Mikołaj Roznerski od czasu rozstania Marceliną Zawadzką nie pokazywał się z inną kobietą. Aktor postanowił to zmienić i na premierę filmu “Narzeczony na niby” przyszedł z … siostrą!

Mikołaj Roznerski choć przystojny, to nie ma szczęścia w miłości. Aktor najwidoczniej nie szuka drugiej połówki, bo doskonale czuje się w towarzystwie młodszej siostry. Zdjęcie z dziewczyną opublikował na Instagramie.

POLECAMY – BASIA KURDEJ-SZATAN Z HOT ZDJĘCIAMI – SESJA W PLAYBOYU? [ZDJĘCIA]

Mikołaja od lat możemy oglądać na wielkim ekranie. Aktor debiutował w serialach takich jak “Na Wspólnej”, “39 i pół” czy “Prawo Agaty”. Od 6 lat wciela się również w postać Marcina w uwielbianym przez widzów serialu “M jak Miłość”. Mikołaj ma duże grono fanów, a raczej fanek, które co rusz wzdychają do jego osoby. Mężczyzna ostatnio zaskoczył wszystkich i pojawił się na premierze filmu “Narzeczony na niby” z tajemniczą kobietą. W nowej komedii romantycznej aktor wciela się w rolę Barnaby.

ZOBACZ TEŻ – ZAPOWIADA SIĘ KOLEJNY ŚLUB!? CZY ONA POWIE “TAK”?

Czujni fotoreporterzy od razu rozpoznali dziewczynę, którą Mikołaj wcześniej pokazał na Instagramie. Według Was, są do siebie podobni?

Bądź na bieżąco – polub nas na Facebooku!

 


Nie ma więcej wpisów