“PolandJa” zaskakuje. Czy aby na plus?

Wczoraj w sieci pojawił się plakat nowej polskiej komedii pt. „PolandJa”, który natychmiast spotkał się z ogromną falą hejtu. Skąd ten negatywny odbiór? Mimo, że przywykliśmy do faktu, że regularnie w kinach pojawia się film, najczęściej komedia, która w ogóle nie powinna nigdy powstać, nadal dziwi nas, że pewne produkcje jednak powstają.

Tak jest też przy okazji komedii Cypriana T. Olenckiego. Mimo, że w sieci pojawił się jedynie plakat filmu, internauci nie mieli litości. Komentarze dotyczyły głownie kiczowatego i przestarzałego sloganu umieszczonego na plakacie „Lajf is brutal i full of zasadzkas”, a także plejadzie aktorów, którzy zdecydowali się w ten projekt zaangażować.

W komedii “PolandJa” zobaczymy uwielbianych i cenionych przez publiczność aktorów i aktorki. Są to: Iza Kuna, Michał Żurawski, Roma Gąsiorowska, Borys Szyc, Grzegorz Małecki, Jakub Gierszał, Paweł Domagała, Janusz Chabior, Jerzy Radziwiłowicz oraz Szymon Bobrowski. W takich chwilach jak ta, wszyscy miłośnicy kina i Ci, którzy nieustannie w nie wierzą, zadają sobie podstawowe pytanie, mianowicie “Dlaczego?”. 

Póki co do sieci nie trafił jeszcze oficjalny zwiastun filmu „PolandJa”, ale przyznajemy, że obawiamy się tego momentu!

Premiera filmu zapowiedziana jest na 17 lutego 2017 roku.


Nie ma więcej wpisów