Śledź nas

news

Koterski, Markowska i Pisarek na parapetówce teatru Grażyny Wolszczak

wolszczak

Grażyna Wolszczak ruszyła z “Garnizonem sztuki”!

Popularne wśród aktorów stało się posiadanie własnego teatru, swoje prowadzą już Krystyna Janda, Michał Żebrowski i Emilian Kamiński. Teraz do tego grona dołączyła Grażyna Wolszczak, która wraz z Joanną Glińską, specjalistą od PR, założyła własny teatr w Warszawie – Garnizon sztuki.

HOT NEWS- Sławne koleżanki wspierają Magdę Pyznar na premierze kulinarnego e-booka

Aktorka zapowiada, że jej teatr ma być miejscem pozytywnych emocji:

Opowiadamy często o bardzo poważnych sprawach i problemach językiem komediowym. Nie zostawiamy nikogo bez światełka w tunelu, chcemy nieść nadzieję

Właśnie dlatego otwarcie placówki zainaugurował spektakl “Pozytywni” z udziałem Grażyny Wolszczak, Hanny Konarowskiej, Łukasza Simlata i Janusza Chabiora. Sztuka została napisana przez Cezarego Harasimowicza, a reżyserią zajął się Krzysztof Czeczot. Założycielka teatru dalej tłumaczyła:

To był pierwszy spektakl Fundacji Garnizon Sztuki. Od niego wszystko się zaczęło, więc logiczne było dla nas, że otworzymy teatr właśnie tym tytułem. Spektakl “Pozytywni” jest, najszerzej mówiąc, o tolerancji i o akceptacji siebie. Myślę, że każdy człowiek ma jakieś kompleksy, nasi bohaterowie mają tych kompleksów znacznie więcej

Hanna Konarowska dodała:

Dla mnie ten spektakl jest o tym, żeby pokochać siebie, żeby nie być tym, kim chcą inni, żebyśmy byli, żeby żyć w prawdzie ze sobą

W repertuarze teatru znajdują się obecnie spektakle: “Same plusy”, “Czworo do poprawki”, “W poszukiwaniu miłości” i musical “Mały Książę”. A ze sceną będą związani Gabriela Muskała, Marieta Żukowska, Michał Czernecki, Olga Bołądź, Magdalena Boczarska, Anna Korcz, Katarzyna Herman czy Piotr Machalica. Grażyna zachęca:

Zapraszam do Garnizonu Sztuki, bo wszyscy potrzebujemy oderwania od szarej rzeczywistości. U nas widzowie będę mogli się pośmiać, ale nie będzie to głupia rozrywka, będzie też miejsce na refleksję

Konarowska przyznała również:

Grażyna i Joanna wybierają takie sztuki, które są śmieszne, a jednocześnie wzruszające i dają do myślenia. Po prostu trzeba tu przyjść. W środku jest pięknie, dziewczyny wiedzą jak zrobić, żeby każdy czuł się komfortowo, Myślę, że to będzie taki teatr, w którym widz się będzie czuł dopieszczony

Na otwarciu teatru pojawiła się sama śmietanka towarzyska, m.in. Patrycja Markowska, Jacek Kopczyński, Katarzyna Stankiewicz, Marcela Leszczak, Michał Koterski, Karolina Pisarek, Alan Andersz, Sławomir Zapała, Magdalena Kajra Kajrowicz, Filip i Zygmunt Chajzerowie, Anna Korcz, Anna Głogowska, Joanna Osyda, Gabriela Muskała, Rafał Collins, Piotr Cyrwus, Maja Barełkowska, Bartosz Porczyk i Maciej Zacharzewski.

Obejrzyjcie zdjęcia z wydarzenia!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Krzycząca Patricia Kazadi i jazda na Jednorożcu na planie Anything Goes. Ale Jazda! – to trzeba zobaczyć!

View this post on Instagram

Hurra! Jesteśmy NAJBEZPIECZNIEJSZYM teatrem w tym kraju! W teatrze Garnizon Sztuki nie masz szans się zakazić, ani COVID-19, ani grypą! Dzięki Sani System – @oczyszczacze.pl montujemy szwedzkie urządzenia, których skuteczność wynosi 99,7 % Urządzenia te są rekomendowane przez Karolinska Institutet i opisane w magazynie „Nature”: Jak się komuś chce czytać to zapraszam: „Przy pomocy zmodyfikowanego jonizatora opisaliśmy efektywną metodę zapobiegania infekcji wirusa grypy A (szczep Panama 99; przenoszony drogą powietrzną) u zwierząt oraz inaktywację wirusa (>97%). Aktywny jonizator zapobiegł 100% (4/4) infekcji u świnek morskich. Ponadto, urządzenie efektywnie pochłaniało przenoszone drogą powietrzną kaliciwirusy, rotawirusy oraz wirusy grypy przy stopniu [recovery rates] równym 21% po 40 minutach w pomieszczeniu o objętości 19 m3. Jonizator generuje jony ujemne, w ten sposób nadaje ujemny ładunek cząsteczkom znajdującym się w powietrzu / kropelkom aerozolu i przyciąga je elektrostatycznie do dodatnio naładowanej płytki pochłaniającej. Uwięzione wirusy są następnie identyfikowane przy pomocy metody qPCR z odwrotną transkrypcją w czasie rzeczywistym. Urządzenie to zapewnia unikalne możliwości szybkiego i prostego usuwania wirusów z powietrza, a także jednoczesnej identyfikacji i zapobiegania przenoszeniu wirusów drogą powietrzną” #pandemia #teatr #bezpieczeństwo @garnizonsztuki_teatr #sezonnadynie #dyńka #radość #happypumpkin #covid_19 #parapetówka 8.10 #zapraszamy

A post shared by Grażyna Wolszczak (@grazyna.wolszczak_official) on

fot. Mieszko Piętka/AKPA

AW

news

Niestrudzona Martyna Wojciechowska odwiedza zrujnowany Bejrut z ekipą “Kobiety na krańcu świata”

wojciechowska

“Kobieta na krańcu świata” wraca z nowym sezonem!

Martyna Wojciechowska jest jedną z najpopularniejszych polskich podróżniczek, która razem z ekipą programu “Kobieta na krańcu świata” poznaje niezwykłe kobiety na całej ziemi. Przez 12 lat emisji serii nic i nikt nie zdołał zatrzymać Martyny przed opowiadaniem wzruszających historii pań, które napotkała na swojej drodze. Dopiero rok 2020 wstrzymał zapał nieustraszonej podróżniczki!

HOT NEWS- Zamaskowani Kożuchowska, Nowakowska i Królikowski na premierze filmu “Czyściec”

Przez epidemię koronawirusa zdjęcia do jej programu zostały wstrzymane na 4 długie miesiące. Było trudniej niż zwykle, ale niemożliwe nie istnieje i dlatego właśnie nowa seria programu jest tak wyjątkowa. Najpierw Martyna udała się do Libanu!

4 sierpnia 2020 roku w wielkim wybuchu w stolicy Libanu, Bejrucie doszło do wielkiej eksplozji, w której zginęło 200 osób, a tysiące zostało rannych. Eksplozja zniszczyła ogromną część miasta, przez co dach nad głową straciło 300 000 mieszkańców! Przyczyną tragedii był wybuch wcześniej skonfiskowanych 2750 ton saletry amonowej, składowanej w porcie… Miesiąc później miasto strawił wielki pożar. Liban, jako niewielki kraj na Bliskim Wschodzie, który od wielu lat mierzy się z olbrzymim  kryzysem gospodarczym, korupcją, ubóstwem, bezrobociem i ogromną liczbą syryjskich uchodźców, nie jest w stanie sam uporać się z ogromem zniszczeń spowodowanych wybuchem.

Odbudowa miasta potrwa długie miesiące, ale dzięki zaangażowaniu takich osób jak Zena Chahine niemożliwe staje się możliwe. Kobieta jest wolontariuszką, która po eksplozji w porcie natychmiast ruszyła z pomocą poszkodowanym. Jest pierwszą strażaczką w szeregach libańskiej ochotniczej straży pożarnej pociągnęła za sobą dziesiątki innych, odważnych kobiet. Dziś, nie zważając na niebezpieczeństwo, próbuje przywrócić swoje ukochane miasto do życia.

Premierowy odcinek nowej serii już 25 października o godz. 11:30 w TVN!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Pudzian porachuje kości Miśkowi Koterskiemu?! Będzie się działo w programie “Anything Goes. Ale Jazda”

Fot. Materiały prasowe

AW

Kontynuuj czytanie

news

Zamaskowani Kożuchowska, Nowakowska i Królikowski na premierze filmu “Czyściec”

czyściec

“Czyściec” to zaskakujący film o życiu po śmierci…

To, co dzieje się z człowiekiem po śmierci zastanawia ludzkość od początków istnienia. Na pytanie o sens śmierci stara się odpowiedzieć nowy film Michała Kondrata “Czyściec”. Reżyser ma już na swoim koncie takie produkcje jak “Miłość i miłosierdzie” i “Dwie korony”.

HOT NEWS- Pudzian porachuje kości Miśkowi Koterskiemu?! Będzie się działo w programie “Anything Goes. Ale Jazda”

Film jest oparty na doświadczeniach mistyków Kościoła: Fulli Horak, św. Faustyny Kowalskiej, św. Ojca Stanisława Papczyńskiego i św. Ojca Pio, którzy zostali odwiedzeni przez dusze czyśćcowe. W postać Fulli Horak wcieliła się Małgorzata Kożuchowska. Pozorne zwyczajna wizyta u znajomych zupełnie odmieni jej życie: spotkanie z nieznajomą, której niezachwiana wiara w Boga wzbudza ciekawość i podziw, okazuje się dla głównej bohaterki początkiem odkrywczej podróży duchowej. Pewnej nocy zostaje obdarzona łaską objawienia! Ukazuje się jej Magdalena Zofia Barat – zmarła 70 lat wcześniej założycielka zgromadzenia Najświętszego Serca. Mistyczkę będą jeszcze odwiedzać inne dusze, w tym: Jana Bosko, Teresy od Dzieciątka Jezus czy Joanny d’Arc, odkryją przed kobietą niezwykłą wiedzę na temat Nieba, Piekła i Czyśćca. Fulla opisze swoje doświadczenia w książce “Święta Pani”. W filmie wystąpili również hilippe Tłokiński, Kamila Kamińska, Marcin Kwaśny, Olga Bończyk, Henryk Gołębiewski, Ida Nowakowska i Maria Niklińska. Reżyser Michał Kondrat powiedział:

Czyściec to film, który w uporządkowany sposób pomaga odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania dotyczące życia po śmierci i tego czy możemy mieć na nie wpływ. Przypuszczam, że wiele osób po obejrzeniu filmu Czyściec zmieni swoje myślenie na ten temat

Obejrzyjcie zdjęcia z premiery!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Podsiadło, Prokop i Gessler na premierze książki Radka Kotarskiego „Inaczej”

fot. Piotr Podlewski/AKPA

AW

Kontynuuj czytanie

news

“Fame czy Shame” bez “The Blaze House” – Rupiński zdradza dlaczego

Dominik Rupiński podczas jednego z eventów zdradził nam co myśli o formacie “Fame czy Shame” i dlaczego jego ekipy tam nie było- sprawdź!

“Fame czy Shame” to program, który kilka miesięcy temu był absolutnym hitem wśród fanów influencerów biorących udział w tym projekcie. Podczas jednego z eventów zapytaliśmy się Dominika Rupińskiego z ekipy “The Blaze House”, co myśli na temat takiego formatu i dlaczego nie zobaczyliśmy go na ekranie. Dominik zdecydował się na szczerą wypowiedź:

Powiem szczerze, że jakby nie mam nic totalnie do tego programu, aczkolwiek ja sam niechciałbym wziąć w czymś takim udziału. Po prostu ja nie czułem tej wizji, że coś się robi dla “fejmu”.

Polecamy – Złote rady Iwony Pavlović jak przetrwać kilkanaście lat w związku- skorzystacie?

Rupiński powiedział, że oficjalnego zaproszenia do “Fame czy Shame” nie dostał, a czy koledzy z “The Blaze House” namawiali go do tego programu? Odpowiedź znajdziecie w naszym najnowszym wideo!

Chcielibyście zobaczyć Dominika Rupińskiego w drugiej edycji show? Czekamy na Wasze komentarze!

Zobacz również – Polski Ken planuje kolejne operacje – co teraz “poprawi”?

fot. screen z Instagram

Kontynuuj czytanie

news

Złote rady Iwony Pavlović jak przetrwać kilkanaście lat w związku- skorzystacie?

Podczas weselnego odcinka “Tańca z Gwiazdami”, Iwona Pavlović obchodziła 11. rocznicę ślubu- jak przetrwać tyle lat?

Kilka tygodni temu Iwona Pavlović ze swoim mężem obchodziła 11. rocznicę w związku małżeńskim. Iwona i jej mąż Wojciech tworzą zgrany duet i “Czarna Mamba” zechciała się z nami podzielić swoim przepisem na udany związek:

Trzeba znaleźć odpowiednią osobę, ale też być odpowiednią osobą dla tej osoby. To tak brzmi dziwacznie, ale tak jest. Czyli nawzajem musimy sobie bardzo bardzo podpasować, na pewno też od pierwszego zauroczenia oprócz tej wielkiej miłości musi być też najnormalniejsze w świecie lubienie się.

Polecamy – Magda z “Top Model” przeszła do “Love Island” – Sylwia i Mikołaj komentują

Pavlović powiedziała nam o złotych radach, ale na podstawie tylko i wyłącznie swojego związku. Bardzo ważne jest to, żeby czasami dać sobie trochę oddechu w relacji:

Nie zasadzanie się na sobie, bo uważam, że każdy ma prawo do swoich pasji, do swoich zainteresowań, do tego co chce robić niekoniecznie razem z mężem. Tylko mieć taki swój świat mały.

Skorzystacie ze złotych rad Iwony Pavlović? Sprawdź w naszym najnowszym wideo, co jeszcze zdradziła nam jurorka.

Zobacz również – Wiemy, kto wygrał “Taniec z Gwiazdami” – spodziewaliście się takiego wyniku?

fot. screen z Instagram

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.