Janek Traczyk jako Hozier w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to jeden z najciekawszych programów rozrywkowych w Polskiej telewizji (dlaczego? bo tak). Przez ostatnie 8 edycji (aktualnie mamy 9) przewinęło się sporo niezwykle utalentowanych osób. Samo show jest również niezwykle kreatywne i wymaga od artystów nietuzinkowych umiejętności wcielania się w wykonawców zarówno wokalnie, jak i “ruchowo” , a wszystko ozdabia wspaniała charakteryzacja. Czego możemy spodziewać się w najbliższym odcinku? Wiemy już, że Janek Traczyk, który w zeszłą sobotę wcielał się w Eminema (najlepszy występ do tej pory, lepszy od John’y Legenda), tym razem przeobrazi się w Hoziera i wykona jego hit Take me to Church.

POLECAMY – ANIA WYSZKONI O PRZEBYTEJ CHOROBIE. JAK DZIŚ SIĘ CZUJE?

Utwór Hoziera znalazł się w czołówkach list przebojów w wielu krajach Europy i na świecie, między innymi: w Kanadzie, USA, Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Austrii czy Szwecji. Muzyk otrzymał za niego nagrodę Grammy. By zbliżyć się do barwy głosu artysty Janek Traczyk musiał nieco przyciemnić swoją.

Do tej pory często musiał wcielać się w kobiety (co fizycznie całkiem nieźle mu szło), jednak nie ujmując jego talentowi i umiejętnościom, miał problem z “przestawieniem” swojego fantastycznego głosu. Zarówno we wcieleniach Sławy Przybylskiej, Ani Wyszkoni, czy Nancy Sinatry słychać było wyraźnie Janka. Lepiej udało mu się wcielić w Eminema, którego odwzorował genialnie!

Jedna rzecz niestety rzuca mi się w oczy w nagraniu (które możecie zobaczyć niżej). Janek jest zawodowcem, muzykiem, wokalistą, aktorem. Styczność z muzyką i z różnymi instrumentami ma właściwie od dzieciństwa. Strasznie boli mnie sposób trzymania gitary przez Janka (konkretniej prawa ręka). No jak to tak, żeby profesjonalista nie wiedział takich rzeczy? Czyżby stres? To już lepiej sobie radził z bronią palną 🙂

Najbliższy odcinek będzie można zobaczyć w sobotę, 7 kwietnia o godzinie 22:00 na antenie telewizji Polsat

ZOBACZ RÓWNIEŻ – TYLE JOANNA KRUPA ZAROBI ZA NOWĄ EDYCJĘ TOP MODEL?!
 

fot. informacja prasowa/M. Zawada

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów