Gigi Hadid i Zayn rozstali się!

O kryzysie  w związku pary, mówiło się już od początku tej wielkiej miłość, której dowód dali nawet na okładce Vogue’a. Modleka i wokalista zaczęli się spotykać pod koniec 2015 i przetrwało to, aż do teraz! Jak poinformowała osoba z otoczenia gwiazd:

Faktycznie Gigi i Zayn zerwali, ale rozeszli się w dobrych stosunkach, wspierają się i szanują. Ich kariery i relacja powodowały mnóstwo stresu, z którym sobie nie radzili. Na razie to zdecydowany koniec. Może kiedyś się jeszcze zejdą, ale na razie to nie jest ten czas”.

POLECAMY – Ciężarna Pazura pochwaliła się brzuszkiem na premierze filmu! Ciąża jej służy?

By zakończyć sepkulacje głos zabrał były członek One Direction, Zayn i w swoim wpisie w social mediach oświadczył:

Gigi i ja tworzyliśmy szczęśliwy związek, zawsze będę darzył ją wielkim szacunkiem  i traktował jako przyjaciela. Ma wspaniałą duszę! Będę wdzięczny za uszanowanie tej trudnej decyzji przez naszych fanów”.

Po chwili głos zabrała modelka, która podziękowała wokaliście za wspaniały czas i życzy mu jak najlepiej. Dociekliwi fani zauważyli również, że gwiazdor przestał obserwować byłą partnerkę i jej mamę na Instagramie, co wskazuje, że chyba chce jak najszybciej zapomnieć o wszystkim co go z nią łączyło…

ZOBACZ TEŻ – Doda zachwyciła grą aktorską i zaskoczyła “grzeczną” stylizacją! Lubicie ją w takim wydaniu?

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. screen


Nie ma więcej wpisów