Śledź nas

prze.tv

Wspólny program Przetakiewicz z …

Wspólny program Rinke Rooyens i Joanny Przetakiewicz? Czy para planuje podbić szklany ekran naszych telewizorów?

American Express czy Azja Express to show telewizyjne, co do tego nikt nie ma najmniejszych wątpliwości. Czy to, że Przetakiewicz jest teraz związana prywatnie z producentem telewizyjnym wiąże się z rozpoczęciem kręcenia nowego programu?

HOT NEWS: https://przeambitni.pl/szok-gojdz-chce-kastrowac/

Przetakiewicz nie chce jednak zdradzać kwestii związanych z tym tematem. Zapytana, jaki ewentualnie program mógłby zrobić jej partner, mówi, że z pewnością byłby to rodzaj, który wiązałby się z ich zainteresowaniami. Zdaniem Przetakiewicz, w Polsce brakuje tematów, które poruszałyby ważne kwestie. Co prawda, nie spędza przed telewizorem dnia, przez dłuższy czas w ciągu doby jest bardzo zajęta i nie zna ramówki na pamięć. Jest jednak przekonana, że brakuje nam takich programów jak prowadzi Magda Mołek czy Ewa Drzyzga.

Takich programów jest mało, takich szczerych, prawdziwych mówiących o emocjach i sytuacjach życiowych, które gdzieś tam często spędzają sen z powiek i nie mamy właśnie o tym z kim porozmawiać.

HOT NEWS: https://przeambitni.pl/kolejne-royal-baby-juz-w-drodze-meghan-markle-jest-w-ciazy/

Na szczególną uwagę zasługuje również doskonała kondycja Przetakiewicz. Bez wątpienia wciąż ma doskonałą figurę, której pozazdrościłaby jej niejedna nastolatka. Naszym zdaniem program Przetakiewicz i Rinkiego byłby hitem. A Wy jakie macie zdanie na ten temat? Jaki nowy program telewizyjny byłby przez was często oglądany? Czekamy na Wasze propozycje.

HOT NEWS: https://przeambitni.pl/to-jest-dla-mnie-wazne-o-czym-mowi-ciezarna-kalicka/

 

news

30 lat czekaliśmy na “Kogel mogel 3”! Łepkowska wyjaśnia dlaczego teraz!

łepkowska

Ilona Łepkowska wyjaśnia, dlaczego teraz powstała 3 część kultowych filmów “Kogel mogel”!

Filmy “Kogel mogel” należą do ulubionych komedii Polaków, ale na kolejną odsłonę musieliśmy czekać aż 30 lat. Scenarzystka wszystkich 3 części, Ilona Łepkowska przyznaje, że nie miała świadomości, że widzowie aż tak czekają na film. Dodatkowo zajmowała się wieloma innymi projektami…

HOT NEWS- Co za emocje! Herbuś podsumowuje finał “World of Dance”!

Bardzo jej zależało, aby w filmie zagrała Grażyna Błęcka-Kolska. Niestety aktorka miała duże problemy osobiste, z którymi musiała się uporać- jej córka zginęła w wypadku samochodowym, który spowodowała. Aktorka została skazana na pół roku zawieszenia wolności w zawieszeniu na 2. Łepkowska wolała poczekać, aż Kolska będzie gotowa wrócić do pracy. Gdy scenarzystka usłyszała jej aprobatę zabrała się do pracy nad scenariuszem!

Jak jej się to pisało? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Szokujące wyznanie Justina Biebera- nie będzie nowej płyty?

Fot. Screen Instagram

Kontynuuj czytanie

news

Co za emocje! Herbuś podsumowuje finał “World of Dance”!

herbuś

Niezwykle poruszona Edyta Herbuś zachwyca się finałem “World of Dance”! Jak poszło uczestnikom?

Edyta Herbuś przyznaje, że spodziewała się, że to właśnie pochodzący z Rosji tancerz Ildar sięgnie po zwycięstwo w programie “World of Dance“. Zachwycił ją swoją pasją i ogromną mocą, która od niego emanuje. Jest on prawdziwym artystą, który rozkwita na scenie.

Przeczuwałam, że to jest zwycięzca, bo on ma w sobie tę energię.

HOT NEWS- Szokujące wyznanie Justina Biebera- nie będzie nowej płyty?

Występ finałowy Ildara był jeszcze bardziej głęboki i bardziej świadomy niż jego poprzednie choreografie. Na poziomie technicznym, widać, że on nigdy sobie nie odpuszcza i dąży, by być tylko lepszym. Pozostali uczestnicy, również nie zawiedli. Jednak Edyta ocenia, że ich pierwszy występ był zazwyczaj lepszy niż drugi.

Dlaczego? Tancerka zdradza w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Syn Omenaa Mensah przyszedł na świat w wyjątkowy dzień. Zobacz zdjęcia!

Fot. Screen Instagram

Kontynuuj czytanie

news

Anna Mucha odczuła odejście Kuszewskiego z “M jak miłość”? Jaka jest atmosfera na planie?

mucha

Anna Mucha zdradza jak teraz wygląda atmosfera na planie “M jak miłość”!

Niedawno Kacper Kuszewski odszedł z serialu “M jak miłość” w atmosferze skandalu. Aktor grał w produkcji od początku, a odchodząc poskarżył się na to, jak są traktowani inni pracownicy. Anna Mucha zdradza, czy atmosfera na planie zmieniła się w związku z tym. 

HOT NEWS- Michał Szpak z aparatem tlenowym! Czy wystąpi jutro w “The Voice of Poland”!?

Aktorka przyznaje, że nigdy nie grała z Kacprem, ich wątki nie są połączone, więc ona nie odczuła, jego odejścia osobiście. Natomiast w jej wątku pojawia się Weronika Rosati, po latach wraca Marcin Bosak, więc będzie się dużo działo. 

Wszystko pulsuje, drży, moja bohaterka też drży, a ja mam co grać

Z Kacprem natomiast spotka się na 18 serialu! Czy ma już gotową kreację? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Wow! Zakościelny chce zagrać Dodę i Majdana w filmie!

Fot. Screen Instagram

Kontynuuj czytanie

news

Wow! Zakościelny chce zagrać Dodę i Majdana w filmie!

zakościelny

Maciej Zakościelny jest gotowy na wszelkie wyzwania! Chce zagrać Dodę!

Niedawno Doda zapowiedziała, że chce nakręcić film o swojej karierze i perypetiach w show biznesie. Maciej Zakościelny przyznaje, że z chęcią zagrałby jej byłego męża, Radka Majdana, gdyby tylko otrzymał taką propozycję! 

Radek, pamiętaj kogo masz wybrać do tej roli, jeżeli ktoś cię kiedyś zapyta!

HOT NEWS- Michał Szpak wybrał nowy singiel- obejrzyjcie lyric video!

Aktor żałuje, że nie zna wszystkich szczegółów z jego życia, ale jest pewny, że byłaby to bardzo ciekawa rola i prawdziwe wyzwanie dla aktora. Uważa również, że sam najlepiej zagrałby Dodę, najchętniej zagrałby te dwie postacie. Maciej zapewnia, że jest piękną kobietą, gdy założy perukę!

Chcielibyście zobaczyć go w takiej roli?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Mikołajczak musiał uczyć Kosela do roli “Na Wspólnej”!? Jak mu poszło?

Fot. Screen Instagram

Kontynuuj czytanie

HITY