SZOK! Kacper Kuszewski rezygnuje z pracy na planie serialu “M jak miłość”!

To smutna wiadomość dla fanów “Emki”Kacper Kuszewski, czyli serialowy Marek Mostowiak, po 18 latach pracy na planie “M jak Miłość” odchodzi z serialu. 

HOT NEWS – Zakochana Wiktoria Gąsiewska wspomina pierwszy pocałunek z Adamem!

Kacper Kuszewski zamieścił na swoim oficjalnym Facebooku oświadczenie, w którym poinformował o powodach podjętej decyzji oraz podziękował fanom za wsparcie i zaufanie.

“To była trudna decyzja i długo do niej dojrzewałem. Byłem przecież związany z serialem od pierwszego dnia zdjęciowego, niemal od początku mojej zawodowej drogi. Miałem tu możliwość grać u boku wspaniałych aktorów, od których uczyłem się aktorskiego rzemiosła, oraz pracować ze wspaniałą ekipą filmową, dzięki której poznałem wszystkie tajniki planu filmowego i pracy przed kamerą” – czytamy w pierwszej części oświadczenia. 

POLECAMY – Karolina Pisarek doświadczyła groźnego upadku! Nie zgadniecie, co go spowodował!

Jak donosi Super Express, aktor produkcję serialu oraz swoich kolegów miał poinformować już na początku tego tygodnia. 

“Dla wszystkich był to szok. Nic nie wskazywało na to, że Kacper będzie chciał rozstać się z serialem” – wyznał informator tabloidu.

Co dalej wydarzy się w życiu serialowego Marka? Jak czytamy na portalu Świat Seriali, prawdopodobnie mężczyzna wraz z ukochaną żoną Ewą (Dominika Kluźniak) wyjedzie na stałe do Dublina. 

Koniecznie przeczytajcie całe oświadczenie Kacpra Kuszewskiego. Będziecie tęsknić?

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. screen Facebook/M jak miłość

 

Nie ma więcej wpisów