Śledź nas

news

Znamy szczegóły pogrzebu księcia Filipa – w całości uszanowano jego wolę

filipa

Pogrzeb księcia Filipa będzie miał wojskowy charakter.

9 kwietnia zmarł mąż brytyjskiej królowej, książę Filip. Książę Edynburga był najdłużej żyjącym królewskim małżonkiem imperium brytyjskiego, bowiem za dwa miesiące miał świętować 100 urodziny. Filip zmarł na Zamku w Windsorze w otoczeniu rodziny.

HOT NEWS- Kuba Wojewódzki oskarża Piroga o hipokryzję i porównuje do Pawłowicz: Przypisałeś mnie do swojej mniejszości seksualnej

Rodzina królewska prosi poddanych, by przestrzegali covidowych zasad i uważali na siebie. Mimo to, tłumy gromadzą się pod Pałacem Buckingham oraz Zamkiem w Windsorze, gdzie składają kwiaty. Royalsi poprosili też, by zamiast kwiatów wpłacać datki na wybrane organizacje charytatywne. Przypomnijmy, że Filip aktywnie angażował się w różne akcje pomocowe. Dziennikarz TVN 24 Artur Kieruzal relacjonował z Londynu:

Pewne jest, że za organizację ceremonii i najbliższych dni, które dzielić nas będą od pogrzebu księcia Filipa, odpowiada Lord Chamberlain, czyli najwyższy rangą oficer Pałacu Buckingham. Można powiedzieć, że jest on zarządcą, menadżerem, dyrektorem wykonawczym Pałacu Buckingham i to na jego barkach spoczywa obowiązek zorganizowania przebiegu uroczystości.

Wiadomo na pewno, że pogrzeb nie będzie miał charakteru państwowego, gdyż taka była wola księcia Filipa.

Książę nie życzył sobie takiego celebrowania. Życzył sobie, żeby było to w gronie najbliższych i rzeczywiście tak się to odbędzie. Oczywiście ten rys królewski będzie zachowany. Będzie procesja z orkiestrą wojskową, bo należy przypomnieć, że książę Filip był oficerem marynarki wojennej i zajmował bardzo wysokie stanowiska. To będzie pogrzeb wojskowy, królewski. Odbędzie się na terenie zamku Windsor, gdzie zostanie pochowany. Nabożeństwo pogrzebowe odbędzie się w kaplicy świętego Jerzego, która jest częścią zamku

Poinformowano, że trumna z księciem nie zostanie otwarta. Rząd natomiast namawia Brytyjczyków, by pożegnali księcia za pośrednictwem relacji telewizyjnych. Media natomiast bardzo elektryzują się obecnością Meghan i Harry’ego. Na razie mówi się, że “biedny” Harry przyleci do Wielkiej Brytanii prywatnym odrzutowcem i zostanie zwolniony z obowiązku kwarantanny. Natomiast Meghan nie chce podróżować przez ciążę.

Godny pochówek?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Odszedł reżyser i aktor znany z serialu “M jak Miłość” – miał koronawirusa

filipa
Książę Filip

AW

news

Miss Universe 2020: Natalia Piguła podbija serca zagranicznej widowni – finał już za dwa dni

Natalia Piguła

Natalia Piguła jest jedną z 37 Polek, które wystąpiły na scenie prestiżowego konkursu Miss Universe!

Natalia Piguła miała zaledwie półtora miesiąca na przygotowanie się do konkursu Miss Universe. Piękna Miss bardzo późno dowiedziała się o nominacji, a następnie miała problemy z podróżą. Nie mogła wjechać na teren Stanów Zjednoczonych lecąc prosto z Polski z powodu pandemii i obostrzeń. Natalia w ciągu doby musiała się spakować i wylecieć do Panamy, by mieć pewność, że 7 maja pojawi się na zgrupowaniu konkursu. Wyjątkowo, w tym roku trwało zaledwie 10 dni, podczas których trwały nagrania dla telewizji, sesje zdjęciowe oraz spotkania z fanami.

HOT NEWS- Blanka Lipińska wraca na plan “365 dni” – zapowiada więcej pikantnych scen!

W piątek odbyła się prezentacja strojów narodowych. Natalia wystąpiła w projekcie Agnieszki Lechańskiej, z salonu Mona Lissa z Łodzi. Strój symbolizował polską husarię: składał się ze skrzydeł i body, imitującym zbroję oraz ogromnej biało-czerwonej flagi. Naprawdę robił wrażenie!

Wielkie emocje zawsze wywołuje kreacja finałowa. Dla Natalii suknię zaprojektowała Viola Piekut. Będzie to piękna czerwona sukienka, zdobiona ręcznie naszywanymi aplikacjami, która podkreśla słowiańską urodę Polki. Suknia już dotarła do Miami. Projektantka nie miała łatwego zadania, ponieważ Natalia przymierzała ją tylko raz!

Dla organizatorów konkursu Miss Universe równie ważna jak wygląd jest również osobowość dziewczyn biorących udział w wydarzeniu. Każda z finalistek jeszcze przed zgrupowaniem musiała nagrać kilka filmów, w których opowiadały, kim są, czym się zajmują i jakie wartości są dla nich ważne. Natalia w trakcie zgrupowania miała szansę poznać wiele inspirujących osób. Finałowa dwudziestka zostanie wybrana jeszcze przed galą. Dołączy do nich jedna dziewczyna, wyłoniona w głosowaniu na stronie Miss Universe.

Gala finałowa odbędzie się już w niedzielę 16 maja o godz. 2:00 naszego czasu. Wydarzenie można obejrzeć na kanale YouTube konkursu.

Trzymamy mocno kciuki za Natalię!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Joanna Przetakiewicz o przyjaźni z Woźniak-Starak po tragedii – jak się zmieniła Agnieszka?

Fot. Materiały prasowe

AW

Kontynuuj czytanie

news

Blanka Lipińska wraca na plan “365 dni” – zapowiada więcej pikantnych scen!

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska planuje zekranizować dwie kolejne części swojej powieści.

Film “365 dni” na podstawie książki Blanki Lipińskiej zyskał niemal jednogłośnie negatywne opinie krytyków. Mimo to “dzieło” pisarki cieszyło się popularnością wśród niektórych widzów. Już wiemy na pewno, że powstaną dwa kolejne filmy we współpracy z Netflixem. Filmowego giganta nie zniechęciły nawet Złote Maliny przyznane filmowi.

HOT NEWS- Joanna Przetakiewicz o przyjaźni z Woźniak-Starak po tragedii – jak się zmieniła Agnieszka?

Blanka oraz grający główne role Anna-Maria Sieklucka oraz Michele Morrone już się spotkali, by przygotowywać się do zdjęć. Te mają ruszyć już w tym miesiącu w Polsce oraz we Włoszech. Podekscytowana Lipińska pisała na Instagramie:

Nadszedł TEN DZIEŃ na, który czekali fani na całym Świecie! Wracamy na plan ze zdwojoną siłą, bo ekranizujemy nie tylko drugą część powieści, czyli “TEN DZIEŃ”, ale i trzecią, czyli “Kolejne 365 dni”. Z dumą i wielką radością potwierdzam również, że dołączyliśmy do międzynarodowej rodziny Netfliksa, stając się tym samym produkcją Netflix Original

Przy okazji zapowiedziała, co będzie “atutem” kolejnych filmów:

Nie mogę doczekać się przygody, która czeka mnie przez najbliższe miesiące! (…) Jedno pozostaje niezmienne i w książkach, i w filmach….będzie seks, seks i jeszcze więcej seksu

Do obsady dołączył Simone Susinna, który wcieli się w rolę tajemniczego Nacho. Przystojniak rozgrzeje duet Laury i Massimo.

Czekacie na kolejne filmy z serii?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Ania Starmach urodziła! Zdradziła imię maluszka – jest klasyczne, ale niepospolite

FOT. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Joanna Przetakiewicz o przyjaźni z Woźniak-Starak po tragedii – jak się zmieniła Agnieszka?

przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz opowiedziała o przyjaźni z Agnieszką Woźniak-Starak w trudnych chwilach.

Joanna Przetakiewicz nie była już w związku z Janem Kulczykiem, gdy milioner zmarł, jednak bardzo przeżyła jego śmierć. Wspomina, że była to dla niej dramatyczna strata i długo nie mogła się pozbierać. Dlatego doskonale rozumie ból Agnieszki Woźniak-Starak, która straciła ukochanego męża Piotra.

To jest rzeczywiście najtrudniejszy moment, najtrudniejsze doświadczenie do przeżycia, to jest utrata bliskiej osoby, której nagle nie ma i już wiemy, że nie będzie

HOT NEWS- Ania Starmach urodziła! Zdradziła imię maluszka – jest klasyczne, ale niepospolite

Projektantka dodaje, że Agnieszka była w o wiele trudniejszej sytuacji, bo była mężatką zaledwie kilka lat. Przed parą było jeszcze całe życie… Pomimo tragedii, dziennikarka zdołała się podnieść, co bardzo docenia Joanna:

Musze powiedzieć, że to jak Agnieszka pięknie się w tym odnalazła, ile siły w sobie znalazła, jak ogromne wsparcie przyjaciół dostała, ale nie dostała go bez powodu

Joanna zauważyła, że Agnieszka zawsze otaczała się szczerymi ludźmi, o których zawsze sama się troszczyła. Ludzie wokół niej nie byli skupieni dla zysków, a z czystej przyjaźni, których ich obdarzyła.

Jak Agnieszka zmieniła się po tragedii? Joanna ocenia w wywiadzie!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Justyna Kowalczyk jest w ciąży!? Pokazała wymowne zdjęcie

scena z: Joanna Przetakiewicz, SK:, , fot. Gałązka/AKPA
scena z: Joanna Przetakiewicz, SK: Joanna Happy Hour Show – plan nowego programu Joanny Przetakiewicz, , fot. Gałązka/AKPA
scena z: Rinke Rooyens, Joanna Przetakiewicz, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
scena z: Joanna Przetakiewicz, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
joanna przetakiewicz
scena z: Agnieszka Woźniak-Starak, SK:, , fot. Baranowski/AKPA
scena z: Agnieszka Woźniak-Starak, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
scena z: Agnieszka Woźniak-Starak, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
scena z: Agnieszka Woźniak-Starak, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
scena z: Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-Starak, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
scena z: Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-Starak, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-Starak, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-Starak, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
scena z: Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak, SK:, , fot. Baranowski/AKPA
scena z: Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-Starak, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
scena z: Piotr Woźniak-Starak, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Fot. Screen Instagram/Akpa

AW

Kontynuuj czytanie

news

Ania Starmach urodziła! Zdradziła imię maluszka – jest klasyczne, ale niepospolite

Ania Starmach

Ania Starmach powitała na świecie drugie dziecko!

Ania Starmach należy do bardziej lubianych gwiazd polskiej telewizji. Popularność zyskała jako jurorka w programach MasterChef, później rozwijała swoją karierę blogerki kulinarnej i autorki książek kucharskich. Oprócz sukcesów zawodowych, Ania wiedzie udane życie rodzinne. Razem z mężem Piotrem Kuskiem w 2018 roku powitali na świecie córkę Jagnę. Natomiast pod koniec zeszłego roku celebrytka ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka.

HOT NEWS- Justyna Kowalczyk jest w ciąży!? Pokazała wymowne zdjęcie

Od czasu ogłoszenia radosnej wiadomości, na Instagramie Ani mogliśmy obserwować przebieg jej ciąży. Blogerka chętnie dzieliła się z fanami zdjęciami rosnącego brzuszka, a teraz poinformowała, że urodziła! Młoda mama opublikowała zdjęcie ze szpitalnego łóżka, na którym trzyma w objęciach synka. Wyjawiła też, że brat Jagny otrzymał również klasyczne imię, czyli Gustaw. Anna napisała pod zdjęciem:

Mamy go!
Gustaw, Gucio jest już z nami.
Najlepiej 🤱🏻🤱🏻🤱🏻
❤️

Serdecznie gratulujemy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Sebastian załamał się po wypadku w “Hotel Paradise 3”: To mnie najbardziej ZABOLAŁO

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY