Śledź nas

prze.tv

Mocne! Dokąd prowadzi rywalizacja Samojłowicz i Włodarczyk?

Czy Agnieszka Włodarczyk i Laura Samojłowicz nadal ze sobą rywalizują? Zobaczcie sami!

Kobiety poznały się w muzycznym programie, gdzie rywalizowały ze sobą. O ich relacjach aktualnie opowiadała Laura Samojłowicz. Niedługo będą one razem występować w jednym spektaklu Przygoda z ogrodnikiem. Obie zagrają tę samą postać, rolę Rubi i będą się zamieniać podczas spektakli, o czym wspomina Samojłowicz. Widać, że kobieta jest zainteresowana życiem swojej koleżanki, ponieważ w wywiadzie powiedziała:

Agnieszka z tego co wiem dobrze sobie radzi, zrobiła program Twoja twarz brzmi znajomo, także wiesz ja uważam, że Agnieszka jest spoko osobą, fajny ma charakter.

HOT NEWS: https://przeambitni.pl/ostro-marzena-rogalska-krytykuje/

Dziennikarz zapytał się czy kobiety mają ten sam charakter, ale nie znają się one aż tak dobrze, aby Samojłowicz mogła to stwierdzić. W wywiadzie nie usłyszymy złego słowa o Agnieszce Włodarczyk. Według Laury jest ona wytrwała i nie pozwoliłaby sobie na niemożność wykonania jakiegoś utworu nawet, gdyby choroba próbowała jej w tym przeszkodzić. Później gwiazda opowiada o wcześniej wspomnianym spektaklu, w którym będą one grać tę samą rolę.

HOT NEWS: https://przeambitni.pl/czarujaca-maffashion-i-wyzywajaca-wieniawa-kto-jeszcze-pojawil-sie-na-joy-influencer-2018/

Laura Samojłowicz jeszcze nie miała okazji zagrać w nowopowstałym spektaklu, ani nie miała okazji obejrzeć jak radzi sobie w tej roli Agnieszka Włodarczyk lecz słyszała, że wychodzi jej to bardzo dobrze. Kobieta w wywiadzie wspomina o innych osobach, które również będą grać w tym spektaklu, takie jak Katarzyna Cichopek, Anna Mucha, Michał Sitarski, Anna Oberc. Między nimi nie ma żadnej konkurencji, nie rywalizują ze sobą, próby odbywają się w miłym, sympatycznym towarzystwie i pogodnej atmosferze. Laurze Samojłowicz, oraz Agnieszce Włodarczyk życzymy wielu sukcesów w życiu zawodowym, oraz powodzenia w spektaklu Przygoda z ogrodnikiem.

HOT NEWS: https://przeambitni.pl/anna-powierza-musiala-interweni/ 

news

Kasia Nova o aresztowaniu w Egipcie! Bała się o życie?!

Kilka dni temu, podczas nagrań do teledysku Kasia Nova prawie została aresztowana! Jak komentuje całą sytuację ?

Wiadomość o tym, że Kasia Nova znalazła się w areszcie obiegła media szerokim echem! Przypominamy, że cała akcja miała miejsce w Egipcie, gdzie wokalistka udała się, by nakręcić teledysk do piosenki “Tańcząc bez ciebie”. Podczas kręcenia zdjęć w jednej ze świątyń, pomimo pozwolenia, Kasia Nova i jej ekipa zostali otoczeni przez policję.Wszystko z powodu “zbyt odważnych” scen!

HOT NEWS – Kasia Nova aresztowana podczas nagrań teledysku – znamy szczegóły!

Na szczęście całą sytuację udało się załagodzić. Podczas wywiadu Kasia Nova przyznała, że w trakcie kręcenia klipu w Egipcie było ponad 40 stopni. Po chwili, gdy ekipa zaczęła filmować tańczącą gwiazdę:

… nagle pojawiła się policja, policja z bronią, strażnicy, no było to kilka osób uzbrojonych. Zaczęli bardzo krzyczeć […] turyści przerażeni zaczęli uciekać…

Przerażenie udzieliło się także całej ekipie. Jak przyznaje Kasia Nova, nikt nie wiedział, o co tak naprawdę chodzi:

Zostaliśmy wyproszeni ze świątyni, właściwie to no nie było to grzeczne wyproszenie. Zostaliśmy po prostu wyprowadzeni. No ja, szczerze mówiąc tam cała się trzęsłam, bo wyglądało to tak jakbyśmy mieli być za chwile aresztowani.

ZOBACZ – Natalia Kukulska ocenia Roxie Węgiel! Mają wiele wspólnego!

Jak udało się uniknąć aresztowania? Wszystko dzięki pracownikowi ambasady, który po kilkugodzinnych negocjacjach pomógł załagodzić całą sytuację. Mimo to Kasia Nova wciąż wspomina swój strach, jaki czuła podczas całej tej sytuacji. Więcej o całym zdarzeniu dowiecie się z materiału!

Foto. Screen Instagram Kasia Nova

 

Kontynuuj czytanie

news

Łukasz Darłak tłumaczy się ze Ślicznotki Witkowskiego!

darłak
Łukasz Darłak ma dość plotek na ten temat!

Łukasz Darłak jakiś czas temu wychodził Michałem Witkowski, co nazywa “prowokacją artystyczną”. Jest zmęczony ciągłymi plotkami na ten temat, nie chce, aby media dorabiały do tego jakiś ideologii.

To była po prostu przyjaźń

HOT NEWS- Tak Macademian Girl walczy z homofobią! Poszło o tęczowe torebki Ikea!

Łukasz wspomina Michała bardzo dobrze, uważa go za świetnego pisarza i fajnego, ciekawego człowieka. Zapewnia jednak, że nigdy nie byli parą. “Ślicznotka” to jest chłopak, z którym pisarz wychodzi na imprezy ściankowe. Witkowski miał takich przyjaciół przed Łukaszem i po nim!

Jakie są ich relacje teraz? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Znamy listę 100 najbogatszych Polaków- w zestawieniu wiele gwiazd!

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

yes yes yes easy going

Post udostępniony przez Łukasz Darłak (@lukidarlak)

Kontynuuj czytanie

news

Tak Macademian Girl walczy z homofobią! Poszło o tęczowe torebki Ikea!

Macademian Girl
Macademian Girl zawsze stoi po stronie tolerancji!

W czerwcu z Warszawie przeszła największa w Polsce Parada Równości, w której uczestniczyło kilkaset tysięcy osób. Macademian Girl uważa, że Polacy nadal powinni uczyć się tolerancji- jest bardzo dużo do zrobienia w kwestii otwartości na inne religie, poglądy czy orientacje seksualne.

Powinniśmy być dla siebie lepsi, bardziej wyrozumiali i empatyczni 

HOT NEWS- Znamy listę 100 najbogatszych Polaków- w zestawieniu wiele gwiazd!

Blogerka przypomina, że nawet jeżeli ktoś ma inne poglądy, to nie znaczy, że nie ma prawa do życia i do godności. Niestety Polska nie jest tolerancyjnym krajem, co najlepiej widać w internecie. Ona sama poparła na swoim profilu akcję Ikei, która z okazji miesiąca tolerancji wypuściła kolorowe torby. Uznała, że jest to świetna inicjatywa, która wspiera środowisko LGBT.

Jaka była reakcja internautów? Odpowiedź w wideo! 

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Natalia Kukulska ocenia Roxie Węgiel! Mają wiele wspólnego!

Kontynuuj czytanie

news

Natalia Kukulska ocenia Roxie Węgiel! Mają wiele wspólnego!

kukulska
Natalia Kukulska jest pod wrażeniem młodej piosenkarki!

Natalia Kukulska zadebiutowała w wieku zaledwie 10 lat, z albumem “Natalia“, który był skierowany do dzieci. Co ciekawe, manager, który pomagał jej w latach 90. jest teraz w managmencie Roksany Węgiel!

HOT NEWS- Gwiazdy na wybiegu Doroty Goldpoint podczas Elite Cup by Bentley!

Wokalistka przyznaje, że wcześniej nie znała dokonań Roxie, ale zaledwie dzień przed wywiadem włączyła sobie jej utwór przed snem. Natalia jest pod wielkim wrażeniem 14-latki, uważa jest już gotowa na karierę, jest gwiazdą światowego formatu! Przy tym nadal pozostaje niewinna i niezepsuta show biznesem! 

Bardzo, bardzo jej kibicuję!

Jak ocenia jej głos? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Magda wygrała Big Brothera dzięki Maffashion?

Kontynuuj czytanie

HITY