Takiego programu w telewizji polskiej nigdy się nie spodziewaliśmy! Z odcinka na odcinek napięcie rosło,a fala negatywnych komentarzy nie miała końca. Już w tą środę finał programu “Supermodelka Plus Size”!

Już w tą środę 15 listopada odbędzie się finał programu “Supermodelka Plus Size”! Zobaczymy w nim najlepsze dziewczyny, które spełniają specjalne wymogi programu. Muszą nosić rozmiar minimum 42, mieć co najmniej 170 cm wzrostu i być w wieku od 18 do 28 lat. Podczas odcinka na żywo uczestniczki pierwszej edycji programu po raz ostatni zaprezentują się przed jurorami – Ewą Minge, Ewą Zakrzewską, Rafałem Maślakiem i Emilem Blińskim. W finałowym odcinku nie tylko oni będą mieli wpływ na ocenę uczestniczek.

POLECAMY – PROWADZĄCA W SZLAFROKU, ŚWIETNY EMINEM, TRIUMFATOR SHAWN MENDES – CZYLI MTV EMA 2017 ZA NAMI!

Zasady głosowania w dziesiątym odcinku się zmienią bowiem jurorzy będą mieli tylko połowę udziałów w głosach. Druga połowa należeć będzie do telewidzów, którzy będą mieli możliwość głosowania za pomocą SMS. W ostatnim odcinku zobaczymy Joannę Cesarz, Zuzannę Zakrzewską oraz Katarzynę Bochenkiewicz. Która z nich przez cały okres trwania programu zebrała największą rzeszę fanów i zostanie pierwszą w Polsce “Supermodelką Plus Size”?

ZOBACZ TEŻ – NAGRAŁA NOWĄ PŁYTĘ, A WAKACJE SPĘDZIŁA “BAJKOWO”!

Zobacz galerię zdjęć uczestniczek:

#Supermodelka Plus Size sesja napisy Joanna Cesarz fot.ZUZA KRAJEWSKA_01

Bądź na bieżąco – Polub nas na Facebooku!

 


Nie ma więcej wpisów