Czy Natalia Siwiec jest mamą i panią domu na pełen etat? Co robi podczas snu jej córeczki?

Natalia Siwiec od kilku miesięcy jest najszczęśliwszą kobietą na świecie. Po długich planach i staraniach o dziecko na świat przyszła słodka Mia. Modelka nie wytrzymała zbyt długo i po chwilowej wstrzemięźliwości od wstawiania zdjęć malutkiej, w końcu postanowiła pochwalić się jej twarzą. Od tego czasu na Instagramie Natalii, Mia jest stałym gościem.

POLECAMY – Seksowna Kożuchowska pozuje w wydekoltowanej sukni!

W pierwszych tygodniach po porodzie Natalia nie pojawiała się na wielu imprezach show biznesowych. Gdy takie jednak się pojawiały, ta przychodziła na imprezę z dzieckiem, oczywiście pod warunkiem, że spotkanie odbywało się w rozsądnych godzinach dla maleństwa. W chwili, gdy maluszek nie mógł jej towarzyszyć, ta narzekała, że już tęskni za dziewczynką i chce wracać do domu. To się nazywa prawdziwa matczyna miłość i troska!

Wczoraj od długiego czasu Natalia pojawiła się na pokazie mody, który odbył się późnym wieczorem. Z tego też względu mała Mia nie mogła towarzyszyć mamie podczas imprezy, ale modelka zadbała, aby maleństwo przed wyjściem poszło spać. Co jednak się dzieje w domu Natalii, gdy Mia śpi w dzień lub zasypia wieczorem? To wszystko już w naszym wywiadzie?

ZOBACZ TEŻ – Marcin Prokop przypomina zdjęcie z młodości! Poznalibyście go?

Myślicie, że Natalia spełnia się w roli mamy?

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot.Instagram/ Natalia Siwiec


Nie ma więcej wpisów