Śledź nas

lifestyle

Edyta Herbuś wręczyła pieska choremu chłopcu!

W Teatrze Kamienica w Warszawie odbyła się 3. Gala Charytatywna TY FUNDUJESZ DOBRO podczas, której miał miejsce finał 3. edycji konkursu TOP FOR DOG, najważniejszego konkursu branży kynologicznej. Na tak prestiżowym wydarzeniu nie mogło zabraknąć oczywiście gwiazd, wśród których znalazły się, m.in. Edyta Herbuś,  Agnieszka Włodarczyk i Kasia Nova.

Przy pełnej widowni, ponad 300 osób, a wśród nich fundacje, inicjatywy społeczne na rzecz zwierząt, osoby, które fundują dobro, a także celebryci, miłośnicy czworonogów uczestniczący w tym wyjątkowym wydarzeniu, Gali Charytatywnej TY FUNDUJESZ DOBRO oraz Ci, co na tę pomoc czekali.

Galę rozpoczęła wzruszająca scena spełnienia marzenia Łukasza Białousa chorego chłopca, którego największym marzeniem było zdobycie miłości przyjaciela – psa rasy Cavalier King Charles Spaniel, którego wręczyła Edyta Herbuś i przedstawiciel firmy Maxi Zoo, fundatora pieska, firmy, która od lat mocno angażuje się w działania CSR m.in. na rzecz zwierząt.

Widownia zaś hojnie wsparła w akcji sms-owej Fundację Węgielek, która od 2012 roku zajmuje się niesieniem pomocy zwierzętom – ofiarom ludzkiej bezmyślności i okrucieństwa, zapewniając im stałą opiekę lekarzy weterynarii.

Firma Spectrum Brands, właściciel marki IAMS przekazała voucher na 999 kg karmy suchej IAMS (999 Iams to nazwa pierwszej kompleksowej karmy dla psów, więcej na www.iams.pl)  na rzecz bezdomnych zwierząt ze schroniska w Kaliszu. Partnerem inicjatywy, jest jedyna w swoim rodzaju akcja charytatywna prowadzona przez Master Chef 4dogs, w której czynnie uczestniczą szefowie kuchni znani z programów m.in. Master Chef czy Hell’s Kitchen (więcej na FB i www.mc4d.pl). W ten wieczór goście mieli okazję degustacji potraw przygotowanych przez Master Chef 4dogs.

Na co dzień to oni pomagają – a dziś sami potrzebują pomocy dla swoich podopiecznych. Ratownicy z Jednostki Ratownictwa Specjalistycznego OSP we Wrocławiu zbierali pieniądze na nowe auto. Jak sami mówią robią to nie dla siebie a dla swoich czworonożnych strażaków – ratowników. Za pośrednictwem strony https://pomagam.pl/autodlapsow można też jeszcze przekazać dowolną kwotę na nowe auto do przewozu psów ratowniczych. Do tej pory udało się zebrać około
145 000 zł – potrzeba jeszcze 70 000 zł. Liczy się każda złotówka. Zapraszamy także na stronę jednostki OSP JRS www.psyratownicze.pl gdzie można zobaczyć jak wygląda praca dwu i czteronożnych ratowników.

Druga część Gali miała charakter oskarowy, była dedykowana finałowi i laureatom konkursu TOP FOR DOG 2016.

Celem konkursu TOP FOR DOG jest nagrodzenie tych produktów i usług  dla psów, które w znaczący sposób wyróżniają̨ się̨ na rynku dzięki walorom jakościowym i użytkowym, jak również kształtują trendy na tym rynku, poprzez swoją innowacyjność. Pomagając w dokonywaniu najlepszych wyborów konsumenckich.

Pies jest jedyną istotą na świecie, która bardziej kocha właściciela niż samego siebie. Właściciele tych czworonożnych przyjaciół chcąc im się za tą miłość odwdzięczyć troszczą się o nie, chcąc kupować im najlepsze produkty.

Z roku na rok wzrasta zainteresowanie konkursem. W tym roku ocenie zostało poddanych w 15 kategoriach, 74 produktów dla psów,  plus  sklepy stacjonarne i internetowe, kliniki weterynaryjne, sportowiec roku, inicjatywa społeczna. Zgłoszenia do 3 edycji konkursu Top for Dog, zasługują na miano najlepszych na rynku – powiedziała Nina Gowin pomysłodawczyni i organizatorka konkursu i Gali, wydawca dwumiesięcznika „Dog&Sport”.

Oto tegoroczni laureaci konkursu, najlepsi z najlepszych:

 1. Karmy suche: Husse Polska – Opus Ocean

– Karmy suche wyróżnienie: Bozita – Naturals Grain Free

 1. Karmy mokre: Dolina Noteci – Piper

– Karmy mokre wyróżnienie: Naturea – bezzbożowa mokra karma

 1. Preparaty weterynaryjne- rehabilitacja i suplementy: Game Dog Performance Nutrition – AniFlexi+

– Preparaty weterynaryjne- rehabilitacja i suplementy wyróżnienie: Aptus Polska – Aptoflex

 1. Preparaty weterynaryjne- leki OTC: Bayer – Foresto

– Preparaty weterynaryjne- leki OTC – wyróżnienie: Scanvet Poland – Coloceum Plus

 1. Przekąski i przysmaki dentystyczne: Fish4dogs- Sea Jerky Dental Tiddlers

– Przekąski i przysmaki dentystyczne wyróżnienie – Spectrum Brands –Kośc 8in1 Delights Pro Dental

 1. Przekąski i przysmaki codziennego użytku: E- Pies.eu – Naturalne gryzaki

-Przekąski i przysmaki codziennego użytku wyróżnienie – Manufaktura Psich Maszketów –  Rybka z Ferajny

 1. Przekąski i przysmaki treningowe: Maced – Mini Kosteczki

– Przekąski i przysmaki treningowe wyróżnienie –Spectrum Brands – 8in1 Training Treats

 1. Akcesoria dla psów: Modna koza – Obroże i smycze

– Akcesoria dla psów wyróżnienie – Wild Craft – obroże i smycze

 1. Preparaty pielęgnacyjne dla psów: Spectrum Brands – Furminator

– Preparaty pielęgnacyjne dla psów wyróżnienie– VetFood – Maxi/Guard

 1. zabawki: Collar – Puller

Zabawki wyróżnienie – Beco pets – Beco Kość

 1. inicjatywa społeczna: Psie sucharki

– Inicjatywa społeczna wyróżnienie – Adopciaki.pl

 1. sportowiec roku: Joanna Korbal
 2. sklep internetowy: Telekarma

Sklep internetowy wyróżnienie – Dolina Noteci

 1. sklep stacjonarny: Maxi Zoo

Sklep stacjonarny wyróżnienie – Nakarm Pupila

 1. kliniki weterynaryjne – Animal Center Warszawa

THE BEST COMPANY 2016 – Dingo Sp. z o.o.

THE BEST TOP FOR DOG 2016 – Psie Sucharki

GRAND PRIX 2016 – Michał Olszański, znany dziennikarz, ambasador akcji „Zerwijmy łańcuchy”. Laureat nagrody „Serce dla zwierząt”. Od wielu lat aktywnie pomaga w adopcji zwierząt.

Całość wydarzenia uświetnił bardzo energetyczny, widowiskowy występ skrzypaczki Agnes Violin i jej diamentowych elektrycznych skrzypiec.

Galę poprowadził Jarosław Milner aktor i prezenter radiowy, wielki miłośnik zwierząt, mający na swoim koncie udział w licznych akcjach charytatywnych na rzecz zwierząt m.in. „Zerwijmy łańcuchy”, „Projekt Zwierzaki”, „Serce dla Zwierząt”  i  „Gwiazdy na Paluchu”.

Do czynienia dobra i pomocy czworonożnym przyjaciołom przyłączyły się swoimi działaniami: Agnieszka Włodarczyk, jurorka konkursu Topfordog, Emilian Kamiński, Edyta Herbuś, Dawid Zawadzki, Andrzej Supron, Kasia Nova, Ilona Adamska, Karolina Pilarczyk.

Bardzo gorąco dziękujemy wszystkim sponsorom i partnerom Gali za wsparcie tego wydarzenia.

Sponsorzy Gali: Bayer, 8in1, Iams, Furminator, Maced, Maxi Zoo, Dolina Noteci, Husse Polska, Vetfood, Aptus, Bozita, Dingo, Dog Games Performence, Lubuski Vodka, Totino Eccellente.

Zobaczcie zdjęcia z tego wyjątkowego wydarzenia!

Fot. Robert Kobyliński

Użyj klawiszy ← → (klawiatury), lub przycisków obok

lifestyle

Lucińska, Kopania, Jakuła, … na prezentacji strategii i produktów marki Remington

Marka Remington zaprezentowała swoją nową strategie i  produkty. W spotkaniu uczestniczyły gwiazdy z wydarzenie poprowadziła Dorota Michałowska.

W ramach nowej akcji spod hasłem #BądźSobąPoSwojemu marka Remington zaprezentowała nową linię produktów, które mają wspierać główną ideę kampanii. Spotkanie odbyło się w Restauracji „Bez Tytułu”, które poprowadziła Dorota Michałowska. Gwiazdy przyszły w specjalnych koszulkach z hasztagiem akcji.

Polecamy – Stylowy pokaz pod chmurami Doroty Goldpoint – zobacz stylizacje gwiazd!

W wydarzeniu uczestniczyli między innymi Anna Lucińska, Natalia Jakuła, Ewa Pacuła, Joanna Derengowska, Łukasz Kędzior – Lukebook, Magdalena Antosiewicz, Katarzyna Hajduga, Maria Dejmek, Andżelika Kurowska oraz Lidia Kopania. Lidia identyfikując się z nowym hasłem marki pozowała w dresie i bez makijażu.

HOT NEWS: Bojarska – Ferenc ostro o mediach! Dlaczego ma do nich żal?

Marka Remington istnieje od ponad 80 lat i od początku funkcjonowania ma jeden cel – sprawiać, by dzięki przedmiotom użytkowym ludzie czuli się i wyglądali lepiej. Producent ma świadomość, że pewność siebie i poczucie własnej wartości bierze się z wewnętrznych przekonań na temat nas samych, dlatego „Bądź sobą po swojemu” to hasło, które ma nam pomóc w budowaniu nastawienia, że jesteśmy najfajniejsi kiedy po prostu jesteśmy sobą.

Prezentowana strategia nawiązuje do Nowego Jorku, w którym ponad 80 lat temu narodziła się marka i powstały pierwsze produkty do pielęgnacji i stylizacji.

Amerykańskie korzenie sprawiają, że nasza marka ma w sobie tyle pasji, pozytywnego nastawienia i aspiracji. Pomimo sędziwego wieku, jest wciąż młoda i zaskakuje. Nowy Jork słynie z tego, że każdy tam może czuć się sobą, bez względu na to jak wygląda, jakiej jest orientacji, czy co w życiu robi. Chcemy, by i u nas w Polsce ludzie zaczęli wierzyć, że w każdej jednostce jest indywidualność i właśnie bycie sobą jest teraz na czasie. Nudzą nas i męczą narzucone kanony piękna i stylu życia. Zachęcamy w kampanii komunikacyjnej oraz akcji CSR, aby otworzyć się na własną wyjątkowość – mówi Katarzyna Krauze, brand manager Remington.

W dobie niemożliwych do osiągnięcia ideałów związanych z wyglądem, tak prężnie promowanych przez media producent zadecydował, że należy przypomnieć kobietom i mężczyznom, o tym, co tak naprawdę jest ważne i co ma wpływ na nich samych. Wszystkie te działania i inicjatywy wynikają z doświadczeń i potrzeb zarówno kobiet jak i mężczyzn, którym Remington uważnie się przygląda. Kampania „Bądź sobą po swojemu” to początek nowej strategii komunikacji. Poza działaniami z zakresu szeroko pojętego marketingu producent chce przeprowadzić akcję CSR pod tym samym hasłem. Zaproszona do projektu Katarzyna Hajduga – trenerka mentalna i coach poprowadzi w kilku miastach w Polsce bezpłatne warsztaty z asertywności wobec obrazowi rzeczywistości w mediach społecznościowych oraz budowania poczucia własnej wartości. Spotkania, na które zapisy ruszą jesienią 2018 roku odbędą się w mniejszych miejscowościach np. Lublinie czy Rzeszowie. Aby wziąć w nich udział trzeba będzie zarejestrować się poprzez formularz zgłoszeniowy. Ilość miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Finał akcji przewidziany jest na wiosnę 2019 roku.

W tym sezonie poza nową strategią Remington oferuje mnóstwo nowości m.in. serię produktów z linii Advanced Colour Protect chroniącej włosy po koloryzacji, serię golarek rotacyjnych i foliowych dla mężczyzn Ultimate oraz prawdziwą perełkę dla koneserów designu – golarkę Heritage w stylu Vintage.

Fot. Paweł Wodzyński/ Materiały Prasowe

Użyj klawiszy ← → (klawiatury), lub przycisków obok

Kontynuuj czytanie

lifestyle

Produkty Higienix – marzenie o czystych wnętrzach w zasięgu Waszej ręki!

Gwiazdy w szczególności dbają o czystość swoich starannie wykończonych wnętrz. Zastanawiający pozostaje jednak fakt, jakie kosmetyki pielęgnacyjne pozostają ich najczęstszym wyborem? Postaw na Higienix!

Jeśli poszukujesz inspiracji w tym temacie, produkty Higienix z pewnością, sprostają Twoim wymaganiom. Ekologiczne środki marki internetowej, firmy Higienix sprawdziły się w wielu polskich domach i zyskały pokaźne grono zadowolonych użytkowniczek. Ostatnio te środki testowała sama Ola Ciupa! Przede wszystkim, zostały one stworzone z myślą o potrzebach i wymaganiach każdej Pani Domu, zapewniając tym samym, szeroki wybór preparatów czyszczących.

HOT NEWS –  Bojarska – Ferenc ostro o mediach! Dlaczego ma do nich żal?

Dlaczego warto zastosować je w swoich czterech ścianach? Aspektem przemawiającym za skorzystaniem z oferty sklepu internetowego jest biodegradowalność specyfików. Priorytetem działań marki pozostaje ułatwienie sprzątania domu w każdym metrażu w możliwie najmniej inwazyjny sposób, który mógłby stać się realnym zagrożeniem dla środowiska naturalnego i zdrowia konsumentów. Za sprawą posługiwania się tego rodzaju środkami otrzymujesz swoistą gwarancję pielęgnacji wnętrza na możliwie najwyższym poziomie. Czysta powierzchni w błyskawiczny i bezinwazyjny sposób, to priorytet działań substancji czyszczących marki Higienix.

HOT NEWS –  Przetakiewicz o Kler! Co wzbudza największe kontrowersje?

Oferta środków, które zyskały popularność także w najbardziej luksusowych miejscach, pozwalają na usunięcie osadów z tłuszczu i wszelkiego rodzaju zabrudzeń. Teraz zanieczyszczenia powstałe podczas gotowania, nie stanowią już najmniejszego problemu, a Ty masz pewność, że specyfiki zostały wykonane w oparciu o konwencjonalne i niezagrażających życiu specyfiki. Firma ma zaszczyt zaprezentować zainteresowanemu gronu odbiorców intrygujące sposoby na pielęgnację i konserwację ich przedmiotów użytkowych. Z potwierdzonych informacji wiemy, że gwiazdy polskiego show-biznesu są nimi zauroczone i polecają je swoim najbliższym oraz fanów chwaląc się ich użytkowaniem na wszelkiego rodzaju portalach społecznościowych. Korzystaliście już z preparatów najwyższej jakości marki Higienix? Jeśli tak, który z produktów dostępnych w ich szerokim asortymencie padł Waszym wyborem i co polecacie przetestować?

HOT NEWS –  Odważna kolekcja Jacob! Czy ta marka namiesza w sferze modowej?

Użyj klawiszy ← → (klawiatury), lub przycisków obok

Kontynuuj czytanie

lifestyle

Ostra jak nigdy! Magda Gessler w niepublikowanym fragmencie “MasterChefa”!

https://przeambitni.pl/wp-content/uploads/2018/09/gessler.jpg

Zobacz fragment niepublikowanego fragmentu programu “MasterChef” – Magda Gessler musiała przejąć inicjatywę!

MasterChef” to program kulinarny, którego celem jest wyłonienie talentów, spośród amatorów kuchni. W jury zasiada między innymi znana restauratorka i prowadząca program “Kuchenne RewolucjeMagda Gessler. Towarzyszą jej również Ania Starmach oraz Michel Moran.

Polecamy – Rozpacz Jeżowskiej przez Projektantów! Zobacz czym została spowodowana

W poniższym materiale możemy zobaczyć energiczną Magdę Gessler, która przejmuje kontrolę nad gotującymi – widać, że doświadczenia ze swojego programu przenosi również na inne.

Jak reagują na takie zachowanie uczestnicy? Zobaczcie w wideo z “MasterChefa”.

Zobacz również – Kolejny gorący konflikt w show biznesie! Kogo tym razem dotyczy?

Użyj klawiszy ← → (klawiatury), lub przycisków obok

Kontynuuj czytanie

lifestyle

Czy warto kupić ekspres do kawy?

Ekspres do kawy długo był widziany jako pewien luksus, ale pomału staje się standardem w domach Polaków.

Posiadanie ekspresu do kawy nie tylko umożliwia codzienne zaparzanie kawy rodem z ulubionej kawiarni, ale przeważnie jest urządzeniem, które kształtuje pasje i zamiłowanie do kawy. Jeśli zastanawiasz się nad nabyciem ekspresu do domu, a nie masz pewności, jaki będzie dla Ciebie odpowiedni, to z chęcią pomożemy Ci w wyborze.

Różne modele ekspresów do kawy.

Po pierwsze musisz wiedzieć, że ekspresy do kawy mogą się od siebie zasadniczo różnić. Jeden może nie wymagać od Ciebie zbyt wiele wysiłku, a kolejny będzie w znacznej części od Ciebie zależny. Istnieje dużo rodzajów ekspresów do kawy, a każdy ma swoich zwolenników i przeciwników. To, jakie urządzenie wybierzesz, zależy zwykle od tego, czego oczekujesz od ekspresu do kawy. Dzisiaj przybliżę Ci je w szczegółach i zaprezentuję ich wady oraz korzyści.

Automatyczny ekspres do kawy.

Ekspresy automatyczne są dedykowane dla osób, które lubią przede wszystkim wygodę i łatwość wykonania kawy. Wiele z nich po naciśnięciu jednego przycisku jest w stanie zaparzyć nam kawę, jaką tylko chcemy. Zabiera im to kilkadziesiąt sekund, a Ty oprócz podstawienia filiżanki, w tym momencie nie robisz nic. Zazwyczaj automatyczne ekspresy mają wbudowany młynek. Pozwala Ci to zmielić ziarna tuż przed zaparzeniem. Tylko wtedy kawa smakuje wyjątkowo.

Jeśli chodzi o rodzaje napojów, które możesz sporządzić w ekspresie automatycznym, to wybór jest szeroki. Od klasycznego włoskiego espresso, przez aksamitne kawy mleczne nawet po gorącą czekoladę. Nie wszyscy jednak piją kawy z mlekiem, a zachowanie systemu mlecznego w czystości wymaga Twojego poświęcenia. Na szczęście są ekspresy przeznaczone wyłącznie do przygotowania kaw czarnych. Stanowi to idealne rozwiązanie dla osób, którym nie zależy na szerokim menu.

Nie możemy przeoczyć tematu higieny ekspresu do kawy. Po kilku zaparzonych kawach sporo przewodów w urządzeniu naturalnie ulega zanieczyszczeniu. Twoim zadaniem jest zachowanie urządzenia w czystości, co umożliwi przedłużyć jego żywotność oraz nie wpłynie na pogorszenie smaku kawy. Coraz więcej ekspresów automatycznych potrafi oczyszczać swój układ indywidualnie. Dzieje się to przeważnie podczas włączania i wyłączania urządzenia.

Na smak kawy wpływa dodatkowo woda, której używasz do zaparzenia. Stanowi ona 98% końcowego naparu, zatem musi być ona jak najczystsza. Ogromną zaletą ekspresów automatycznych jest to, że większość z nich ma pojemnik na wodę z opcją zamontowania filtra, który dba o prawidłową jakość Twojej wody.

Ekspresy automatyczne charakteryzuje wysoka powtarzalność w tym, co przygotowują. To nie od Ciebie zależy, jaka będzie jakość gotowej kawy, a jedynie od maszyny. Mimo tego, ekspresy automatyczne dzisiaj są najpopularniejszym wyborem, jeżeli chodzi o urządzenia do domu. Zapewniają ogromną wygodę i pozwalają zaoszczędzić sporo bezcennego czasu.

Kolbowy ekspres do kawy.

Ekspres kolbowy wymaga już od Ciebie większego zaangażowania we wszystkie procesy parzenia kawy. Dla osób, które zamierzają przede wszystkim błyskawicznie zrobić kawy mleczne, jest to kłopotem. Natomiast urządzenia te są stworzone dla ludzi, którzy z parzenia kawy chcą czerpać świetną zabawę oraz nie myślą szablonowo. Jakość kawy będzie zależeć głównie od tego, jak sobie podołają z parzeniem. Mnóstwo czynności musisz wykonać ręcznie, dlatego satysfakcja z pysznej kawy będzie jeszcze większa.

Nabywając ekspres kolbowy możesz spotkać się z wielkimi różnicami cenowymi. Znajdziesz urządzenia za kilkaset złotych, ale również za kilka tysięcy złotych. Taka różnica zależy od jakości i żywotności urządzenia oraz zastosowanych w nim technologii. Nie jest tajemnicą fakt, że ekspres za 300 zł nigdy nie zrobi tak dobrej kawy, jak ten za np. 3000 zł.

Decydując się na ekspres kolbowy musisz zwrócić na kilka ważnych aspektów. Jednym z nich jest użyty system grzewczy. Często stosowany jest bojler, który rozgrzewa większą ilość wody, natomiast robi to w stosunkowo długim czasie. W nowszych urządzeniach stosuje się system termoblok, który działa na zasadzie podgrzewacza opływowego. Gwarantuje on szybsze podgrzanie wody oraz jest bardziej energooszczędny niż bojler.

Jeżeli jesteś miłośnikiem cappuccino czy cafe latte, to musisz korzystać z usług dyszy spieniającej mleko. Zwróć uwagę na to, czy dysza odpowiada Twoim preferencjom. Nie ma tutaj reguły, bo idealna jest ta, która jest dla Ciebie wygodna, jednak nie wszystkie są identyczne. Mimo tego, że parząc kawę w ekspresie kolbowym musisz się trochę wysilić, to powinien on być maksymalnie wygodny. Decydując się na ekspres kolbowy, to Ty stajesz się baristą w swoim domu.

Dobierając właściwy ekspres do kawy, musisz zdać sobie sprawę z tego, czego tak naprawdę od niego oczekujesz. Jeśli pragniesz przygotować bardzo powtarzalną kawę łatwo i w szybkim tempie, to świetny będzie ekspres automatyczny. Natomiast jeśli parzenie kawy daje Ci wiele przyjemności i to Ty pragniesz decydować o jej smaku, to koniecznie zwróć uwagę na kolbowe ekspresy do domu.

Użyj klawiszy ← → (klawiatury), lub przycisków obok

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2018 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.