Śledź nas

prze.tv

Mocne! Dokąd prowadzi rywalizacja Samojłowicz i Włodarczyk?

Czy Agnieszka Włodarczyk i Laura Samojłowicz nadal ze sobą rywalizują? Zobaczcie sami!

Kobiety poznały się w muzycznym programie, gdzie rywalizowały ze sobą. O ich relacjach aktualnie opowiadała Laura Samojłowicz. Niedługo będą one razem występować w jednym spektaklu Przygoda z ogrodnikiem. Obie zagrają tę samą postać, rolę Rubi i będą się zamieniać podczas spektakli, o czym wspomina Samojłowicz. Widać, że kobieta jest zainteresowana życiem swojej koleżanki, ponieważ w wywiadzie powiedziała:

Agnieszka z tego co wiem dobrze sobie radzi, zrobiła program Twoja twarz brzmi znajomo, także wiesz ja uważam, że Agnieszka jest spoko osobą, fajny ma charakter.

HOT NEWS: https://przeambitni.pl/ostro-marzena-rogalska-krytykuje/

Dziennikarz zapytał się czy kobiety mają ten sam charakter, ale nie znają się one aż tak dobrze, aby Samojłowicz mogła to stwierdzić. W wywiadzie nie usłyszymy złego słowa o Agnieszce Włodarczyk. Według Laury jest ona wytrwała i nie pozwoliłaby sobie na niemożność wykonania jakiegoś utworu nawet, gdyby choroba próbowała jej w tym przeszkodzić. Później gwiazda opowiada o wcześniej wspomnianym spektaklu, w którym będą one grać tę samą rolę.

HOT NEWS: https://przeambitni.pl/czarujaca-maffashion-i-wyzywajaca-wieniawa-kto-jeszcze-pojawil-sie-na-joy-influencer-2018/

Laura Samojłowicz jeszcze nie miała okazji zagrać w nowopowstałym spektaklu, ani nie miała okazji obejrzeć jak radzi sobie w tej roli Agnieszka Włodarczyk lecz słyszała, że wychodzi jej to bardzo dobrze. Kobieta w wywiadzie wspomina o innych osobach, które również będą grać w tym spektaklu, takie jak Katarzyna Cichopek, Anna Mucha, Michał Sitarski, Anna Oberc. Między nimi nie ma żadnej konkurencji, nie rywalizują ze sobą, próby odbywają się w miłym, sympatycznym towarzystwie i pogodnej atmosferze. Laurze Samojłowicz, oraz Agnieszce Włodarczyk życzymy wielu sukcesów w życiu zawodowym, oraz powodzenia w spektaklu Przygoda z ogrodnikiem.

HOT NEWS: https://przeambitni.pl/anna-powierza-musiala-interweni/ 

Użyj klawiszy ← → (klawiatury), lub przycisków obok

news

Szok! Gojdź chce kastrować księży- film “Kler” bardzo go poruszył!

gojdź

Doktor Krzysztof Gojdź jest niezwykle poruszony filmem “Kler” jeszcze zanim go zobaczył!

Doktor Krzysztof Gojdź nie boi się mocnych słów i radykalnych poglądów w kwestii pedofilii i gwałtów. Uważa, że należałoby wycinać księżom genitalia, a przede wszystkim wyrzucać z kościoła. Doktor potępia wszystkie zachowania przeciwko kobietom i dzieciom.

Wycinać, kastrować tych zboczeńców!

HOT NEWS- Kolejne Royal Baby już w drodze- Meghan Markle jest w ciąży!

Krzysztof nie uważa, że jest to temat kontrowersyjny. W Stanach Zjednoczonych, gdzie również mieszka, jest to normalna sprawa, o której każdy dyskutuje. Co najważniejsze za oceanem księża przyznają się do tego i przepraszają. Uważa, że jest to karygodne, że polscy arcybiskupi i rząd bronią winnych duchownych!

Co należy zrobić, aby nie dopuścić do kolejnych takich sytuacji? Doktor wyjaśnia w wywiadzie!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- To jest dla mnie ważne! O czym mówi ciężarna Kalicka?

Fot. Screen Instagram

Next post
Użyj klawiszy ← → (klawiatury), lub przycisków obok

Kontynuuj czytanie

prze.tv

To jest dla mnie ważne! O czym mówi ciężarna Kalicka?

W ostatnim czasie media poinformowały, że Olga Kalicka zostanie mamą. Zastanawiamy się co w tym czasie zaprząta jej głowę!

Kalicka stwierdza, że w żaden sposób nie stresuje się z tego powodu. Jej zdaniem to najpiękniejsza wiadomość 2018 roku. Pytając o przygotowania na przyjście dziecka odpowiada, że całościowo na ten moment skupia się na pracy zawodowej. 

Bo to jest dla mnie w tej chwili bardzo ważne, cały czas gram w spektaklach w Teatrze Kwadrat.

HOT NEWS: https://przeambitni.pl/szok-ciupa-nie-jest-zaskoczona-kler-dlaczego/

Kalicka podkreśla, że to nie jest jedyne zajęcie. Występuje również w World of Dance w telewizji Polsat. Zapytana o przerwanie pracy w programie stwierdza, że na pewno nie zamierza uciec z programu na rzec prywatnych spraw.

HOT NEWS: https://przeambitni.pl/jacykow-zdecydowal-sie-na-szczera-wypowiedz-o-czym-mowa/

Oldze Kalickiej życzymy dużo wytrwałości w postawionych celach oraz szczęśliwego rozwiązania ciąży. Bez wątpienia błogosławiony stan w pełni służy przepięknej kobiecie. Jakie macie odczucia na ten temat?

HOT NEWS:  https://przeambitni.pl/rozne-stylizacje-wieniawy-a-ten-sam-dodatek/

Użyj klawiszy ← → (klawiatury), lub przycisków obok

Kontynuuj czytanie

news

Szok! Ciupa nie jest zaskoczona ,,Kler”! Dlaczego?

Kler wzbudza coraz więcej kontrowersji. Dzieje się tak również w świecie show – biznesu. Ciupa również obejrzała Kler. Co więcej nie jest nim zaskoczona!

Kler to bez wątpienia film, który jest hitem 2018 roku. Statystyki z dnia na dzień coraz bardziej rosną, jeżeli chodzi o jego oglądarność. Ciupa potwierdza, że również widziała już tą produkcję. Jednak w żaden sposób nie jest nią zaskoczona. Podkreśla, że jest bez wątpienia mocny.

Każdy powinien go zobaczyć. Mnie osobiście on jakoś bardzo nie zaskoczył, ponieważ ja od kiedy zaczęłam już świadomie podejmować decyzje i nie iść po prostu za tumem, za tym co wypada to przestałam chodzić do Kościoła.

 HOT NEWS: https://przeambitni.pl/jacykow-zdecydowal-sie-na-szczera-wypowiedz-o-czym-mowa/

Z przykrością stwierdza, że zna chłopaka – ofiarę molestowania przez księdza. Na tym jednak nie koniec. Wspomina kolejną sytuację sprzed roku, gdzie ksiądz wymieniał wiadomości z czternastoletnią dziewczyną. Miało to miejsce w jej rodzinnej miejscowości. 

HOT NEWS: https://przeambitni.pl/rozne-stylizacje-wieniawy-a-ten-sam-dodatek/

Doskonale wiemy, że Kler został zakazany w mniejszych miejscowościach. Ola Ciupa odnosi się do tego i stwierdza, że to jedynie potwierdzenie faktu, że to nadal trwa. Zgodnie z jej wypowiedzią każdy z osobna powinien obejrzeć tą produkcję. Jej zdaniem społeczeństwo za jakiś czas przejrzy na oczy. Dojdzie do wniosku, że to nie jest odpowiedni autorytet. 

Z czasem zacznie się to zmieniać.

HOT NEWS: https://przeambitni.pl/szczere-wyznanie-krupy-o-malzenstwie-z-douglasem-klocimy-sie/

Użyj klawiszy ← → (klawiatury), lub przycisków obok

Kontynuuj czytanie

prze.tv

Jacyków zdecydował się na szczerą wypowiedź! O czym mowa?

Jacyków jest doskonałym stylistą, a zarazem krytykiem mody. O czym tym razem zdecydował się opowiedzieć podczas wywiadu?

Jacyków na samym wstępie wypowiedzi podkreśla, że bardzo lubi futra. Jest on zdania, że w obecnych czasach występuje ogromna ilość zmutowanych zwierząt pochodzących ze zróżnicowanych krzyżówek. Skutkuje to tym, iż hodowla futer odbywa się w doskonałych warunkach. 

To jest tak samo jak ze wszystkimi innymi zwierzętami, które służą nam do jedzenia i do każdego innego celu. Jeżeli to wszystko odbywa się w miarę humanitarnie i godnie, jemy zwierzęta, nosimy skóry.

HOT NEWS: https://przeambitni.pl/rozne-stylizacje-wieniawy-a-ten-sam-dodatek/

Podkreśla jednak, że to tak naprawdę jest wierzchołek góry lodowej. Kontrowersyjnie mówi, że temat ten nie dotyczy większości społeczeństwa. Bowiem nie każdego na to stać. Są to luksusowe towary sięgające wydatku kilkudziesięciu tysięcy złotych.

HOT NEWS: https://przeambitni.pl/szczere-wyznanie-krupy-o-malzenstwie-z-douglasem-klocimy-sie/

Jacyków zapytany o swoją kolekcję futer wymijająco odpowiada, że nie jest milionerem. Jednak twierdzi, że gdyby tak było to i tak zastanowiłby się nad zakupem ze względu na zmieniający się klimat. Futra nie spełniają już funkcji grzewczej, a jedynie ozdobie. 

HOT NEWS: https://przeambitni.pl/nie-poznacie-go-piotr-adamczyk-przeszedl-ogromna-metamorfoze/

Użyj klawiszy ← → (klawiatury), lub przycisków obok

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2018 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.