Dla fanów komedii romantycznych mamy dobrą wiadomość! Padł ostatni klaps na planie filmu “Kobieta Sukcesu”! Znamy datę premiery.

Wydaje Wam się czasem, że straciliście wszystko, a jednocześnie dostajecie od losu to, co najcenniejsze? Możecie śmiało planować przyszłoroczny Dzień Kobiet, bo to właśnie 8 marca odbędzie się premiera filmu Kobieta Sukcesu. W głównych rolach pojawi się Agnieszka Więdłocha, Mikołaj Roznerski, Bartosz Gelner, Julia Wieniawa, Tomasz Karolak, Małgorzata Foremniak oraz Paulina Gałązka

POLECAMY – PRZEPIS NA SEKSOWNĄ KUCHNIĘ WEDŁUG MAGDY GESSLER! PRÓBOWALIŚCIE TEGO?

Reżyser Robert Wichrowski i Hanna Węsierska, autorka scenariuszów do Lejdis i Śniadanie do łóżka, przygotowali maksymalnie romantyczną historię. Głowna bohaterka, Mańka (Agnieszka Więdłocha), jest szefową firmy w wielkim mieście, a jej życie nagle zmienia się o 180 stopni. Biznes kobiety pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek z Norbertem (Mikołaj Roznerski) przeżywa kryzys, a pod drzwiami swojego mieszkania zastaje Lilkę (Julia Wieniawa), swoją młodszą, roztrzepaną siostrę. W jej życie – za sprawą psa i przypadku – wkracza również Piotr (Bartosz Gelner), którego wbrew sobie i serii nieporozumień, przyciąga jak magnes Jako przebojowa kobieta sukcesu Mańka nie zamierza się poddawać i skupia się na walce o przetrwanie firmy i zdemaskowanie oszustów! Czy nie straci przez to z oczu siostrzanej przyjaźni i szansy na coś nowego? 

Wybierzecie się do kina na tą komedię?

ZOBACZ TEŻ – STOLICA PEŁNA GWIAZD NA SYLWESTRZE Z TVN! KTO WYSTĄPI?

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów