Powoli zbliża się okres świąt i karnawału. Liczne wyjścia i zabawy to czas, gdy trzeba wyglądać olśniewająco. Jak gwiazdy dbają o swoje piękno i jakie zabiegi zaprezentowała im Strefa Piękna?

Wygląd gwiazd jest często komentowany na licznych portalach. Nawet najmniejsze niedoskonałości są często dostrzegane przez komentujących, dlatego osoby publiczne starają się wyglądać jak najlepiej. W miniony piątek w Strefie Piękna mogły wziąć udział w specjalnym pokazie prezentowanym przez salon piękności.

POLECAMY – Domagała, Więdłocha i Lubos! Zobaczcie, kto jeszcze pojawił się na premierze filmu “Gotowi na wszystko. Exterminator”

W Strefie Piękna zaprezentowano innowacyjny zabieg Bloomea, który w tak zwane pięć minut odmładza, wygładza i regeneruje skórę.

Praca w telewizji często wiąże się z niestandardowymi godzinami pracy. Powodować to może różne niedoskonałości, jak “wory” pod oczami z powodu niewyspania czy widoczne zmęczenie na twarzy. Na pokazie w Strefie Piękna pojawiła się Justyna Śliwowska, prezenterka telewizyjna znana z programu “Dzień Dobry Polsko“. Widać, że dbanie o swoją urodę nie jest jej obce, ponieważ codziennie w programie wygląda świetnie, a nie jest to łatwe gdy trzeba wstawać nawet o 4 nad ranem (niektórzy o tej godzinie dopiero idą spać). Justyna pojawiła się na pokazie w dość popularnej ostatnimi czasy szarawej, matowej marynarce z delikatnym kraciastym wzorem.

Na evencie pojawiły się również: Lidia Kopania, Agnieszka Ludwisiak, Ania Piszczałka, Sylwia Wysocka i Eliza Gwiazda.

ZOBACZ RÓWNIEŻ – Szok! Zobacz, co Beata Kozidrak kupiła na swój jubileusz!

Anna_Piszcza_ka

 

fot. informacja prasowa

Bądź na bieżąco z showbiznesem – polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów