Angel, Ania i Violet Oliferuk to siostry z USA, które chcą podbić światowy rynek modelingu. A mają spore szanse dzięki pomocy cenionego modela Shaun Ross!

Shaun Ross od kilku lat jest modelem takich marek jak Alexander McQueen czy Givenchy. Wystąpił w teledyskach Beyonce, Katy Perry i Lana Del Rey. Zna się z Madonną, Taylor Swift, Kim Kardashian czy Gigid Hadid. A swoją karierę zawdzięcza dzięki swojej wyjątkowości bycia albinosem. Co ma wspólnego taka osobistość z polskimi uczestniczkami konkursu Top Model Worldwide?

POLECAMY – Nowy juror w “Top Model”? Zastąpi Michała Piróga?

Otóż okazuje się, że znany model przyjaźni się z polkami. Jako pierwsza Shauna poznała Angel Oliferuk, która już miała z nim sesję zdjęciową. Teraz Ania i Violet startują w konkursie i poprosiły znanego modela o pomoc, a finał konkursu całkiem niedługo bo 7 kwietnia w Londynie.

Shaun bardzo przejął się rolą i sumiennie ćwiczy z modelkami. W związku z tym postanowił zabrać swoje uczennice na Fashion Week do Nowego Jorku, aby tam zobaczyły jak poruszają się znane modelki. Violet i Anna zrobiły sobie też sesje w strojach kąpielowych, których efekty możecie zobaczyć przeglądając galerię. Ross był pod wielkim wrażeniem predyspozycji sióstr Oliferuk i zapowiedział systematyczne lekcje poruszania się na wybiegu. Shaun był również gościem specjalnym w America’s Next Top Model i  w niemieckiej edycji Top Model.

ZOBACZ RÓWNIEŻ – Nick Sinckler opowiada o swoim nowym singlu “Puste sny”! To zupełnie coś nowego!

Czy polskim siostrom Oliferuk uda się podbić zagraniczny świat mody? Jedno jest pewne, że już jest o nich głośno, a pomaga im rozwinąć skrzydła znany i ceniony model Shaun Ross! Można być pewnym, że dzięki takiemu wsparciu mają spore szanse.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor zdjęć Garrett Morosky
Instagram Shauna Rossa 


Nie ma więcej wpisów