Śledź nas

news

Prezentacja jesiennej ramówki TVP

Kiedy wakacje dobiegają końca i zaczyna się złota jesień, kończy się również sezon ogórkowy, a co za tym idzie – barwny, medialny świat na nowo budzi się do życia. Celebryci, artyści, dziennikarze wracają z gorących wysp do szarej Warszawy i ponownie zaczynają bezsenny okres przepełniony pracą. Ale któż tego nie kocha? Wraz z końcem wakacyjnej sielanki, zaczyna się nowy telewizyjny start. Każda telewizja oferuje nam szeroki pakiet jesienno-zimowej rozrywki, pojawiają się nowe programy, nowe seriale, a czasem i nowe kanały!

Tak między innymi jest w przypadku Telewizji Polskiej, która w ubiegły czwartek świętowała prezentację swej jesiennej ramówki. Konferencje ramówkowe to prawdziwa gratka dla dziennikarzy wszelkiej maści. Można się na nich spodziewać całej telewizyjnej śmietanki, co jest świetną okazją do zebrania gorących materiałów.

994480_785936811448156_3646707669043262252_n

Nie ukrywam, że osobiście trzęsłam się zobaczywszy dwie divy polskiej sceny muzycznej, siedzące obok siebie – mowa oczywiście o niezastąpionej Edycie Górniak oraz Justynie Steczkowskiej, które od kilku miesięcy dosłownie nie schodzą z pierwszych stron polskich gazet/portali. Niestety… jak na prawdziwe divy przystało, artystki zaraz po zakończeniu prezentacji zniknęły za przeszklonym wejściem głównym i tyle było z naszej rozmowy… Postanowiłam uprzednio trochę poobserwować, czy Panie rzeczywiście mają u siebie „na pieńku”. No cóż, żadnej nienawiści nie dostrzegłam. Widziałam za to śmiechy, pogaduszki i chyba to jasne, że konflikt między Justyna a Edytą został wykreowany dla promocji kolejnej edycji programu The Voice Of Poland. No i jeszcze dlatego, że Pudelkowi kończą się tematy.

Całe wydarzenie, jak na TVP przystało, było poprowadzone bardzo profesjonalnie i z humorem. Gospodarzami byli Grażyna Torbicka oraz Piotr Kraśko, co tu dużo mówić – niezwykle zgrany i znany nam dobrze duet.

10509705_785936748114829_6739201037175681802_n

 

Tuż po oficjalnej części prezentacji, dziennikarze mieli swoje 5 minut na „polowanie” na gwiazdy i rozmowę z nimi. Ja postanowiłam porozmawiać z Joanną Kulig, Agnieszką Kaczorowską (wywiady w kolejnym poście) oraz Maciejem Zakościelnym, który na kanale Telewizji Polskiej pojawi się nie tylko w kolejnej serii „Czasu Honoru”, ale także nowym serialu „Strażacy”.

Co nowego pojawi się w najnowszym sezonie Czasu Honoru?

Zrobiliśmy część o Powstaniu Warszawskim. Mam tam ciekawą rolę, ponieważ scenarzyści zafundowali mi rolę dowódcy Plutonu. Mam pod sobą ludzi, co było dla mnie ciekawym spotkaniem z nimi i byciem dla nich dowódcą. Zastanawiałem się jakiego ja chciałbym mieć dowódcę i wymyśliłem, że chciałbym mieć dowódcę, który będzie dla mnie przyjacielem, starszym bratem. Takiego, przy którym będę czuł się bezpiecznie i taki właśnie chciałem być dla nich. Myślę, że to się udało.

Czy to już ostatnia seria?

Myślę, że ostatnia. To jest taka kropka nad i. Uważam, że to dobrze, że właśnie Powstanie zakończy ten serial.

Będzie ci tego brakowało?

Będzie, oczywiście, ale zacząłem teraz nowy serial „Strażacy”, który jest dla mnie kontynuacją takich akcyjnych scen, jakie pojawiały się w „Czasie Honoru”. W „Strażakach” wcielam się w fajną postać, która ma konkretny zawód, a takie postaci bardzo dobrze mi się gra. Wtedy człowiek może się czegoś nowego dowiedzieć , nauczyć, popracować nad czymś nowym. Moja postać w tym serialu jest na pewno bardzo charakterystyczna i zarysowana.

Gdzie powstaje ten serial?

Kręcimy w Warszawie w PSP i w Żyrardowie w OSP.

Będziesz gasił pożary?

A jak myślisz? (śmiech)

Zawsze możesz być strażakiem od odbierania telefonów! Czy prawdziwy ogień wchodzi w grę?

Tak, mieliśmy takie sceny z ogniem, spędziliśmy 3 dni na hali. Dostałem butle, aparaty…

Potrzebowałeś do scen z ogniem kaskadera?

Zastanawialiśmy się czy nie użyć kaskadera, kiedy spadała taka duża płonąca belka, ponieważ wszędzie były płomienie. Zdecydowałem jednak, że chcę to zrobić z kolegą Mackiem Mikołajczykiem, świetnym kumplem. Mam wrażenie, że tak jak wspaniali są strażacy, tak samo wspaniali są strażacy u nas w serialu. Jeden o drugiego dba. Jak zakładasz maskę i wchodzisz do pożaru, jesteś sprawdzany ile masz tlenu, ile jest dla ciebie powietrza, czy wszystko jest zapięte, żeby się nie poparzyć. Ja dbam o ciebie, ty dbasz o mnie. To jest niesamowite!

Brzmi jakbyś naprawdę był strażakiem!

Mam nadzieję!

news

Steczkowska komentuje występ w “krwawej koszuli” Konstytucja!

Justyna Steczkowska, ostatnio na swoim koncercie wystąpiła w białej koszuli z “krwawym napisem” Konstytucja. Jej stylizacja rozpętała burzę w internecie, a Justyna to wyjaśniła!

Steczkowska znana jest z klasycznych koncertów – ona w eleganckiej sukience z mikrofonem w towarzystwie muzyków. Tym razem piosenkarka postanowiła zaśpiewać w specyficznej stylizacji. Czarne spodnie i biała koszula z namalowanym napisem “Konstytucja” na plecach, a z przodu zamiast napisu pojawiła się czerwona plama. Internauci i media zaczęli rozmyślać i komentować wizję artystki. Justyna od razu odpowiedziała na swoim instagramie:

MEDIA RATUNKU NIE MÓWCIE ZNOWU ZA MNIE!!! JESTEM MUZYKIEM i nie należę do żadnej partii. To nie jest mój protest tylko wyraz artystycznej wizji skłaniającej do myślenia nad tym GDZIE W POLITYCE ZAGINĄŁ CZŁOWIEK I jego DUSZA. Opcja polityczna nie ma tu znaczenia. Tyle w tym temacie…
Jako artysta mam prawo wyrażać swoją wizję poprzez muzykę w której od lat opowiadam o człowieku i jego duszy właśnie. Nie oceniam… Staram się po prostu zrozumieć. 🦋
Swoją drogą jak to jest możliwe, że zdjęcie z koncertu z napisem “Konstytucja” wzbudziło w niektórych tyle nienawiści? To chyba najlepszy przykład na to, żeby się zastanowić nad tym dlaczego tak się dzieje…
P.S. Mam nadzieję, że media z takim samym zaangażowaniem jak dopisywanie nieprawdziwej historii do zdjęcia z koncertu przedrukują to oświadczenie przypominając jednocześnie, że pierwszy raz utwór “Moja krew” – Grzegorza Ciechowskiego, w którym “zalewałam się krwią” zagrałam 12 grudnia 2015 roku w Teatrze Dramatycznym (Link w BIO). I z tego samego powodu zrobiłam to na koncercie w COS Torwar w Warszawie 20 listopada 2018 roku.

Polecamy – Kim jest Miss Polski Olga Buława? Jakie ma plany na przyszłość?

Steczkowska wyjaśniła, że była to jej wizja artystyczna. Jak widać bardzo oryginalna i dzięki tej koszuli, szczególnie ten koncert artystki zostanie zapamiętany na długo! 

Zobacz również – Magda Cielecka na okładce Vogue Polska!

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

MEDIA RATUNKU NIE MÓWCIE ZNOWU ZA MNIE!!! JESTEM MUZYKIEM i nie należę do żadnej partii. To nie jest mój protest tylko wyraz artystycznej wizji skłaniającej do myślenia nad tym GDZIE W POLITYCE ZAGINĄŁ CZŁOWIEK I jego DUSZA. Opcja polityczna nie ma tu znaczenia. Tyle w tym temacie… Jako artysta mam prawo wyrażać swoją wizję poprzez muzykę w której od lat opowiadam o człowieku i jego duszy właśnie. Nie oceniam… Staram się po prostu zrozumieć. 🦋 Swoją drogą jak to jest możliwe, że zdjęcie z koncertu z napisem “Konstytucja” wzbudziło w niektórych tyle nienawiści? To chyba najlepszy przykład na to, żeby się zastanowić nad tym dlaczego tak się dzieje… P.S. Mam nadzieję, że media z takim samym zaangażowaniem jak dopisywanie nieprawdziwej historii do zdjęcia z koncertu przedrukują to oświadczenie przypominając jednocześnie, że pierwszy raz utwór “Moja krew” – Grzegorza Ciechowskiego, w którym “zalewałam się krwią” zagrałam 12 grudnia 2015 roku w Teatrze Dramatycznym (Link w BIO). I z tego samego powodu zrobiłam to na koncercie w COS Torwar w Warszawie 20 listopada 2018 roku. #JustynaSteczkowska

Post udostępniony przez Justyna Steczkowska (@justynasteczkowska)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Kochani! 😍 Tak było we Wrocławiu podczas 1. edycji koncertu “Tribute to…”. Druga część już w przyszłym roku. ❤ Zapraszamy!!! ▪ BILETY: WWW.ROYALCONCERT.PL ▪ 2. “Tribute to…: 04.10.2019 r. #Koszalin | Hala Widowiskowo-Sportowa 06.10.2019 r. #Lublin | Hala Globus 11.10.2019 r. #Olsztyn | Hala Urania 18.10.2019 r. #Gdynia | Gdynia Arena 27.10.2019 r. #Katowice | Spodek 02.11.2019 r. #Toruń | Arena Toruń 09.11.2019 r. #Szczecin | Netto Arena 14.11.2019 r. #Warszawa | Torwar COS 20.11.2019 r. #Wrocław | Hala Stulecia 29.11.2019 r. #Kraków | Tauron Arena 30.11.2019 r. #Poznań | Arena 06.12.2019 r. #Zielona Góra | Hala Widowiskowo-Sportowa CRS #TributeTo #koncert #RoyalConcert #JustynaSteczkowska #Alette #AniaDąbrowska #KasiaMoś #AlekBaron #TomaszLach #KrzysztofCugowski #JanuszRadek #KasiaCerekwicka #AndrzejPiaseczny #TatianaOkupnik #Wroclaw #Wroclove #HalaStulecia / Fot. Royal Concert

Post udostępniony przez Justyna Steczkowska (@justynasteczkowska)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Dziękujemy Lublin i zapraszamy ponownie za rok! ❤️ Do zobaczenia!!! ▪ BILETY: WWW.ROYALCONCERT.PL ▪ 2. “Tribute to…: 04.10.2019 r. #Koszalin | Hala Widowiskowo-Sportowa 06.10.2019 r. #Lublin | Hala Globus 11.10.2019 r. #Olsztyn | Hala Urania 18.10.2019 r. #Gdynia | Gdynia Arena 27.10.2019 r. #Katowice | Spodek 02.11.2019 r. #Toruń | Arena Toruń 09.11.2019 r. #Szczecin | Netto Arena 14.11.2019 r. #Warszawa | Torwar COS 20.11.2019 r. #Wrocław | Hala Stulecia 29.11.2019 r. #Kraków | TAURON Arena 30.11.2019 r. #Poznań | Arena 06.12.2019 r. #ZielonaGóra | Hala Widowiskowo-Sportowa CRS #TributeTo #koncert #RoyalConcert #JustynaSteczkowska #Alette #AniaDąbrowska #KasiaMoś #Baron #Tomson #KrzysztofCugowski #JanuszRadek #KasiaCerekwicka #AndrzejPiaseczny #TatianaOkupnik #GabiDrzewiecka #PiotrPolk / Fot. @royalconcert

Post udostępniony przez Justyna Steczkowska (@justynasteczkowska)

Fot. Screen z Instagram

Kontynuuj czytanie

news

Kim jest Miss Polski Olga Buława? Jakie ma plany na przyszłość?

buława

Nową Miss Polski została piękna Olga Buława!

Olga Buława przyznaje, że gdy usłyszała werdykt jury nie mogła w to uwierzyć. Emocje były tak duże, że długo nie mogła zebrać myśli. Miss cały czas nie myślała, że może zwyciężyć. Wolała skupiać się na tym, żeby dobrze wyglądać, nie pomylić choreografii i aby suknia się dobrze prezentowała.

HOT NEWS- Sąd zdecydował! Co z ogromnymi alimentami Zamachowskiego!?

Nawet Miss może mieć wpadkę, Olga poślizgnęła się podczas pokazu sukni ślubnych. Na szczęście się nie przewróciła i nic się nie stało. Po konkursie regionalnym czekało na nią wiele pracy, brała udział w zgrupowaniach, sesjach zdjęciowych i wykonywała zadania związane z social media. Nie było łatwo, bo łączyła to z życiem zawodowym!

Kim jest z zawodu? Czy ma zamiar dalej pracować? Olga zdradza w wywiadzie!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Jolie i Pitt odwołali rozprawę o opiekę nad dziećmi! Co się stało?

Kontynuuj czytanie

news

Sąd zdecydował! Co z ogromnymi alimentami Zamachowskiego!?

zamachowskiego

Alimenty Zbigniewa Zamachowskiego szczególnie trapiły Monikę.

Zbigniew Zamachowski był zobowiązany do płacenia 18 tysięcy złotych na czworo swoich dzieci. Decyzja sądu z 2012 roku okazała się wielkim obciążeniem po kilku latach. W chwili ogłoszenia wyroku aktor zarabiał 10 tys. za odcinek “Bitwy na głosy”, jednak po zakończeniu programu alimenty stały się wielkim utrapieniem. 

HOT NEWS- Jolie i Pitt odwołali rozprawę o opiekę nad dziećmi! Co się stało?

Nowa żona Zamachowskiego, Monika Richardson nieraz otwarcie komentowała w mediach, że te ogromne alimenty rujnują ich  życie. Bała się, że w pewnym momencie zabraknie im nawet na jedzenie, bo komornik już pukał do ich drzwi. Na szczęście aktor zawarł porozumienie z byłą żoną Aleksandrą Justą. Sąd obniżył zobowiązania Zbyszka do 12 tys. miesięcznie, a zaległości zostały zredukowane do 60 tys. Aktor nie musi się obawiać, że jego pensja z Akademii Teatralnej zostanie zajęta.

Dobry prezent na święta?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Magda Cielecka na okładce Vogue Polska!

 

Fot. Screen Instagram/ Akpa

Kontynuuj czytanie

news

Jolie i Pitt odwołali rozprawę o opiekę nad dziećmi! Co się stało?

pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt zakopali topór wojenny?

2 lata temu Angelina Jolie i Brad Pitt ogłosili swoją separację. Wiadomość o rozpadzie na pozór idealnego związku zaskoczyła wszystkich, szczególnie, że para miała sześcioro dzieci. Aktorka oskarżyła Brada o naużywanie alkoholu i przemoc wobec niej i dzieci.

HOT NEWS- Magda Cielecka na okładce Vogue Polska!

Ostatnio pojawiły się plotki, że Angelina bardzo źle znosi stres związany z rozwodem i miewa ataki paniki. Wydaje się jednak, że relacje między skłóconymi małżonkami się polepszyły, bo zdecydowali się odwołać rozprawę o opiekę nad dziećmi. Prawnik Jolie ujawnił, że zawarli porozumienie w obecności sędziego, gdzie postanowili, że będą wspólnie działać, by zapewnić im dobrą przyszłość. Rozprawa miała rozpocząć ich proces rozwodowy, nie wiadomo, czy w tej kwestii też pójdą na ugodę.

Przynajmniej ich dzieci nie będą musiały się martwić w święta…

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Sylwia Grzeszczak pierwszy raz pozuje z córką – zobacz zdjęcie!

angelina jolie pitt

Fot. Materiały prasowe

Kontynuuj czytanie

HITY