Natalia Siwiec wściekła na fankę. O co poszło?

Natalia Siwiec kilka miesięcy temu powitała na świecie swoją pierwszą i długo wyczekiwaną córeczkę. Modelka ciąże przeżyła w ukryciu, z dala od fotoreporterów i ścianek, a po rozwiązaniu nie pokazywała twarzy małej Mii. Będąc na wakacjach w Meksyku nadszedł ten przełomowy moment i celebrytka pochwaliła się światu twarzą swojej pierwszej córeczki. 

POLECAMY – NA CO MICHAŁ SZPAK WYDAJE NAJWIĘCEJ PIENIĘDZY?

Każdego dnia Insta Story na Instagramie Natalii i jej męża Mariusza pęka w szwach od zdjęć malutkiej dziewczynki. Kobieta nagrywa swoją ją podczas zabawy, posiłków i innych czynności. Zazwyczaj fani modelki w komentarzach są zachwyceni maleństwem, ale tym razem było nieco inaczej. Jedna z internautek zarzuciła modelce, że ta retuszuje zdjęcia swojej pociechy, bo się jej…wstydzi! Natalia nie wytrzymała i odpowiedziała: 

“Pustakiem się rodzisz czy stajesz z wiekiem? masakra jak można być takim człowiekiem. Retuszować dziecko? Cóż… Każdy ocenia swoją miarą. Filmiki oddaję też do porządnego retuszu zanim wrzucę”

Natalia najwidoczniej nie mogła wytrzymać ze złości i dodała kolejny, tym razem dłuższy komentarz:

“Rozmyła twarz dziecka? Umarłam. Serio? Najgorsza rzecz na świecie, jak ktoś myśli, że pozjadał wszystkie rozumy i po prostu wie. Może zerknij na Story i zrozumiesz, że nic nie trzeba retuszować u niemowlaka. Bo to o nim wspomniałaś w swoim komentarzu. Napisz kiedyś pod moim zdjęciem, że jest wygładzone, to odpowiem adekwatnie do zaczepki, ale jeśli ktoś przypina mi to, co ty, jest to po prostu absurdem!!! Chcesz, dam ci kilka wskazówek, jak dobrze zrobić zdjęcie, by nie potrzebowało obróbki. Może wtedy zrozumiesz” – dodała

ZOBACZ TEŻ – ANIA WYSZKONI O PRZEBYTEJ CHOROBIE. JAK DZIŚ SIĘ CZUJE?

Należało się?

fot.Instagram/Natalia Siwiec

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów