Pasaż Tesco zorganizował dziś wyjątkową charytatywną akcję w której udało sie zebrac ponad 3 tysiace złotych na Fundację Tesco! Pomagały w tym Karolina Malinowska i Kamila Szczawińska!

Dwie gwizdy oprócz tego, że dziś wspierały i chętnie dekorowały świąteczne pierniki nie ukrywają tego, że prywatnie również się przyjaźnią. Widać to zarówno na Instagramie Kamili jak i Karoliny!

HOT NEWS – Siwiec, Gessler, Malinowska podczas Świątecznej Akcji Charytatywnej Pasaży Tesco

Wszystkie gwiazdy na imprezie pojawiły się w kolorze , który na pierwszą myśl sprawia, że myślimy o Świętach, a jest to kolor czerwony! 

Karolina Malinowska miała dziś na sobie czerwoną świecącą, zwiewną sukienkę do kolon z dość obszernymi luźnymi rękawami. Czarne klasyczne obuwie oraz lekka biżuteria od ZoZo Design uzupełniały całość. 

Szczawińska podkreśliła swoim zestawem, swoją nie naganą figurę. Czerwony sweterek w połączeniu ze skórzaną spódnicą był dobrym rozwiązaniem, a jednocześnie dodawał lekkiego pazura całej stylizacji. 

Panie są kolejnymi osobami po Natalii Siwiec, które pokazują, że czerwień jest dobrym połączeniem z klasycznym czarnym. Lecz, która Waszym zdaniem lepiej wypadła na akcji charytatywnej w Pasażu Tesco w CH Gocław?

KONIECZNIE PRZECZYTAJ –  Ten kolor jest dla niej idealny! Siwiec zachwyciła stylizacją!

ZOBACZ GALERIĘ! MALINOWSKA CZY SZCZAWIŃSKA?

akpa20171209_ewent_sw_pp_13121


Nie ma więcej wpisów