Śledź nas

prze.tv

Mocne! Dokąd prowadzi rywalizacja Samojłowicz i Włodarczyk?

Czy Agnieszka Włodarczyk i Laura Samojłowicz nadal ze sobą rywalizują? Zobaczcie sami!

Kobiety poznały się w muzycznym programie, gdzie rywalizowały ze sobą. O ich relacjach aktualnie opowiadała Laura Samojłowicz. Niedługo będą one razem występować w jednym spektaklu Przygoda z ogrodnikiem. Obie zagrają tę samą postać, rolę Rubi i będą się zamieniać podczas spektakli, o czym wspomina Samojłowicz. Widać, że kobieta jest zainteresowana życiem swojej koleżanki, ponieważ w wywiadzie powiedziała:

Agnieszka z tego co wiem dobrze sobie radzi, zrobiła program Twoja twarz brzmi znajomo, także wiesz ja uważam, że Agnieszka jest spoko osobą, fajny ma charakter.

HOT NEWS: https://przeambitni.pl/ostro-marzena-rogalska-krytykuje/

Dziennikarz zapytał się czy kobiety mają ten sam charakter, ale nie znają się one aż tak dobrze, aby Samojłowicz mogła to stwierdzić. W wywiadzie nie usłyszymy złego słowa o Agnieszce Włodarczyk. Według Laury jest ona wytrwała i nie pozwoliłaby sobie na niemożność wykonania jakiegoś utworu nawet, gdyby choroba próbowała jej w tym przeszkodzić. Później gwiazda opowiada o wcześniej wspomnianym spektaklu, w którym będą one grać tę samą rolę.

HOT NEWS: https://przeambitni.pl/czarujaca-maffashion-i-wyzywajaca-wieniawa-kto-jeszcze-pojawil-sie-na-joy-influencer-2018/

Laura Samojłowicz jeszcze nie miała okazji zagrać w nowopowstałym spektaklu, ani nie miała okazji obejrzeć jak radzi sobie w tej roli Agnieszka Włodarczyk lecz słyszała, że wychodzi jej to bardzo dobrze. Kobieta w wywiadzie wspomina o innych osobach, które również będą grać w tym spektaklu, takie jak Katarzyna Cichopek, Anna Mucha, Michał Sitarski, Anna Oberc. Między nimi nie ma żadnej konkurencji, nie rywalizują ze sobą, próby odbywają się w miłym, sympatycznym towarzystwie i pogodnej atmosferze. Laurze Samojłowicz, oraz Agnieszce Włodarczyk życzymy wielu sukcesów w życiu zawodowym, oraz powodzenia w spektaklu Przygoda z ogrodnikiem.

HOT NEWS: https://przeambitni.pl/anna-powierza-musiala-interweni/ 

news

Kinga Rusin ocenia decyzję Kevina Harta z prowadzenia Oscarów! Słusznie!?

rusin
Kinga Rusin jest specjalistką od oscarowej gali!

Kevin Hart już kilka miesięcy temu zrezygnował z prowadzenia Oscarów, ponieważ wyszły na jaw jego homofobiczne teksty, które publikował na Facebooku. Kinga Rusin ocenia, że jego decyzja była słuszna, bo spowodowałby to jeszcze większą aferę.

HOT NEWS- Wzruszające- jak dzieci wspierały Gołotów w “Agencie”!

Na jego miejsce organizatorzy gali nie znaleźli żadnego kandydata, czemu dziennikarka w ogóle się nie dziwi. Przygotowanie do poprowadzenia takiej uroczystości zajmuje przynajmniej kilka miesięcy. Poprowadzenie Oscarów jest wspaniałym punktem w CV, ale też może zakończyć karierę. Dobrym przykładem jest Neil Patrick Harris, który przedobrzył. 

Raczej się prosi gwiazdy, że poprowadziły galę

Jak sobie poradzą bez prowadzącego? Kinga ocenia w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Koterski szczerze o swoim uzależnieniu- narkotyki są wszędzie!

rusin

Kontynuuj czytanie

news

Wzruszające- jak dzieci wspierały Gołotów w “Agencie”!

gołotów
Dzieci okazały wielkie wsparcie dla Gołotów!

Dużym zaskoczeniem w nowej edycji “Agenta” był udział państwa Gołotów. Andrzej realizował wszystkie zadania z radością, natomiast Mariola podchodziła do nich poważnie. Chciała, aby każde zlecone zadanie było dokładnie wykonane!

Ja podchodziłam bardziej emocjonalnie, jeśli coś nie wyszło

HOT NEWS- Koterski szczerze o swoim uzależnieniu- narkotyki są wszędzie!

Bokser i jego żona są rodzicami dwójki dzieci, które z niecierpliwością czekają na wyniki programie. Syn zajmował się pieskiem rodziców, nawet zabrał go do akademika! Natomiast córka gorąco wspierała mamę przez telefon. Doradzała jej, aby walczyła do końca, ale nie zapominała o swoich zasadach!

Czy ciągła obecność kamer im przeszkadzała? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Paweł Domagała i Zuza Grabowska ze Srebrnym Jabłkiem! To, co wokalista napisał na Insta, jest niesamowite!

gołotów

Kontynuuj czytanie

news

Koterski szczerze o swoim uzależnieniu- narkotyki są wszędzie!

koterski
Michał Koterski nie boi się poruszać trudnych tematów.

Misiek Koterski jest jedną z najbarwniejszych gwiazd polskiego show biznesu. Specyficzne poczucie humoru i charakterystyczny wygląd sprawiły, że stał się ulubieńcem fanów. Niestety imprezowy tryb życia aktora spowodował, że został uzależniony…

HOT NEWS- Paweł Domagała i Zuza Grabowska ze Srebrnym Jabłkiem! To, co wokalista napisał na Insta, jest niesamowite!

Na szczęście teraz wyszedł na prostą, a jego uzależnienie stało się przeszłością. Szczerze wyznaje, że narkotyki i alkohol są obecne wśród gwiazd, ale tak naprawdę można je wszędzie znaleźć. Człowiek ma wpływ tylko na siebie, ale może też dawać świadectwo dla innych. 

Fajnie, że coraz osób o tym mówi głośno

Co sądzi o świadectwie Borysa Szyca? Wzruszająca odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Michał Szpak leci do Vegas! Zrobi to dla Celine Dion…

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Pysio , Pysio , Pysiowanie na czerwonym dywanie 😍🌟❤🔥

Post udostępniony przez Michał Koterski (@misiekkoterski)

Kontynuuj czytanie

news

Czego wstydzi się Littlemooonster96?! Poznaj odpowiedź gwiazdy!

Littlemooonster96 o Agencie – czy ma się czego wstydzić?

Już niedługo zobaczymy pierwsze odcinki kolejnego sezonu show Agent Gwiazdy, w którym wystąpiła m.in. Littlemooonster96 (Angelika Mucha). Po premierze programu postanowiliśmy spytać ją, czy jest coś, czego się wstydzi i co chciałaby ukryć przed widzami?

ZOBACZ – Steczkowska jak pantera wychodzi ze studia TVN! Opowiadała o…

Szczerze mówiąc – jest mi ciężko powiedzieć, bo nie wiem jak będą te kolejne odcinki wyglądały…

POLECAMY – Ewa Chodakowska straszy statystykami – nie chodzi o otyłość!

Littlemooonster96 czeka zatem na emisję pozostałych odcinków w telewizji. Gwiazda podkreśla jednak, że ma nadzieję, że w programie zostanie pokazana od tej dobrej i pomocnej strony. Jej zdaniem, dużym zaskoczeniem dla widzów może być fakt, że przy niektórych zadaniach była w stanie pomóc pozostałym uczestnikom. 

HOT NEWS – Joanna Liszowska kupiła luksusowy samochód – cena powala!

Tak naprawdę Angelika Mucha wstydzi się jedynie tego, że nieraz zdarzało jej się wpaść w panikę. Biorąc pod uwagę różne skomplikowane i niekiedy ekstremalne wyzwania, które czekały na uczestników, trudno jej się dziwić. Też nie możecie doczekać się kolejnego sezonu Agenta z Littlemooonster96

View this post on Instagram

why can't I let go of it? 🤷🏼‍♀️

A post shared by Angelika Mucha 👑 (@littlemooonster96) on

Foto. Screen Instagram Littlemooonster96 (Angelika Mucha)

Kontynuuj czytanie

HITY