Śledź nas

news

Koterski, Markowska i Pisarek na parapetówce teatru Grażyny Wolszczak

Opublikowano

w dniu

wolszczak

Grażyna Wolszczak ruszyła z “Garnizonem sztuki”!

Popularne wśród aktorów stało się posiadanie własnego teatru, swoje prowadzą już Krystyna Janda, Michał Żebrowski i Emilian Kamiński. Teraz do tego grona dołączyła Grażyna Wolszczak, która wraz z Joanną Glińską, specjalistą od PR, założyła własny teatr w Warszawie – Garnizon sztuki.

HOT NEWS- Sławne koleżanki wspierają Magdę Pyznar na premierze kulinarnego e-booka

Aktorka zapowiada, że jej teatr ma być miejscem pozytywnych emocji:

Opowiadamy często o bardzo poważnych sprawach i problemach językiem komediowym. Nie zostawiamy nikogo bez światełka w tunelu, chcemy nieść nadzieję

Właśnie dlatego otwarcie placówki zainaugurował spektakl “Pozytywni” z udziałem Grażyny Wolszczak, Hanny Konarowskiej, Łukasza Simlata i Janusza Chabiora. Sztuka została napisana przez Cezarego Harasimowicza, a reżyserią zajął się Krzysztof Czeczot. Założycielka teatru dalej tłumaczyła:

To był pierwszy spektakl Fundacji Garnizon Sztuki. Od niego wszystko się zaczęło, więc logiczne było dla nas, że otworzymy teatr właśnie tym tytułem. Spektakl “Pozytywni” jest, najszerzej mówiąc, o tolerancji i o akceptacji siebie. Myślę, że każdy człowiek ma jakieś kompleksy, nasi bohaterowie mają tych kompleksów znacznie więcej

Hanna Konarowska dodała:

Dla mnie ten spektakl jest o tym, żeby pokochać siebie, żeby nie być tym, kim chcą inni, żebyśmy byli, żeby żyć w prawdzie ze sobą

W repertuarze teatru znajdują się obecnie spektakle: “Same plusy”, “Czworo do poprawki”, “W poszukiwaniu miłości” i musical “Mały Książę”. A ze sceną będą związani Gabriela Muskała, Marieta Żukowska, Michał Czernecki, Olga Bołądź, Magdalena Boczarska, Anna Korcz, Katarzyna Herman czy Piotr Machalica. Grażyna zachęca:

Zapraszam do Garnizonu Sztuki, bo wszyscy potrzebujemy oderwania od szarej rzeczywistości. U nas widzowie będę mogli się pośmiać, ale nie będzie to głupia rozrywka, będzie też miejsce na refleksję

Konarowska przyznała również:

Grażyna i Joanna wybierają takie sztuki, które są śmieszne, a jednocześnie wzruszające i dają do myślenia. Po prostu trzeba tu przyjść. W środku jest pięknie, dziewczyny wiedzą jak zrobić, żeby każdy czuł się komfortowo, Myślę, że to będzie taki teatr, w którym widz się będzie czuł dopieszczony

Na otwarciu teatru pojawiła się sama śmietanka towarzyska, m.in. Patrycja Markowska, Jacek Kopczyński, Katarzyna Stankiewicz, Marcela Leszczak, Michał Koterski, Karolina Pisarek, Alan Andersz, Sławomir Zapała, Magdalena Kajra Kajrowicz, Filip i Zygmunt Chajzerowie, Anna Korcz, Anna Głogowska, Joanna Osyda, Gabriela Muskała, Rafał Collins, Piotr Cyrwus, Maja Barełkowska, Bartosz Porczyk i Maciej Zacharzewski.

Obejrzyjcie zdjęcia z wydarzenia!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Krzycząca Patricia Kazadi i jazda na Jednorożcu na planie Anything Goes. Ale Jazda! – to trzeba zobaczyć!

fot. Mieszko Piętka/AKPA

AW

news

Sprawdź! Kto wystąpi podczas tegorocznej edycji Sunrise 2024?

Opublikowano

w dniu

przez

Sunrise Festival 2024, jedno z najważniejszych wydarzeń muzyki elektronicznej w Polsce, zbliża się wielkimi krokami. Tegoroczna edycja odbędzie się tradycyjnie w Podczelu, nad pięknym polskim wybrzeżem Morza Bałtyckiego. Festiwal, który odbędzie się w dniach 19-21 lipca, zapowiada się na niezapomniane muzyczne doświadczenie.

Line-up Pełen Gwiazd

Sunrise Festival 2024 przyciąga fanów z całego świata dzięki imponującemu line-upowi, który obejmuje zarówno legendy muzyki elektronicznej, jak i wschodzące gwiazdy. Organizatorzy zapowiedzieli występy takich gigantów jak:

Boris Brejcha – niemiecki twórca gatunku high-tech minimal, zyskał ogromną popularność dzięki swojemu unikalnemu brzmieniu i charakterystycznym maskom, które nosi podczas występów. Jego sety to prawdziwa podróż przez różnorodne dźwięki i rytmy, które wciągają słuchaczy od pierwszych chwil.

Armin van Buuren – holender jeden z najważniejszych DJ-ów i producentów muzyki trance, znany jest z niezwykle energetycznych setów, które porywają publiczność na całym świecie. Jego muzyka łączy emocjonalne melodie z potężnymi bitami, tworząc niezapomniane doświadczenia na festiwalach.

Aly & Fila (Egipt) – specjalizują się w muzyce trance, tworząc utwory pełne emocji i euforycznych melodii. Znani z niezwykle emocjonalnych setów, często współpracują z wokalistami, tworząc wyjątkowe doświadczenia muzyczne.

Lilly Palmer to utalentowana DJ-ka i producentka muzyki techno z Niemiec, która zdobyła uznanie na międzynarodowej scenie muzycznej dzięki swoim energetycznym i mrocznym setom. Jej unikalne brzmienie łączy głębokie basy, hipnotyzujące melodie i dynamiczne rytmy, tworząc niezapomniane muzyczne doświadczenia.

Sunrise Festival 2024 zapowiada się na wyjątkowe wydarzenie, które przyciągnie miłośników muzyki elektronicznej z całego świata. Znakomity line-up, liczne atrakcje i wspaniała atmosfera Kołobrzegu sprawią, że każdy uczestnik przeżyje niezapomniane chwile. Przygotujcie się na trzy dni pełne muzyki, tańca i pozytywnych emocji!

Szczegółowy Line up dostępny jest na oficjalnej stronie Sunrise.

Kontynuuj czytanie

news

Małgorzata Rozenek TWARDO o posłach PSL i adopcji DZIECI przez GEJÓW i LESBIJKI!

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Katarzyna Dowbor odpowiada hejterom: “ZA STARA” do “Pytania na Śniadanie” TVP?

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Małgorzata Rozenek o maturze syna oraz odejściu z Dzień Dobry TVN

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością