Sylwestrowa konferencja TVN-u już za nami! Agnieszka Woźniak-Starak oraz Ewelina Lisowska pojawiły się w dość podobnych stylizacjach…

“Stolica Sylwestra 2017” pod takim hasłem TVN i miasto stołeczne Warszawa zorganizuje koncertowy sylwesterowy w stolicy. 6 grudnia odbyła się konferencja prasowa stacji TVN, która ujawniła wszystkie szczegóły tej imprezy. Potwierdzono występy wielu polskich artystów, którzy uświetnią swoją muzyką ten niezwykły wieczór, a wśród nich pojawi się m.in. Ewelina Lisowska. Imprezę sylwestrową telewizji TVN poprowadzą znani i lubiani prezenterzy, wśród których nie mogło oczywiście zabraknąć największej gwiazdy TVN-u, Agnieszki Woźniak-Starak! Obie Panie pojawiły się na wspomnianej konferencji w mocno zbliżonych stylizacjach!

HOT NEWS – Linia Zielona Herbata od marki Bielenda ratunkiem dla cery mieszanej i nie tylko!

Ewelina Lisowska oraz Agnieszka Woźniak-Starak na ściankach pozowały w kraciastych garniturach! Obie Panie w tym przypadku zdecydownie postawiły na klasyczną elegancję. Musimy jednak przyznać, iż sam krój garnituru mocno różni się u naszych gwiazd. Mianowicie, stylizacja Eweliny jest mocno dopasowana, przez spodnie, aż po opiętą marynarkę. Całość utrzymana jest w czarno-białych kolorach. Natomiast Agnieszka postawiła na luźny i swobodny look, a jej kraciasty garnitury był w odciniu butelkowej zieleni. 

POLECAMY – Paulina Krupińska już po świątecznych zakupach! Zobaczcie, jak wybierała prezenty dla najbliższych!

Zobaczcie teraz, jak Agnieszka Woźniak-Starak oraz Ewelina Lisowska prezentowały się na ściankach! Która wypadła lepiej? 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. StrefaGwiazd/Stach Leszczyński 


Nie ma więcej wpisów