Marcin Gortat wraz z Alicją Bachledą-Curuś wspierają hospicjum dla dzieci.

Aktorka z koszykarzem planują odwiedzić specjalnych podopiecznych podczas zbliżającej się wizyty w Polsce. Gortat i Bachleda-Curuś chcą także nagłośnić działalność Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci, ponieważ to jedyna taka placówka w województwie łódzkim, która prowadzi stacjonarne hospicjum dla dzieci. 

POLECAMY – KRET ZNÓW ZABRAŁ GŁOS W SPRAWIE TADLI! CZY TA SPRAWA KIEDYŚ SIĘ WYJAŚNI…

Marcin Gortat wspiera tę inicjatywą od ponad 4 lat. Nie tylko zaangażował się w tworzenie placówki, ale też stara się pomagać na bieżąco wspierając projekty dotyczące opieki dzieci, osób dorosłych oraz starszych, których dotknęły przewlekłe, lub nieuleczalne choroby.

“Nie trzeba wielkiego wysiłku, aby pomagać. Prostą formą wsparcia jest przekazywanie jednego procenta z podatku na rzecz placówek pomagających osobom potrzebującym. Od dwóch lat wspieram Łódzkie Hospicjum dla Dzieci, ponieważ byłem tam i wiem, jak ważną rolę to miejsce odgrywa w życiu nieuleczalnie chorych dzieci i dorosłych. Cieszę się, że w pomoc postanowiły zaangażować się kolejne osoby. Dzięki temu będziemy mogli wspólnie pomóc tym, którzy tego naprawdę potrzebują.”

ZOBACZ RÓWNIEŻ – JULIA WIENIAWA ZDRADZIŁA CO NAJLEPIEJ KLIKA SIĘ NA INSTAGRAMIE!

fot. Embassy of Poland in Washington DC, Dominik Mikołajczyk

Bądź na bieżąco – polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów