Śledź nas

prze.tv

Mocne! Dokąd prowadzi rywalizacja Samojłowicz i Włodarczyk?

Czy Agnieszka Włodarczyk i Laura Samojłowicz nadal ze sobą rywalizują? Zobaczcie sami!

Kobiety poznały się w muzycznym programie, gdzie rywalizowały ze sobą. O ich relacjach aktualnie opowiadała Laura Samojłowicz. Niedługo będą one razem występować w jednym spektaklu Przygoda z ogrodnikiem. Obie zagrają tę samą postać, rolę Rubi i będą się zamieniać podczas spektakli, o czym wspomina Samojłowicz. Widać, że kobieta jest zainteresowana życiem swojej koleżanki, ponieważ w wywiadzie powiedziała:

Agnieszka z tego co wiem dobrze sobie radzi, zrobiła program Twoja twarz brzmi znajomo, także wiesz ja uważam, że Agnieszka jest spoko osobą, fajny ma charakter.

HOT NEWS: https://przeambitni.pl/ostro-marzena-rogalska-krytykuje/

Dziennikarz zapytał się czy kobiety mają ten sam charakter, ale nie znają się one aż tak dobrze, aby Samojłowicz mogła to stwierdzić. W wywiadzie nie usłyszymy złego słowa o Agnieszce Włodarczyk. Według Laury jest ona wytrwała i nie pozwoliłaby sobie na niemożność wykonania jakiegoś utworu nawet, gdyby choroba próbowała jej w tym przeszkodzić. Później gwiazda opowiada o wcześniej wspomnianym spektaklu, w którym będą one grać tę samą rolę.

HOT NEWS: https://przeambitni.pl/czarujaca-maffashion-i-wyzywajaca-wieniawa-kto-jeszcze-pojawil-sie-na-joy-influencer-2018/

Laura Samojłowicz jeszcze nie miała okazji zagrać w nowopowstałym spektaklu, ani nie miała okazji obejrzeć jak radzi sobie w tej roli Agnieszka Włodarczyk lecz słyszała, że wychodzi jej to bardzo dobrze. Kobieta w wywiadzie wspomina o innych osobach, które również będą grać w tym spektaklu, takie jak Katarzyna Cichopek, Anna Mucha, Michał Sitarski, Anna Oberc. Między nimi nie ma żadnej konkurencji, nie rywalizują ze sobą, próby odbywają się w miłym, sympatycznym towarzystwie i pogodnej atmosferze. Laurze Samojłowicz, oraz Agnieszce Włodarczyk życzymy wielu sukcesów w życiu zawodowym, oraz powodzenia w spektaklu Przygoda z ogrodnikiem.

HOT NEWS: https://przeambitni.pl/anna-powierza-musiala-interweni/ 

news

Bovska scoverowała T.Love- co na to Muniek Staszczyk?

bovska

Bovska o trudach coverowania utworu T. Love! Czy kontaktowała się z Muńkiem?

Zespół T. Love zdecydował się wydać płytę, na którą zaprosili artystów, aby wykonali ich utwory. Na krążku można usłyszeć Acid Drinkers, Bednarka & 5 Element, Jordana Reyne, Karaś/Rogucki, Łąki Łan, Natalię Nykiel, Mietall Waluś, Miuosh, Nosowską, Organka, Polę Rise, Sidney Polak, Snowman, Sokół, Tekno i Xxanaxx.

HOT NEWS- 3 polskie filmy mają szansę na Oscara!

Bovska przyznaje, że było to ogromne wyzwanie, dodatkowo dowiedziała się o projekcie jako jedna z ostatnich osób, więc miała mniejszy wybór utworów. Zdecydowała się na piosenkę “Lucy Phere”, która jest bardzo trudna, bo jest to opowieść bez refrenu. Nie chciała konkurować z oryginałem, tylko stworzyć własną wersję. Zależało jej na zachowaniu ciężaru piosenki!

Chciałam skupić uwagę na słowie!

Czy już rozmawiała z Muńkiem? Wokalistka zdradza w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Legendarny Keith Richards świętuje 75 urodziny!

Fot. Screen Instagram

Kontynuuj czytanie

news

Stopczyk zaskakująco o Paris Hilton! Z czym pomyliła Polskę?

stopczyk

Sławomir Stopczyk nieraz pił drinki z Paris Hilton! Jaka ona jest?

Sławomir Stopczyk poznał Paris Hilton 8 lat temu w Cannes. Od tego czasu spotykają się co roku na różnych imprezach. Gwiazdor disco polo bardzo dobrze wspomina dziedziczkę fortuny. Według niego jest inna niż wszyscy myślą!

HOT NEWS- Natalia Szroeder o nowej płycie! Musi poczuć motyle w brzuchu!

Paris w ogóle nie zadziera nosa, jest normalną, otwartą osobą. Sławomir przyznaje, że nie zna jej blisko, ale jest sympatyczna w obyciu i można z nią zatańczyć czy wypić drinka. Pomimo ogromnej popularności i bogactwa zachowuje się lepiej niż niektóre polskie gwiazdy!

A z czym pomyliła Polskę? Muzyk zdradza w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Jakub Kucner o “Tańcu z gwiazdami”- co z jego biodrami!?

Kontynuuj czytanie

news

Justyna Żyła będzie prała brudy związków we własnym programie!

żyła

Justyna Żyła dostała propozycję poprowadzenia bardzo wyjątkowego programu!

Justyna Żyła już niedługo zadebiutuje w telewizji w roli prowadzącej program “Pierzemy brudy do czysta“. W produkcji ludzie będą rozwiązywać swoje obecne konflikty, ale też te z przeszłości. Byli przyjaciele, partnerzy i małżeństwa to bohaterowie, których zobaczymy w programie.

HOT NEWS- Jessica Mercedes wystartowała z własną marką – co będzie sprzedawać?

Justyna zapowiada, że ona nie będzie tam doradzać, a nawet pomagać, ale zorganizuje przestrzeń, gdzie te osoby będą mogły spokojnie się pogodzić. Gdy otrzymała tę propozycję, nie była pewna od początku, czy nadaje się do tej roli. Szczególnie, że nie ma doświadczenia w tego typu produkcjach, co jak sądzi, wiele osób będzie jej zarzucać.

Cały czas się uczę tego obycia z kamerą!

Jak się czuje jako nowicjuszka? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- 3 letnia córka Krupińskiej już chce zarabiać! Szpilki to dla Niej mało?

Kontynuuj czytanie

muzyka

Natalia Szroeder o nowej płycie! Musi poczuć motyle w brzuchu!

szroeder

Natalia Szroeder zdradza datę premiery nowej płyty?

Singiel “Parasole” Natalii Szroeder ukazał się w marcu, od tego czasu wokalistka intensywnie pracuje nad nową płytą. Przyznaje, że w tym roku jej wizja na nowy krążek bardzo się zmieniła. Początkowo planowała wydać album w kwietniu, w swoje urodziny, ale raczej nie zdąży zrealizować tego planu. 

Myślę, że będzie to jesień

HOT NEWS- Jakub Kucner o “Tańcu z gwiazdami”- co z jego biodrami!?

Nie chce się śpieszyć, bo zależy jej, aby płyta była dopracowana w najmniejszym szczególe. Natalia nie wie, czy ponownie zdecyduje się śpiewać po kaszubsku, bo cały czas ma nowe pomysły. Teraz najbardziej jej zależy, żeby mieć najwięcej wkładu w proces twórczy, aby nie iść na żadne kompromisy. Chce być obecna przy powstawaniu utworów od początku, do końca!

Co musi poczuć, aby zaakceptować piosenkę? Piosenkarka zdradza w wideo jak wybiera utwory na płytę!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Sykut-Jeżyna nagra płytę!? Gwiazda komentuje swój występ Festiwalu Piękna!

szroeder

scena z: Natalia Szroeder, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Fot. Akpa

Kontynuuj czytanie

HITY