Śledź nas

prze.tv

Mocne! Dokąd prowadzi rywalizacja Samojłowicz i Włodarczyk?

Czy Agnieszka Włodarczyk i Laura Samojłowicz nadal ze sobą rywalizują? Zobaczcie sami!

Kobiety poznały się w muzycznym programie, gdzie rywalizowały ze sobą. O ich relacjach aktualnie opowiadała Laura Samojłowicz. Niedługo będą one razem występować w jednym spektaklu Przygoda z ogrodnikiem. Obie zagrają tę samą postać, rolę Rubi i będą się zamieniać podczas spektakli, o czym wspomina Samojłowicz. Widać, że kobieta jest zainteresowana życiem swojej koleżanki, ponieważ w wywiadzie powiedziała:

Agnieszka z tego co wiem dobrze sobie radzi, zrobiła program Twoja twarz brzmi znajomo, także wiesz ja uważam, że Agnieszka jest spoko osobą, fajny ma charakter.

HOT NEWS: https://przeambitni.pl/ostro-marzena-rogalska-krytykuje/

Dziennikarz zapytał się czy kobiety mają ten sam charakter, ale nie znają się one aż tak dobrze, aby Samojłowicz mogła to stwierdzić. W wywiadzie nie usłyszymy złego słowa o Agnieszce Włodarczyk. Według Laury jest ona wytrwała i nie pozwoliłaby sobie na niemożność wykonania jakiegoś utworu nawet, gdyby choroba próbowała jej w tym przeszkodzić. Później gwiazda opowiada o wcześniej wspomnianym spektaklu, w którym będą one grać tę samą rolę.

HOT NEWS: https://przeambitni.pl/czarujaca-maffashion-i-wyzywajaca-wieniawa-kto-jeszcze-pojawil-sie-na-joy-influencer-2018/

Laura Samojłowicz jeszcze nie miała okazji zagrać w nowopowstałym spektaklu, ani nie miała okazji obejrzeć jak radzi sobie w tej roli Agnieszka Włodarczyk lecz słyszała, że wychodzi jej to bardzo dobrze. Kobieta w wywiadzie wspomina o innych osobach, które również będą grać w tym spektaklu, takie jak Katarzyna Cichopek, Anna Mucha, Michał Sitarski, Anna Oberc. Między nimi nie ma żadnej konkurencji, nie rywalizują ze sobą, próby odbywają się w miłym, sympatycznym towarzystwie i pogodnej atmosferze. Laurze Samojłowicz, oraz Agnieszce Włodarczyk życzymy wielu sukcesów w życiu zawodowym, oraz powodzenia w spektaklu Przygoda z ogrodnikiem.

HOT NEWS: https://przeambitni.pl/anna-powierza-musiala-interweni/ 

news

Izunia Motyl zdradza sekrety sesji dla Playboya – kto komu płaci?!

Izunia Motyl

Izunia Motyl zdradziła kontrowersyjne sekrety jednego z najbardziej prestiżowych pism na świecie.

Izunia Motyl zaczęła karierę modelki jako dziecko, z biegiem lat zbudowała nie tylko portfolio, ale również kontakty. Dzięki temu została wypromowana i dostała się na sesje do Playboya. Teraz regularnie współpracuje z pismem na całym świecie. Podczas Gali Mister Polski 2020 zdradziła naszemu portalowi:

Zawsze chciałam być publikowana w Playboyu. To jest Vogue dla modelek fashion

HOT NEWS- Królikowski, Rogalska, Domagała na premierze filmu “W jak morderstwo” [zdjęcia]

Izunia zdradziła, że na planie sesji zdjęciowej Playboya jest bardzo tłoczno. Zawsze jest tam stylistka, makijażystka, osoba koordynująca sesję, fotograf i czasami kamerzysta.

Jest dużo rzeczy do zrobienia, ale mamy plan, który musimy zawsze przestrzegać, cały czas, żeby nie marnować czasu, żeby wykorzystać całe godziny i całe minuty na sesji produktywnie, a nie zbędnie

Izunia przyznała, że sesje dla Plaboya pozwalają jej na podróże po całym świecie i podwyższają jej wartość jako modelki. To przekłada się na ilość propozycji zawodowych i wysokość wynagrodzenia. Co ciekawe, kiedyś to Playboy płacił modelkom za publikację, dzisiaj się to zmieniło:

Natomiast, jak Hugh umarł, to niestety przejął jego syn i od tamtej pory zaczął sprzedawać dużo redakcji do prywatnych publikatorów, więc zaczęło się to robić płatne. Wszystkie kraje teraz Playboy oczekują teraz płatność. Są tylko trzy kraje, o których nie będę mówić, które są darmowe, więc jestem na tyle szczęśliwa, że znam redaktorów do Playboya i mogę z nimi mieć kontakt i mogę tam wejść bez płatności

Kiedyś modelki były bardzo dobrze opłacane i miały zapewnione wakacje w luksusowych miejscach. Jednak później zaszły zmiany i to modelki muszą płacić za sesje!

Co Izunia sądzi o takim układzie? Odpowiedź w wywiadzie!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Znamy pierwszą uczestniczkę nowej edycji “Tańca z Gwiazdami – to córka pięknej aktorki

Fot. Materiały prasowe/screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Julia Chatys wyjawia: Jaka prywatnie jest Natalia Siwiec? Wystąpiła w Supernova u Fabijańskiego

chatys

Julia Chatys opowiedziała o współpracy z Natalią Siwiec!

Sebastian Fabijański zaprosił aktorkę i wokalistkę Julię Chatys do współpracy na swojej nowej płycie w aż dwóch utworach. Natomiast w teledysku do kawałka “Supernova” wystąpiła jedna z topowych, polskich influencerek Natalia Siwiec. Julia miała okazję spędzić czas z modelką na planie wideo i opowiedziała, jaka jest prywatnie!

HOT NEWS- Bibi i Simon wydają oświadczenie ws swojego związku – poszło o słowa Marietty z Hotel Paradise 1

Julia była zachwycona Natalią, która okazała się być bardzo ciepłą i pozytywną osobą. Co ciekawe, wizerunek, który kreuje w mediach społecznościowych jest zupełnie przeciwny on rzeczywistości!

Naprawdę jest przesympatyczną, uśmiechniętą, szaloną kobietą. A taki wizerunek, jaki kreuje w mediach – tam też jest szalona, uśmiechnięta, epatuje dobrem i ciepłem. Jest bardzo rodzinna, to też widać w socialach. Oddałaby serce na dłoni

Siwiec dała też jej bardzo ważną radę, która okazała się kluczowa dla Julii:

Żeby działać. Dlatego też mówię, że się nauczyłam od niej wielu rzeczy, bo uwierzyłam, dała mi energię, dała mi dobrą energię, dała mi dobro, ciepło takie chwilowe zaopiekowanie i powiedziała, jeżeli mam obrać sobie jakiś cel, to iść za tym

Jak układała im się współpraca z Sebastianem i Natalią? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Polsat SuperHit Festiwal powraca po lockdownie – znamy wszystkich wykonawców

FOT. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

SZOK! Kornelia z Hotel Paradise 3 ujawnia śmiertelną chorobę! W jakim jest stanie?

kornelia

Kornelia Głaszcz postanowiła podzielić się z fanami bardzo osobistym wyznaniem!

Kornelia Głaszcz dała się poznać szerszej publiczności udziałem w programie “Hotel Paradise 3”. Z zawodu dziewczyna jest makijażystką, z której usług chętnie korzystają inne gwiazdy. Teraz Kornelia opublikowała na YouTubie film, w którym zdecydowała się na bardzo trudne i osobiste wyznanie. Opowiedziała bowiem o swojej nieuleczalnej chorobie…

HOT NEWS- Tylko u Nas! Basia jest z uczestnikiem Hotelu Paradise 3 – nie jest to Krystian!

Dziewczyna na początku zaznaczyła, że film nie tylko jest formą pamiętnika dla niej samej, ale przede wszystkim sposobem pomocy dla innych osób, które przechodzą, przez to co ona. Kornelia wyznała, że od roku cierpi na stwardnienie rozsiane. Jest to nieuleczalna choroba układu nerwowego, w której dochodzi do uszkodzenia tkanki nerwowej. W jej przypadku wszystko zaczęło się od drętwiejącej ręki. Na początku myślała, że jest to objaw przepracowania, jednak wykonała badania, które jednoznacznie wykazały problem.

Znalazłam się w szpitalu, w którym leżałam ponad tydzień. Miałam robione różnego rodzaju badania, no i stwardnienie zostało potwierdzone. Trafiłam na naprawdę przedwspaniałego neurologa, który się mną zaopiekował, który każdego dnia dawał mi kolejną dawkę informacji, jak wygląda ta choroba, na czym polega dokładnie ta choroba, jaki rodzaj choroby mam, jak mam dbać o siebie, jak mogą wyglądać skutki przebiegu tej choroby…

Kornelia przyznała, że po usłyszeniu diagnozy załamała się. Cały czas płakała i nie potrafiła pogodzić się ze swoim stanem. Była przekonana, że stwardnienie to wyrok śmierci i wyrok na jej plany na życie. Na szczęście okazało się, że inaczej i teraz Kornelia ma w sobie siłę, którą chce się podzielić z innymi.

Jeśli chodzi o moją chorobę, ja mam stwardnienie rozsiane rzutowo remisyjne. Dowiedziałam się o chorobie od razu po pierwszym rzucie, dowiedziałam się, że wszystko działa na moją korzyść. Choroby nie usunę, choroba jest, istnieje, natomiast dowiedziałam się o niej bardzo wcześnie. Jestem młoda, jestem kobietą i to działa na moją korzyść. Po wszystkich badaniach wyszło, że mogę z tym żyć, mogę funkcjonować, mogę malować, mogę robić wszystko, co tylko chcę

Od czasu pobytu w szpitalu bierze leki, które spowalniają chorobę i pozwalają na normalne życie. Te trudne doświadczenia sprawiły, że stała się silniejsza i ukształtowały ją jako osobę. Teraz docenia zdrowie i życie, a każdy dzień daje jej radość. Między innymi, dlatego też wzięła udział w Hotelu Paradise i świetnie się bawiła.

Nagrywam się Wam, ponieważ chcę dać Wam siłę i chcę dotrzeć do osób, które zmagają się z tą chorobą, żeby im pomóc. Wiem, że niestety nie każdy sobie z tym radzi, nie każdy potrafi przechodzić tę chorobę, nie każdemu jest łatwo.

Kornelia zaznacza, że najważniejsze jest wsparcie, zarówno to od rodziny i przyjaciół, ale i innych osób, które przechodzą to samo. W Hotelu opowiedziała o swojej chorobie innym uczestniczkom dopiero, gdy ich relacje stały się bliskie i mogła im zaufać.

To są kolejny osoby, które dają mi wsparcie. One są dumne z tego, że ja naprawdę sobie znakomicie radzę, że jestem zaradna, pracowita, ogarnięta, że czasami pracuję za kilku, mimo choroby, że się nie poddaję, nie spoczywam na laurach, tylko dalej działam, dalej spełniam swoje marzenia i życzę każdemu takiej postawy

Choroba nie jest wyrokiem. Trzeba dbać o swoje zdrowie, ale też czerpać z życia i być szczęśliwym. Kluczowe jest pozytywne nastawienie!

Życzymy Kornelii dużo zdrowia!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Miłość czy pieniądze? Znamy zwycięzców Hotel Paradise 3!

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Tylko u Nas! Basia jest z uczestnikiem Hotelu Paradise 3 – nie jest to Krystian!

basia i krystian

Basia i Krystian wygrali Hotel Paradise! Jednak już nie są razem!

Wczoraj zakończyła się 3. edycja reality show Hotel Paradise, której finał naprawdę zaskoczył. Zwycięzcami zostali Basia i Krystian, który w pewnym momencie “ścieżki lojalności” rzucił kulę na ziemię. Okazuje się, że zrobił to, by podzielić się pieniędzmi z drugą finałową parą Bibi i Simonem. Uczestnicy od pewnego czasu są już w Polsce i czas mógł zweryfikować ich związki rozpoczęte na rajskiej wyspie. Niestety zwycięska para nie jest już razem…

HOT NEWS- Miłość czy pieniądze? Znamy zwycięzców Hotel Paradise 3!

Uczestniczka 3. edycji Kornelia przyznaje, że czas spędzony w programie znacznie różni się od rzeczywistości. Uczestnicy są pozbawieni telefonów, kontaktu z bliskimi czy pracy, więc ich relacje stają się naturalnie bliskie.

Prawdziwe życie weryfikuje, kto jaki jest, czy ludzie się dogadują, czy dobrze im się razem żyje. Życie zweryfikowało, że niestety Basia i Krystian po prostu nie pociągną tego wątku dalej

Okazuje się, że Basia spotyka się z Krzysztofem z Hotelu! Marietta z pierwszej edycji programu zaprzyjaźniła się z nimi i zdradza, coś więcej o ich relacjach:

Z tego co wiem żadna z par finałowych nie jest już razem. Bibi z Simonem niby o siebie walczą, ale ja już wiem, że takie związki po programach są mega ciężkie do utrzymania. Jeżeli oni już teraz muszą o siebie walczyć, to będzie im mega ciężko

Dalej mówiła:

A jeżeli chodzi o Krystiana i Basię, to słyszałam, że ona jest z Krzysztofem. To już jest w ogóle misz masz, że wow! Oni chyba sobie kręcą 4. edycję tutaj w Polsce

Jaki Krystian jest prywatnie? Marietta zdradza w wywiadzie!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Justyna Kowalczyk nie przerywając treningów, narzeka na hejterów: Brzuch stał się ich wspólnym dobrem

FOT. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY