Manicure to nieodłączny element każdej stylizacji kobiet, a gama kolorów od marki Semilac kusi coraz bardziej! Podczas niedzielnego pokazu, marka zaprezentowała nowe trendy na nadchodzące święta i karnawał.

W hotelu Hilton w Warszawie, 19 listopada odbył się pokaz marki Semilac. Trendy królujące w sezonie zimowo karnawałowym idealnie komponowały się z kreacjami projektantów podczas pokazu. Mieliśmy okazję oglądać niesamowite stylizacje przygotowane przez duet Paprocki & Brzozowski, MMC oraz Lidię Kalitę. Manager do spraw nowych trendów Semilac, Joanna Janicka-Darol zdradziła nam najnowszy trend tego sezonu czyli Space Mani.  

“Trend metaliczny, oparty na maksymalnym połysku i symbolach związanych z kosmosem” – wyjaśnia Joanna Janicka-Darol

Trendom opierającym się na błysku, również mocno kibicuje marka MMC Studio, stworzona przez Rafała Michalaka oraz Ilonę Majer. Duet proponuje dużo błysku w swoich kolekcjach, jak i na paznokciach kobiet.

“Ma się wszystko błyszczeć, lśnić” – dodaje Rafał Michalak

POLECAMY – DOROTA R. ZATRZYMANA PRZEZ POLICJĘ! CO DALEJ Z PIOSENKARKĄ?

W ostatnim czasie ciężko nadążyć za rozrastającą się ofertą produktów do paznokci na rynku. Potęguje to zainteresowanie manicurem wśród kobiet, z czego niesamowicie cieszy się Rafał Maślak. Kobiety coraz częściej zwracają uwagę na swoje dłonie, a kolor paznokci dobierają do stylizacji.

“To stało się chyba nieodzownym elementem garderoby” – cieszy się Rafał Maślak

Oprócz Space Mani na paznokciach będą królować odcienie nasyconego granatu i koloru niebieskiego. Pod tym trendem zdecydowanie podpisuje się duet Paprocki & Brzozowski, który kolor granatowy traktuje jako alternatywę do klasycznej czerni.

“Granat jest świetnym kolorem, bo prawie czerń, ale jednak wchodzimy już w jakiś kolor” – komentuje Marcin Paprocki

Współpracująca od 2 lat z marką Semilac, Sylwia Nowak zdradza, że do wyboru marki przekonała ją szeroka gama kolorów. Ambasadorką Semilaca jest Honorata “Honey” Skarbek, która na wypuściła ostatnio własną kolekcję lakierów do paznokci. Kolekcja artystki bazuje na kolorach brudnego beżu i szarości oraz pastelowych odcieniach zieleni i różu. W okresie jesieni na paznokciach Honey możemy zauważyć polecaną przez nią, ciemną butelkową zieleń.  

“Sprawdzajcie dziewczyny, bo jest hicior” – zachwala wokalistka

ZOBACZ TEŻ – FILIP CHAJZER POPROWADZI NOWY PROGRAM W TVN! SPRAWDŹCIE SZCZEGÓŁY

Jakie Waszym zdaniem powinny królować kolory tej jesieni?

 


Nie ma więcej wpisów