Ilona Felicjańska, modelka, celebrytka i pisarka kończy dziś 41 lat!

Choć aktualnie kojarzymy ją z bywania na imprezach w ciągu swojego życia osiągnęła naprawdę dużo.

W 1993 została II wicemiss Polonia, brała udział w konkursie Miss International 1994 w Japonii oraz była finalistką konkursu Elite Model Look, jako jedna z nielicznych Polek pojawiała się na wybiegach m.in.  w Paryżu i Berlinie.  W Polsce najczęściej prezentowała kolekcje Teresy Rosati, Anny Brodzińskiej, Joanny Klimas, Hexeline i Macieja Zienia. Dodatkowo brała udział w kampaniach reklamowych takich marek jak Miss Sporty, Palmolive i Irena Eris.

Występowała też w VII edycji Tańca z Gwiazdami, gdzie zajęła 10 miejsce, napisała triller erotyczny pt. ,,Wszystkie odcienie szarości”, oraz książkę pt. ,,Całą prawdę o…” .

Prywatnie jest matką dwóch nastolatków – Macieja i Adama.

Media wciąż interesują się życiem modelki wypowiadając się w bardziej lub mniej przychylny sposób. Mimo wszystko wciąż jest istotnym gościem na polskich salonach, na których zachwyca bądź szokuje stylizacjami. Mimo problemów, które życie postawiło przed modelką, daje sobie radę udowadniając wszystkim jak silną jest osobą.

Na urodziny zorganizowała sesję zdjęciową, którą wykonał Paweł Sierakowski. Choć zdjęcia są piękne, mamy wrażenie, że photoshop odegrał dużą rolę w produkcji tych fotografii. A wy jak myślicie? Zdjęcia przedstawiamy poniżej:

 

Mimo wszystko życzymy solenizantce wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!


Nie ma więcej wpisów