Magdalena Boczarska na rozdaniu “polskich Oscarów”. Jak wypadła? 

To było piękne święto polskiego kina. 20. ceremonia wręczenia Orłów już za nami. Na uroczystej gali pojawiła się m.in. Magdalena Boczarska, którą Polska Akademia Filmowa nagrodziła statuetką w kategorii “najlepsza aktorka” za rolę Michaliny Wisłockiej w filmie “Sztuka kochania”. Magda na czerwonym dywanie dała prawdziwy popis klasy i stylu. 

HOT NEWS – Gwiazdy na rozdaniu Polskich Nagród Filmowych: Boczarska, Gierszał, Kożuchowska, Polański, Ostaszewska

Aktorka postawiła na zjawiskową suknię, która została zaprojektowana przez Gosię Baczyńską specjalnie na okazję tegorocznych Orłów. Kreacja podkreśliła perfekcyjną figurę młodej mamy. Długa suknia z elementami złotych wstawek oraz zabudowanym dekoltem zrobiła ogromne wrażenie. Elegancja i szyk w najlepszym wydaniu. Całość stylizacji uzupełnia złota biżuteria oraz stonowany, lecz lekko rozświetlony makijaż. Włosy Magdy zostały upięte w prosty, klasyczny kok z elementem francuskiego warkocza. 

POLECAMY – Małgosia Rozenek wybiera się na Pitbulla? Jest ciekawa Dody?

Czy Magdalena Boczarska przyćmiła na gali pozostałe gwiazdy? Z pewnością w takim wydaniu mogłaby pojawić się nawet na ceremonii wręczenia Oscarów. Zobaczcie, jak aktorka prezentowała się na czerwonym dywanie. 

sta_5244

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. StrefaGwiazd/Stach Leszczyński


Nie ma więcej wpisów