Chcielibyście pozbyć się zbędnego owłosienia i zdążyć przed latem ? Pora zainteresować się depilacją laserową, która oferuje marka Epilira!

Okres jesienno-zimowy to czas,w którym przestajemy interesować się depilacją naszego ciała. Dobrym pomysłem na pozbycie się tego problemu jest depilacja laserowa, którą możecie wykonać w salonach marki epilira! Aby uzyskać pożądane efekty do lata, pora przestać się wahać i zapisać się na pierwszy zabieg.

POLECAMY – SYLWESTROWA MOC PRZEBOJÓW W POLSACIE! WIEMY, KTO WYSTĄPI W KATOWICACH!

Wiedzieliście, że depilacja laserem diodowym LightSheer® Duet to jedyna trwała metoda usuwania zbędnego owłosienia. Kluczem do osiągnięcia pożądanego efektu jest odbycie od 5 do 8 wizyt, które są w stanie usunąć ok. 97% owłosienia. Po każdej wizycie zalecana jest przerwa około 8-10 tygodni

“Skóra do zabiegów depilacji  laserowej powinna być odpowiednio przygotowana. Jeśli chcemy poddać się zabiegom powinniśmy też zrobić przerwę w opalaniu minimum 2 tygodnie wcześniej, to samo dotyczy wizyt w solarium czy użycia samoopalacza.” powiedziała Dominika Martyniak, założycielka marki epilira.

Dla przestraszonych zabiegiem warto wyjaśnić, że uszkodzeniu ulega wyłącznie włos, nie powodując uszkodzenia skóry, dzięki czemu zabieg ten może być stosowany nawet w tak wrażliwych miejscach jak twarz, bikini, pachy czy pośladki.

Zabieg depilacji laserowej pozwoli nam zaoszczędzić czas, pieniądze, a przede wszystkim pozbyć się problemu wrastania czy odrastania włosków, podrażnień skóry oraz zapalenia mieszków włosowych”dodała Dominika Martyniak

Jeśli boicie się bólu, mamy dla Was dobrą wiadomość! Możecie umówić się na bezpłatną konsultację i próbę laserową, dzięki której dowiecie się jak reaguje nasze ciało na działanie urządzenia. Co więcej jest to metoda depilacji, która powinna być wybierana zwłaszcza przez osoby ze skórą wrażliwą, skłonną do podrażnień. 

“Odczuwanie bólu to kwestia bardzo indywidualna. Zabieg trwałego usuwania owłosienia za pomocą lasera jest praktycznie bezbolesny i bezpieczny.” skomentowała Dominika Martyniak

Czas trwania zabiegu dla każdej części ciała jest inny. Jeden zabieg na jedną część ciała taką jak uda czy łydki trwa od 15 do 20 min., a przy mniejszych partiach, jak pachy czy twarz, jest to około 5 minut. 

Nie zastanawiajcie się dłużej nad depilacją laserową i wybierzcie się do któregoś z dwóch salonów w Polsce, w Warszawie na ul.Topiel 12 oraz we Wrocławiu na ul. Gubińskiej 8f.

www.epilira.com

ZOBACZ TEŻ – ED SHEERAN I BEYONCÉ W DUECIE. TAKIEJ WERSJI “PERFECT” JESZCZE NIE SŁYSZELIŚCIE!

Body care

Obraz 1 z 5

Bodycare of female Smooth legs.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów