Wygląda jak  30 latka, jest w wieku babcinym, lubi kebaby…czego chcieć więcej. Turecka wokalistka zdradza sposób na nieprzemijające piękno! 

To prawdziwa petarda! Ajda Pekkan, 71 – letnia wokalistka, 40 lat temu reprezentowała Turcję w konkursie piosenki Eurowizji. Patrząc na wiek piosenkarki, można byłoby się zastanawiać czy na pewno 7 i 1 ustawione są w dobrej kolejności! Artystka śpiewa w 9 językach oraz wydała 20 albumów sprzedanych w 42 milionach egzemplarzy na całym świecie! Gwiazda pomimo swojego wieku, urzeka wręcz nastoletnią urodą i figurą!

POLECAMY – PIĘKNE FINALISTKI PREZENTUJĄ SIĘ NA KONFERENCJI MISS POLONIA 2017!

Chociaż Ajda lata sławy ma już za sobą, lokalna gazeta nie mogła się powstrzymać, aby nie zapytać o jej przepis na tak świetny wygląd. Piosenkarka przyznaje, że lubi kebaby i ryby, to dość spore zaskoczenie! Gwiazda zdradziła przepis na swoją “ambrozję”, którą pije codziennie rano. Może to jest właśnie przepis na taki wygląd?

“Zawsze zwracam uwagę na to, co jem. Nie mogę powiedzieć, że się ograniczam. Lubię kebaby i ryby” – opowiedziała dziennikarce.Każdego poranka wypijam imbirowo-cytrynowo-miodową miksturę rozpuszczoną w szklance wody” – dodała

ZOBACZ TEŻ – MARINA WYDAŁA NOWY ALBUM I UDZIELIŁA SZCZEREGO WYWIADU – O CHOROBIE I WSPARCIU SZCZĘSNEGO!

Oprócz rozpusty jaką wokalistka czasem sobie sprawia, przypomina przede wszystkim o sporcie. Ajda wyznała, że nigdy nie marzyła o takiej figurze, ale jak widać geny i uprawianie sportu robią swoje! Też chcieli byśmy wyglądać tak kwitnąco w jej wieku, a wy?

fot.materiały prasowe

Bądź na bieżąco – Polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów