Śledź nas

news

Mikołajczak zaskoczony uczestnikami “Agenta”! Jak ocenia Górniak i Gołotów?

Opublikowano

w dniu

Co Michał Mikołajczak sądzi o najnowszej ekipie “Agenta”!?

Michał Mikołajczak zwyciężył 3 edycję programu “Agent Gwiazdy“. Aktor przyznaje, że zaskoczyło go małżeństwo Gołotów, ponieważ jest to program, gdzie trzeba się eliminować nawzajem! Jest bardzo ciekawy, czy zawarli sojusz, czy może działali przeciwko sobie. Natomiast w ogóle nie zaskoczył go udział Edyty Górniak, “Agent” daje możliwość przeżycia wspaniałej przygody.

Nie dziwię się, że chciała spróbować

HOT NEWS- Michał Mikołajczak ryzykował życie w filmie “Underdog”!? Był wyjątkowo podły!

Michał uważa, że widzowie są na straconej pozycji i nie mają możliwości zgadnąć, kto jest tytułowym agentem. Oglądają już zmontowany program, który jest tak wyreżyserowany, aby był ciekawy i miał odpowiednią dramaturgię. Inaczej wygląda sytuacja ze strony uczestników, gdzie gra toczy się 24 godziny na dobę. Jednak nikt nie chciałby oglądać tak długiego programu. Zdradza, że warto zwracać uwagę na najmniejsze szczegóły!

Czy reżyser ma wpływ na zadania w programie? Aktor zdradza w wywiadzie!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Anna Mucha nie dostała roli przez swoją wagę! Oburzające!?

Fot. Screen Instagram

news

Adrianna Borek PRZYKRO o werdykcie – odpadła Magda Narożna i Ola Filipek z “Tańca z Gwiazdami”

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Maria Jeleniewska szczerze o PRZEŚLADOWANIU w szkole przez rówieśników i… nauczycieli. Teraz CIŚNIE Jacka Jeschke w “Tańcu z Gwiazdami”

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

TYLKO U NAS! Ola Filipek i Wojtek Kucina ODPALI z “Tańca z Gwiazdami”. Zdradzamy co będą robić po programie – nowa PARA prowadząca w “Halo tu Polsat”?

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Magda Narożna smutna – ODPADŁA niesłusznie? Zdradzają plany po “Tańcu z Gwiazdami” – będziecie zaskoczeni

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością