Jan Kietliński o tanecznej przygodzie swojej mamy!

8. edycja show “Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” dobiegła końca. Kryształowa Kula po miesiącach ciężkich treningów ostatcznie trafiła w ręce Beaty Tadli, która swoje taneczne umiejętności szlifowała pod okiem Janka Klimenta. Od samego początku w programie nie brakowało wielkich emocji. Głównie za sprawą nagłego rozstania Beaty z Jarosławem Kretem, który również brał udział w tanecznym show, lecz odpadł w jednym z pierwszych odcinków. 

HOT NEWS – Michał Figurski lada moment bierze ślub! Kim jest jego wybranka?

Taneczna przygoda Beaty dobiegła końca. Przez cały program dziennikarkę mocno wspierał syn, Jan Kietliński. 17-letni dziś chłopak jest owocem miłości Beaty i jej byłego męża Radosława Kietlińskiego. Janek przez minione miesiące cieszył się dużym zainteresowaniem mediów. Niedawno zamieścił na swoim Instagramie wpis, w którym podsumował ostatnie wydarzenia z jego życia. 

Czytamy:

“To już koniec programu @tanieczgwiazdami, więc pozwolę sobie napisać kilka słów o tym, jak wyglądało moje ostatnie 11 tygodni. Początek programu nie był dla mnie tak kolorowy. Zupełnie nie spodziewałem się, że nagle stanę się hejtowanym bohaterem portali plotkarskich. Mojej mamy praktycznie w ogóle nie było w domu (w ostatnim tygodniu trenowała 12 h dziennie). Od dwóch miesięcy jej role przejęli moi dziadkowie, którzy w trakcie pobytu u nas przeżyli swój debiut telewizyjny. Każdy piątek spędzałem w studiu, najpierw z cudowną @jov.kka na próbach, a potem w trakcie programu na żywo” – czytamy.

Dodaje także:

“I tu przygoda robi się kolorowa! Zwycięstwo mojej wspaniałej mamy to głównie zasługa @jankliment i wsparcie cudownej @lenkakliment. Jesteście kochanymi ludzmi, uwielbiam was i dziękuję, że mogłem was poznac ❤️ Cieszę się, ze mogłem zżyć się z dziewczynami z programu jak @wiktoria_gasiewska, @kasiavumanh (z która super wywija się na parkiecie po programie), czy @littlemooonster96, która zaskoczyła mnie skromnością i uśmiechem, a także dzielimy milosc do napoju w jednej z kawiarni! Milo było także zdobyć nową kolezanke, która dorastała ze mną po drugiej stronie telewizora, @juleczkaaa_jula ❤️Dziękuję też @drkrzysztofgojdz, który bardzo wspierał mnie i mame. Jesteś kochany Krzysiu. Jednak mężczyzną roku okazał się @popek_oficjalnie. Paweł, jeśli to przeczytasz to wiedz, ze nigdy nie zapomnę Twoich ciepłych słów i tego jakim wsparciem byłeś dla mamy. Kazdemu z Was należy się kawałek Kryształowej Kuli. Rozmawiałem z całą ekipą Tańca, ta edycja była wspaniała dzięki Wam! A w imieniu mamy dziękuje, za każdy SMS i miłe słowa od ludzi po drugiej stronie ekranu. Przygoda z programem była też moją przygodą, i szkoda, że dobiegła końca! 😭😍❤️🔥 dla zainteresowanych utworzyłem relacje na profilu, gdzie w skrócie można zobaczyć kulisy programu z mojej perspektywy!” – zakończył wpis. 

POLECAMY – Perfekcyjna Anja Rubik zachwyca w Cannes. Tylko spójrzcie na te nogi!

Co za cudowne słowa! Jan to z pewnością wspaniały syn. Zobaczcie również fotorelację Janka prosto zza kulis “Tańca z Gwiazdami”. 

To już koniec programu @tanieczgwiazdami, więc pozwolę sobie napisać kilka słów o tym jak wyglądało moje ostatnie 11 tygodni. Początek programu nie był dla mnie tak kolorowy. Zupełnie nie spodziewałem się, że nagle stanę się hejtowanym bohaterem portali plotkarskich. Mojej mamy praktycznie w ogóle nie było w domu (w ostatnim tygodniu trenowała 12 h dziennie). Od dwóch miesięcy jej role przejęli moi dziadkowie, którzy w trakcie pobytu u nas przeżyli swój debiut telewizyjny. Każdy piątek spędzałem w studiu, najpierw z cudowną @jov.kka na próbach, a potem w trakcie programu na żywo. I tu przygoda robi się kolorowa! Zwycięstwo mojej wspaniałej mamy to głównie zasługa @jankliment i wsparcie cudownej @lenkakliment. Jesteście kochanymi ludzmi, uwielbiam was i dziękuję, że mogłem was poznac ❤️ Cieszę się, ze mogłem zżyć się z dziewczynami z programu jak @wiktoria_gasiewska, @kasiavumanh (z która super wywija się na parkiecie po programie), czy @littlemooonster96, która zaskoczyła mnie skromnością i uśmiechem, a także dzielimy milosc do napoju w jednej z kawiarni! Milo było także zdobyć nową kolezanke, która dorastała ze mną po drugiej stronie telewizora, @juleczkaaa_jula ❤️Dziękuję też @drkrzysztofgojdz, który bardzo wspierał mnie i mame. Jesteś kochany Krzysiu. Jednak mężczyzną roku okazał się @popek_oficjalnie. Paweł, jeśli to przeczytasz to wiedz, ze nigdy nie zapomnę Twoich ciepłych słów i tego jakim wsparciem byłeś dla mamy. Kazdemu z Was należy się kawałek Kryształowej Kuli. Rozmawiałem z całą ekipą Tańca, ta edycja była wspaniała dzięki Wam! A w imieniu mamy dziękuje, za każdy SMS i miłe słowa od ludzi po drugiej stronie ekranu. Przygoda z programem była też moją przygodą, i szkoda, że dobiegła końca! 😭😍❤️🔥dla zainteresowanych utworzyłem relacje na profilu, gdzie w skrócie można zobaczyć kulisy programu z mojej perspektywy!

A post shared by Janek Kietlinski🥂 (@_johnson_johns_) on

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. screen Instagram/beatatadla


Nie ma więcej wpisów