Adam Kraśko, znany wszystkim z udziału w hicie TVP “Rolnik szuka  żony” to człowiek orkiestra. Nie tylko z powodzeniem prowadzi gospodarstwo rolne, ale również jest artystą i showmanem. Najsłynniejszy Rolnik już w najbliższy weekend zawita na Centralne Targi Rolnicze do Nadarzyna. Może to wydarzenie będzie okazją do znalezienia sobie wybranki, której sprawy związane z gospodarstwem nie są obce?

Na targach z pewnością nie zabraknie pięknych pań, które z pewnością przykują uwagę niejednego mężczyzny, ale tym razem Adam Kraśko ma inne zadanie. Na targach rolniczych pojawi się w roli gwiazdy. Oczywiście oprócz występu, chętnie będzie pozował do zdjęć i rozmawiał ze wszystkimi gośćmi.

Adam Kraśko, rolnik z Pasiecznik Dużych koło Hajnówki, bohater programu Rolnik szuka żony (TVP) i Celebrity Splash (Polsat) pojawi się na Centralnych Targach Rolniczych w Nadarzynie. Adam jako gość specjalny odwiedzi stoiska targowe w piątek, a w sobotę zaśpiewa razem z Edytą Folwarską poprowadzi na miejscu Festiwal Disco Polo i zaśpiewa swój przebój Wigry 3 (obiecał że przyjedzie na czerwonym rowerze Wigry 3 i rzuci muszką ze sceny). Odchudzony o 40 kilogramów Kraśko, chce zachęcić innych do diety warzywno-owocowej dr Ewy Dąbrowskiej i szanowania naturalnych płodów polskiej ziemi. Na miejscu będzie można porozmawiać z Adamem i zrobić sobie z nim zdjęcia.

adam-krasko-900x600


Nie ma więcej wpisów