Gwiazdy wspierają Czarny Piątek.

Dziś w całej Polsce odbyły się protesty w ramach Czarnego Piątku. Demonstracja skierowana była przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego. W warszawskiej manifestacji wzięło udział około 55 tys. osób.

POLECAMY – Taniec z Gwiazdami:Przy polskich przebojach na żywo odpadli…

W ten poniedziałek komisja sprawiedliwości i praw człowieka pozytywnie zaopiniowała obywatelski projekt “Zatrzymaj aborcję”. Projekt ten znosi możliwość przerwania ciąży ze względu na ciężkie wady płodu. Dziś w całej Polsce odbył się protest przeciwko planowanemu zaostrzeniu ustawy aborcyjnej. Z tej okazji Polacy ubrani na czarno wzięli udział w manifestacjach. Główny pochód odbył się w Warszawie

Tłum ruszył o godzinie 14.00 ze stacji metra Świętokrzyska (róg Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej), następnie przeniósł się o godzinie 15.00 do Archidiecezji warszawskiej na Miodowej 17/19. O 16.00 wszyscy stanęli pod Sejmem, a później ruszyli na Nowogrodzką 84/86 pod Biuro Prawa i Sprawiedliwości. 

Gwiazdy wsparły również całą inicjatywę na Instagramie. Do wzięcia udziału w proteście zachęcali m.in.: Karolina Ferenstein-Kraśko, Honorata Skarbek, Edyta Herbuś, Monika Brodka, Magdalena Mielcarz, Tomasz Ciachorowski, Anna Czartoryska-Niemczycka, Anita Sokołowska, Magdalena Pieczonka, Patrycja Markowska, Katarzyna Warnke, Julia Wieniawa, Joanna Przetakiewicz, Anja Rubik, Maja Sablewska, Sylwia Nowak, Mateusz Hładki, Magdalena Antosiewicz i wiele wiele innych wspaniałych osób.

ZOBACZ TEŻ – Już są pierwsze selfie małej Stormi, córki Kylie Jenner! [zdjęcia]

Cała redakcja przeAmbitnych dziękuje gwiazdom, które wsparły akcję dzięki czemu trafi ona do większego grona odbiorców! Zobaczcie jak gwiazdy wspierały ten dzień na Instagramie.

fot.Instagram Screen

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NA NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów