Ewa Mielnicka, Ola Szwed, Ola Ciupa, Magda Femme, Anna Karwan czy Klaudia Wiśniowska to tylko ułamek osób, które pojawiają się coraz częściej w kreacjach młodej projektantki Patrycji Kujawy. Projektantka pojawiła się na rynku mody, a tym samym w polskim show-biznesie prawie dwa temu i już zawładnęła serca kilku gwiazd. 

Przeczytajcie o nowej projektantce: kim jest i kogo ubiera.

Urodziła się w Łodzi, w mieście słynącym z przemysłu włókienniczego i tekstylnego. Jej mama szyła zawodowo, więc już od najmłodszych lat widziała jak wygląda ta praca. Przez jakiś czas jej rodzice prowadzili nawet własną szwalnie. Jako dziecko lubiła bawić się ścinkami materiałów oraz chodzić do dużych przemysłowych szwalni. Uwielbiała również rysować i malować – w konkurach plastycznych zajmowała wysokie miejsca. Już wtedy zafascynował ją świat  pięknych kreacji.

Patrycja ostatnio stworzyła dość oryginalną kreację na konkurs Miss Supernational 2016 dla Ewy Mielnickiej, którą widzowie mogli podziwiać oglądając galę na całym świecie. nas ta kreacja zachwyciła! 

Poszła do dobrego liceum, a następnie skończyła studia na UW i znalazła pracę, ale o świecie mody nigdy nie zapomniała. Mając 17 lat wzięła udział w konkursie piękności, była również fotomodelką. W wolnych chwilach organizowała też sesje zdjęciowe, co sprawiało jej ogromną przyjemność. Zaczęła prace w biurze i to nie dawało jej satysfakcji.

Momentem przełomowym w jej życiu było poznanie obecnego męża. To on dostrzegł w niej duży potencjał, gdy zobaczył jej rysunki, ręcznie robioną biżuterię, nakrycia głowy do sesji oraz projekty sukni. Dał jej do zrozumienia, że taki talent nie może się zmarnować i trzeba go wykorzystać. I tak zaczęła się przygoda z szyciem i projektowaniem, która trwa aż do dziś. Otworzyła Ślubne Atelier OrOr w Warszawie i coraz więcej klientek zamawia u niej bajeczne suknie ślubne i wieczorowe.

FullSizeRender (1)


Nie ma więcej wpisów