wasz film ma być odpowiedzią na kino Braci Sekielskich. Zaiste prawi z was chrześcijanie. Jeśli tak ratujecie Polski Kościół to jestem ciekaw jak ratować będziecie siebie. Bo ja nie powiem – Nic się nie stało. Idę z tobą i TVP do sądu. 

Słusznie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Doda oburzona filmem o pedofilii wśród celebrytów – Blanka Lipińska odpowiada

Do reżysera filmu Nic się nie stało…Drogi Sylwestrze. Od lat obserwuje twoje mroczne zafascynowanie moją osobą. Już w…

Opublikowany przez Kuba Wojewódzki – Król TVN Środa, 20 maja 2020

AW

Kontynuuj czytanie

news

Wściekły Radosław Majdan odpowiada na zarzuty Latkowskiego – chodzi o Zatokę Sztuki

majdan

Radosław Majdan nie był zachwycony zarzutami Sylwestra Latkowskiego…

Po premierze filmu Sylwestra Latkowskiego “Nic się nie stało” w polskim show biznesie wybuchła burza. Dokument opowiadał o przypadkach pedofilii wśród celebrytów, których ofiarami były młode dziewczynki. Cała sytuacja miała swoje epicentrum w sopockim klubie Zatoka Sztuki, gdzie bawiło się wielu celebrytów. Wśród gości klubu można było znaleźć Natalię Siwiec, Borysa Szyca, Nergala i wielu innych. W miejscu imprez dochodziło również do gwałtów, a w 2015 roku jedna z nieletnich ofiar tzw. Krystka popełniła samobójstwo.

HOT NEWS- Doda oburzona filmem o pedofilii wśród celebrytów – Blanka Lipińska odpowiada

W debacie wyemitowanej po filmie na antenie TVP padło nazwisko Radosława Majdana, męża ciężarnej Małgorzaty Rozenek. Piłkarz od razu wystosował oświadczenie, w którym poinformował, że nie był “bywalcem” tego miejsca i w żaden sposób nie jest związany z aferą kryminalną wokół Zatoki Sztuki.

Potem pokazał również SMS, którego wysłał bezpośrednio do Latkowskiego, w którym zagroził, że skieruje sprawę na drogę sądową, jeżeli nie uzyska sprostowania. Małgorzata cały czas wspiera męża, jednak jest już w 9 miesiącu ciąży, więc stres spowodowany takimi doniesieniami jest dla niej szczególnie niebezpieczny:

Reaguje tak stanowczo i zdecydowanie, gdyż każda forma przemocy seksualnej, a szczególnie pedofilii budzi moja odrazę i nigdy nie mógłbym czegoś takiego akceptować. W tym tak szczególnym dla nas czasie spokój mojej rodziny został naruszony, a nerwy i stres to ostatnie czego moja żona teraz potrzebuje.

Co sądzicie o tej sytuacji?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Gessler, Starmach i Drzyzga grillują w Wielkim Gotowaniu – zdradzą tajniki swojej kuchni?

AW

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.