D4kT2jdZmDY

Gwiazdy w wywiadach podkreślały szczególną wagę badań profilaktycznych. Dlatego dla naszych 10 czytelników mamy do wygrania specjalne podwójne prezenty od OCM o wartości 169 zł.!

CO NALEŻY ZROBIĆ?

 • Pod postem na Facebooku (post – Kliknij TU) uzasadnij dlaczego to właśnie Ty i bliska Ci osoba powinniście zdobyć pakiet badań profilaktycznych w Ogólnopolskim Centrum Medycznym?
 • Oznacz w poście osobę, z którą chcesz zrealizować ten prezent! Dodaj hasztag #SkrzydłaŻycia
 • Polub nasze konta facebookowe: przeAmbitni.pl i OCM.

NAGRODY: 

Dla 10 zwycięzców czekają nagrody – dwuosobowy pakiet badań profilaktycznych markerami nowotworowymi w Ogólnopolskim Centrum Medycznym (więcej o badaniu Kliknij TU).

Wygrywają najciekawsze komentarze z uzasadnieniem pod postem na Facebooku (post – Kliknij TU).

TERMIN:  konkurs trwa od 14 grudnia do 22 grudnia 2018 r.

OGŁOSZENIE WYNIKÓW: 24 grudnia 2018 r.

Rozstrzygnięcie konkursu – nagrody otrzymują:

 1. Żaneta Bartoszek
 2. Patrycja Pajor
 3. Monika Hadzicka
 4. Santina Markowska
 5. Damian Nierychlewski
 6. Małgorzata Anna Borowiec
 7. Katarzyna Korczak-Truszewska
 8. Małgosia Jabłońska
 9. Daria Hadzicka
 10. Magdalena Kaczmarek.

Laureatów prosimy o wiadomość ze swoimi danymi (imię nazwisko, adres, numer kontaktowy, adres e-mail) na nasz adres kontakt@przeambitni.pl do 31.12.17 r. celem przekazania nagrody.

Polecamy – Wyszkoni, Maffashion, Kazadi, Ślotała ratują życie! Każdego może to spotkać

 

Blogerka modowa Maffashion, piosenkarka Anna Wyszkoni, Zosia Ślotała oraz  prezenterka Patricia Kazadi  w jednym z ostatnich wywiadów dla naszego portalu zachęcały do realizacji badań. Szczególnie to ważne dla Anny, która ma za sobą trudne momenty związane wykrytym u Niej rakiem tarczycy.

Myślę, że są takie możliwości w tej chwili, że na prawdę można zapobiec najgorszemu (…) Przestrzegam przede wszystkim kobiety, aby się badały i nie czekały na przypadek. Uważam,  że wcześnie wykryta choroba jest praktycznie w 100% wyleczalna, także dbajcie o siebie i nie bójcie się lekarzy – mówi w wywiadzie Anna Wyszkoni.

Niektórzy nie chcą pójść się zbadać, bo jeszcze lekarz coś wykryje – dla mnie to jest ogromna głupota.

Lekarz Ogólnopolskiego Centrum Medycznego, w którym pacjenci mogą realizować badania wykrywające choroby nowotworowe podkreśla podczas wywiadu wagę profilaktyki: 

Wiele chorób nowotworowych ma podłoże genetyczne. Dlatego tak ważne jest, aby już jak najwcześniej poddawać się wszelkiej profilaktyce, która jest pierwszym krokiem do podjęcia właściwej diagnozy, to podstawa rozpoczęcia prawidłowego leczenia – wyjaśnia dr Mariusz Saganowski geriatra Ogólnopolskiego Centrum Medycznym.

Regulamin konkursu dostępny w siedzibie redakcji. Organizatorem konkursu jest portal przeAmbitni.pl

Zobacz również – Konkurs! Zabieg depilacji laserowej dla Ciebie!

Bądź na bieżąco z informacjami o gwiazdach – polub nas na Facebooku.


Nie ma więcej wpisów