W piątkowy wieczór do Centrum Olimpijskiego w Warszawie, gdzie odbywała się uroczysta gala, podczas której zaprezentowano kolejny już kalendarz magazynu “Businesswoman & life”, z którego sprzedaży dochód oraz z licytacji specjalnych obrazów zostanie przekazany na Fundację Ewy Błaszczyk AKOGO? Na imprezie nie mogło zabraknąć oczywiście gwiazd.

Jak zwykle w świątecznym kalendarzu “Businesswoman & life” nie zabrakło pięknych kobiet biznesu, które pozowały do ekskluzywnych zdjęć w towarzystwie znanych aktorek.

Specjalnie dla tego charytatywnego przedsięwzięcia zapozowały:

Joanna Orleańska i Żaneta Stanisławska – właścicielka firm Broadway Beauty, NaNo Medic i Elementic, trener, doradca w branży beauty & spa, Aneta Zając i Barbara Jacińska – prezes TBI Technology Sp. z o.o., Marta Wierzbicka i Dorota Stadnicka – założycielka i właścicielka hotelu i restauracji Stary Tartak w Iławie, Zosia Zborowska i dr Kinga Nicer – dermatolog i wiceprezes Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Ewa Błaszczyk i Krystyna Baran – prezes Zarządu w firmie Wiśniowski, Halina Mlynkova i Monika Przygoda – Generalny Dystrybutor włoskich torebek IoAmo Poland, Elżbieta Romanowska i Dagmara Bartkowiak-Szewczyk – dyrektor zarządzający Centrum Medycznym Coramed, Katarzyna Cerekwicka i Beata Jackiewicz – właścicielka salonów urody Jacques André Hair & SPA, Irena Santor i Innocenta Dźwierzyńska, Magda Mołek i Beata Chrobak – właścicielka kancelarii podatkowej Biuro Rachunkowe Dokum, Aneta Todorczuk-Perchuć i Katarzyna Przemyska – właścicielka i prezes firmy KP-System, Ewelina Lisowska i Monika Zygmunt-Jakuć – założycielka i dyrektor zarządzający firmy „bez owijania”, Grażyna Wolszczak i Agnieszka Dobrowolska – prezes Zarządu Ad-Arch Sp. z o.o., Paulina Holtz i Irena Przybylska – właścicielka Kliniki Stomatologicznej Implant Medical. Zdjęcia, jak zwykle na najwyższym poziomie wykonała Lidia Skuza.

Na gali niestety nie mogły pojawić się wszystkie z pań. Nie zabrakło jednak: Ewy Błaszczyk, Marty Wierzbckiej, Elżbiety Romanowskiej, Joanny Orleańskiej i Haliny Mlynkovej, która dała również swój popis wokalny. Licytację poprowadził znakomity Paweł Burczyk.

Zapraszamy również do oglądania naszego wywiazu z Elżbietą Jeznach – redaktor naczelną “Businesswoman & life”.

Premiera Kalendarza gwiazd Businesswoman & life 2017

 


Nie ma więcej wpisów