Niezwykła sesja zdjęciowa kolekcji Anny Cichosz, z udziałem Agnieszki Kawiorskiej i Elizy Gwiazdy, odbyła się w Hotelu Regent Warsaw. O makijaż zadbała marka Alilla Cosmetics i team Beauty Attack Studio.

Anna Cichosz w kolekcji na sezon jesień/zima 2017/2018 skupiła się na wielowymiarowości kobiet. Chce, aby w jej kreacjach panie mogły poczuć się silnie, a zarazem delikatnie. Dlatego dobór tkanin został dokładnie przemyślany, w tej kolekcji nie mogło zabraknąć welurów, wełen, połączonych z koronkami i tiulami. Dzięki zestawieniu grubych materiałów z delikatnymi, mogła uzyskać tę wielowątkowość kobiecej natury.

Miejsce, gdzie odbyła się sesja nie było przypadkowe. Piękne wnętrza Hotelu Regent Warsaw dopełniały kolekcję i współgrały z urodą gwiazd. Modelkami zostały aktorka Agnieszka Kawiorska i prezenterka telewizyjna Eliza Gwiazda. Fotograf Rafał Dąbrowski, który już wcześniej uczestniczył w sesjach o podobnym klimacie, zadbał, by wiernie uchwycić każdy detal kreacji.

HOT NEWS- 13 kreacji Cate Blanchett w filmie “Manifesto”. To prawdziwy aktorski kameleon!

Makijaż został wykonany cieniami mineralnymi marki Alilla Cosmetics przez zespół Beauty Attack Studio. Wykorzystano palety z kolekcji Love, Sweet, Nude i Universe, które utrzymały się przez całą sesję zdjęciową. Kosmetyki marki Alilla Cosmetics składają się w 98% ze składników mineralnych, nie zawierają konserwantów i parabenów. Są hipoalergiczne i nadają się dla pań o wrażliwych cerach.

POLECAMY- Agnieszka Włodarczyk i Doda razem na scenie?!

Alilla_sesja_Ani_Cichosz_1


Nie ma więcej wpisów