Tydzień temu Aleksandra Szwed – została mamą. Cała ciążka aktorki była wielkim zaskoczeniem dla wielu fanów. Szwed bardzo pilnuje swojej prywatności, ale teraz postanowiła podziękować wszystkim, którzy wspierali ją przez ostatnie 9 miesięcy. Młoda aktorka wraz z synkiem, Borysem czują się wspaniale.

 

Kochani <fanfary poproszę> 

Właśnie mija tydzień od kiedy po 9 miesiącach radosnego oczekiwania nadeszła ta wymarzona chwila – w moim życiu pojawił się wyjątkowy Mały Człowiek – mój promyczek , słoneczko mężczyzna mojego życia, który, jak na gentelmana przystało, zjawił się terminowo i to z punktualnością godną szwajcarskiego zegarka  .
Z radością informuję że obydwoje z Borysem czujemy się wspaniale.
Chciałabym serdecznie podziękować Wam kochani i wszystkim tym, którzy przez ostatnie miesiące tak dobrze nam życzyli – za istny ocean serdeczności jaki od Was otrzymaliśmy i nadal otrzymujemy , za wszelkie wyrazy wsparcia , za troskę , za uśmiech – za to że byliście . W szególności chciałabym podziękować tym, którzy wykazali się ogromną empatią – za poszanowanie prywatności mojej i moich najbliższych w tym jakże wyjątkowym czasie jakim jest ciąża.

Wyrazy wdzięczności kieruję również do cudownych, absolutnie wyjątkowych ludzi, z którymi miałam przyjemność pracować niemal do ostatniego dnia tego niezwykłego dla mnie okresu – za ogromne bezinteresowne wsparcie , wiarę  i wspólną radość .Dziękuję serdecznie Jeannette i Marcinowi Przytulskim z Korotki Music , produkcji i ekipie serialu Barwy Szczęścia , całej obsadzie i ekipie technicznej spektalu Dwie Połówki Pomarańczy , Rafałowi Nowakowi, Teatrowi Capitol, PRL Studio (chłopcy naprawdę pracowali ze mną dosłownie do ostatniego dnia  i wielu innym  – kochani moi odpocznijcie ode mnie póki możecie bo zaraz do Was wracam! (i to z podwójną mocą!
Buziaki moi mili i miłego wieczoru! 

Młodym rodzicom życzymy wszystkiego dobrego.

Zobacz również: Ola Szwed urodziła!

szwed 1


Nie ma więcej wpisów