Śledź nas

news

Big Brother – kolejna osoba żegna się z programem, a wśród nominowanych SZOK!

Opublikowano

w dniu

Kolejna osoba musiała dziś opuścić Dom Wielkiego Brata, lecz większym zaskoczeniem były same nominacje zaraz po pożegnaniu jednego z uczestników. Kto odpadł a kto został nominowany, sprawdź poniżej.

Big Brother ruszył pełną parą. Do niedzieli w Domu Wielkiego Brata pozostało 9 uczestników, którzy w minionym tygodniu wyruszyli w podróż dookoła świata, poznając codziennie nowe kultury, zwyczaje i przysmaki innych krajów. W związku z tym, że w programie znajdują się osoby różnej narodowości – Ania z Ukrainy, Malwina z Wietnamu, czy Vasyl z Grecji – uczestnicy mogli jeszcze bardziej się poznać właśnie poprzez pokazanie co w ich Ojczyznach jest najlepsze.

POLECAMY – Ta stylizacja Madzi z Big Brothera przebiła wszystko – nie jedna dziewczyna marzy o tej koszulce

W między czasie uczestnicy mieli okazję celebrować Halloween. W Domu Wielkiego Brata odbyła się impreza halloweenowa, podczas której doszło do Freeza, gdzie uczestnicy musieli stać w bez ruchu a w tym momencie do Domu weszli byli uczestnicy Karolina Sztafa i Przemek Karda. Wizyta ta trwała zaledwie chwilę, ale wywołała wśród uczestników lawinę wzruszeń szczególnie u Malwiny i Ani, które nie mogły sobie darować, że w takim momencie musiały stać unieruchomione zamiast wyściskać i porozmawiać sobie z byłymi uczestnikami. Po imprezie Martynę spotkała niemiła niespodzianka, otóż musiała spędziła noc w trumnie na “cmentarzysku”, a pozostałych uczestników w nocy nawiedziły zjawy podobne do Samary z horroru “The Ring”. Wrzaskom nie było końca.

Wiktor i Malwina w minionym tygodniu mocno zbliżyli się do siebie wkręcając najpierw Natalię, a potem Martynę w to, że są parą poza programem i mają dwójkę dzieci 😉 Z kolei Mateusz postanowił dać upust swoim podnietom i “zrobić sobie dobrze” w czym pomogła mu Ania – mina Vasyla na całą tą sytuację, bezcenna. Przez pozostałych mieszkańców zostało to odebrane z niesmakiem.

Podczas niedzielnej Areny okazało się, że decyzją widzów z programem musi się pożegnać Natalia Nienałtowska. Głosy widzów rozłożyły się następująco:

Natalia – 52%

Ewa – 9%

Kamil – 39%

Podczas nominacji uczestnicy nie mieli litości dla Ewy i Kamila. Oto jak głosowali:

Ewa zagłosowała na Vasyla i Wiktora

Kamil zagłosował na Vasyla i Mateusza

Vasyl zagłosował na Kamila i Ewę

Malwina zagłosowała na Ewę i Kamila

Wiktor zagłosował na Ewę i Martynę

Martyna zagłosowała na Vasyla i Wiktora

Mateusz zagłosował na Kamila I Ewę

Ania zagłosowała na Kamila i Ewę

Podsumowując najwięcej głosów uzyskali Kamil i Ewa i to oni są jednocześnie nominowani do opuszczenia programu Big Brother. 

Ewa – 5 nominacji

Kamil – 4 nominacje

W programie Ewa i Kamil tworzą nieformalny związek, przez co nieświadomie a może świadomie alienują się od grupy, co stanowi pretekst dla pozostałych uczestników, aby nominować właśnie tą dwójkę do wyjścia z Domu Wielkiego Brata. Prowadzący zapowiedzieli, że kolejny tydzień uczestnicy spędzą pod hasłem “Apokalipsa”.

Kto według Was opuści program za tydzień? Czy relacja Kamila i Ewy za tydzień dobiegnie końca, a może wspólnie opuszczą show? Kto według Was ma największe szanse na wygraną w Big Brotherze?

ZOBACZ RÓWNIEŻ – Natalia przez Big Brother odpadła z Top Model?

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

To koniec przygody dla Natalii ? ? #bigbrothertvn7 #wielkibrat #wielkibratpatrzy #BB #bb #bbtvn7 #BB2019 #bigbrother2019 #bigbrother #player

Post udostępniony przez Big Brother TVN 7 (@bigbrother.tvn7)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Pierwsze selfie ? Natalii po opuszczeniu Domu Wielkiego Brata ?? #bigbrothertvn7 #wielkibrat #wielkibratpatrzy #BB #bb #bbtvn7 #BB2019 #bigbrother2019 #bigbrother #player

Post udostępniony przez Big Brother TVN 7 (@bigbrother.tvn7)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Pasują do siebie? ?❤️ #bigbrothertvn7 #wielkibrat #wielkibratpatrzy #BB #bb #bbtvn7 #BB2019 #bigbrother2019 #bigbrother #player

Post udostępniony przez Big Brother TVN 7 (@bigbrother.tvn7)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Jednak? ?❤️ #bigbrothertvn7 #wielkibrat #wielkibratpatrzy #BB #bb #bbtvn7 #BB2019 #bigbrother2019 #bigbrother #player

Post udostępniony przez Big Brother TVN 7 (@bigbrother.tvn7)

Fot. screen z Instagram 

news

Pawlikowska, Wiśniewski i Diablo Włodarczyk na gali charytatywnej Fundacji im. Profesora Zbigniewa Religi [zdjęcia]

Opublikowano

w dniu

przez

Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi

Gwiazdy pojawiły się na wyjątkowej gali na rzecz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi!

14 stycznia w Hotelu Airport Okęcie w Warszawie odbyła uroczysta gala charytatywna na rzecz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi zorganizowana przez magazyn „Businesswoman & life”. Podczas gali miała miejsce premiera i licytacja kalendarza gwiazd „Businesswoman & life”. 

HOT NEWS- Prime MMA wydało oświadczenie ws Queen of the Black – youtuberka pocięła się na wizji!

Swoją obecnością galę zaszczycił dr Grzegorz Religa, natomiast z ramienia Fundacji był obecny dr Jan Sarna – Dyrektor generalny Fundacji oraz Andrzej Bida – Dyrektor ds. Marketingu. Licytację poprowadził aktor Jacek Borkowski.

W kalendarzu wystąpiła plejada gwiazd, a część z nich pojawiła się na gali. Między innymi: Ewa Gawryluk, Beata Pawlikowska, Kris Florek, Krzysztof Diablo Włodarczyk, Justyna Sekunda, która przygotowała ciasteczka w formie serca. Swoimi występami wydarzenie uświetniły występy Danuty Błażejczyk, Michała Wiśniewskiego i zespołu „No Borthers”.

Kalendarz gwiazd “Businesswoman & life” można zakupić na stronie: https://allegro.pl/oferta/kalendarz-gwiazd-11677581461

Całkowity dochód ze sprzedaży kalendarza i licytacji jest przekazany na rzecz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi. Podczas licytacji zebrano 221 tysięcy złotych!

Obejrzyjcie zdjęcia z wydarzenia!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- “Dzikie karty” na Eurowizji 2022 – kolejni uczestnicy chcą dołączyć do preselekcji. TVP podjęło decyzję

Fot. Paweł Mazurek 

AW

Kontynuuj czytanie

news

Prime MMA wydało oświadczenie ws Queen of the Black – youtuberka pocięła się na wizji!

Opublikowano

w dniu

przez

prime mma

Władze Prime MMA wydały oświadczenie ws 18-letniej Julii, która pokaleczyła się podczas live’u.

W niedzielę media obiegła niepokojąca wiadomość na temat YouTuberki znanej jako Queen of the Black. Julia Pelc włączyła na Instagramie transmisję na żywo, podczas której pocięła się na oczach widzów. W internecie pojawiły się nagrania, na których widać przerażoną i zakrwawioną 18-latkę… Sylwester Wardęga poinformował, że dziewczyna została przewieziona do szpitala, następnie została oddana pod opiekę ojca w Warszawie.

HOT NEWS- “Dzikie karty” na Eurowizji 2022 – kolejni uczestnicy chcą dołączyć do preselekcji. TVP podjęło decyzję

Queen of the Black 19 lutego miała wystąpić podczas gali Prime Show MMA, której szefem jest znany z ‘Warsaw Shore” Don Kasjo. Julia miała walczyć w oktagonie z Karoliną Dumałą, partnerką Kruszwila. Błyskawicznie pojawiły się głosy, że dziewczyna nie powinna brać udział w takim wydarzeniu. Władze federacji wydały oświadczenie, w którym poinformowali:

Przyjęliśmy z niepokojem napływające do nas od wczoraj informacje dotyczące Queen of the Black – Julii Pelc – czytamy. Udzieliliśmy naszej uczestniczce natychmiastowego osobistego wsparcia, wezwaliśmy służby medyczne oraz jesteśmy w stałym kontakcie z rodziną Julii. Na ten moment sytuacja jest stabilna, a Julka znajduje się pod profesjonalną opieką. W dalszym ciągu monitorujemy przebieg zdarzeń i stawiamy to jako nasz najwyższy priorytet.

Co ciekawe, nadal nie wykluczają, że osłabiona psychicznie i fizycznie Julia weźmie udział w walce!

Prosimy o uszanowanie spokoju Julii tak, aby nasza dalsza pomoc mogła być jak najbardziej skuteczna. W tej chwili najważniejszy jest jej powrót do zdrowia. O wszystkich działaniach i podejmowanych decyzjach będziemy informować na bieżąco

Co sądzicie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Behawiorysta odcinek 3: Gerard idzie tropem trudnej przeszłości Horsta

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

“Dzikie karty” na Eurowizji 2022 – kolejni uczestnicy chcą dołączyć do preselekcji. TVP podjęło decyzję

Opublikowano

w dniu

przez

Eurowizja 2022

TVP ostatecznie rozwiało spekulacje na temat “dzikich kart” na Eurowizję 2022.

Kilka dni temu poznaliśmy 10 wokalistów, którzy wezmą udział w preselekcjach do Eurowizji 2022. Przypomnijmy, że kandydaci wezmą udział w specjalnym koncercie, podczas którego jury oraz widzowie wybiorą artystę, który będzie nas reprezentować w Turynie. Wydarzenie ma się odbyć w połowie lutego.

HOT NEWS- Behawiorysta odcinek 3: Gerard idzie tropem trudnej przeszłości Horsta

Niespodziewanie Doda ogłosiła, że również chciałaby zostać naszą reprezentantką, co wywołało euforię wśród fanów. Szybko się okazało, że termin nadsyłania zgłoszeń minął 20 listopada 2021, więc oficjalnie wokalistka nie może wziąć udziału w preselekcjach. Jednak 13. punkt regulaminu mówi, że członkowie jury mogą zaproponować swoich kandydatów na zasadzie “dzikich kart”, co znów dało nadzieję.

Okazuje się również, że nie tylko Doda, ale również Łzy, Siostry Szczepańskie czy Wojciech Sokolnicki również chcieliby jeszcze dołączyć do grona kandydatów. Warto przypomnieć, że w poprzednich latach “dzikie karty” były już wręczane – dostały je Natasza Urbańska, Iwona Węgrowska czy Ada Fijał.

Nieoficjalnie Jastrząb Post dowiedział się, że w tym roku TVP jednak nie zdecyduje się na taki krok. Informator portalu związany z Telewizją Polską wyjawił:

W preselekcjach wystąpi 10 artystów, których nazwiska ogłoszono w piątkowym wydaniu “Pytania na śniadanie”. Nie zostaną wręczone dzikie karty. Nie było nawet takich planów. Do eliminacji zakwalifikowały się tylko utwory zgłoszone do 20 listopada włącznie. Żadnych dzikich kart nie będzie

Żałujecie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Ola Żuraw zaręczyła się: Kto jest zaskoczony zaręczynami skoro data ślubu już wybrana – nikt inny JA!

Fot. Screen Instagram/Akpa

AW

Kontynuuj czytanie

news

Behawiorysta odcinek 3: Gerard idzie tropem trudnej przeszłości Horsta

Opublikowano

w dniu

przez

Behawiorysta

W trzecim odcinku Behawiorysty, Gerard zatopi się w świat Horsta Zeigera!

Nowy serial Player Original “Behawiorysta” jest oparty na motywach bestsellerowej powieści Remigiusza Mroza. W serialu świat realny zaciera się z realnym, a zabójca jest ukryty za ekranem komputera. Bohaterami są: Gerard Edling (Robert Więckiewicz) – stateczny wykładowca, ekspert w dziedzinie kinezyki – nauki zajmującej się badaniem mowy ciała oraz były prokurator z ogromnym doświadczeniem oraz Horst Zeiger – wycofany, młody mężczyzna, outsider, maniak komputerowy i… totalnie nieprzewidywalny morderca

HOT NEWS- Ola Żuraw zaręczyła się: Kto jest zaskoczony zaręczynami skoro data ślubu już wybrana – nikt inny JA!

W trzecim odcinku Gerard próbuje odnaleźć związek między ofiarami DYLEMATÓW. Do internetu trafia film, w którym jeden z przetrzymywanych (Orson) w lekceważący sposób wypowiada się o osobach, które zabił w wypadku. Opinia publiczna jest oburzona – pojawiają się głosy, że w DYLEMACIE zginął niewłaściwy człowiek. Prokurator generalny pod naciskiem mediów chce wznowić dochodzenie w sprawie chłopaka.

Film o przetrzymywanych bada Weronika i trafia na trop użytkownika, który wrzucił go do social mediów. Okazuje się, że burza medialna wywołana nagraniem została precyzyjnie zaprojektowana przez Horsta. Tymczasem Orson wychodzi z lasu pod wpływem narkotyków. Rozpoznaje go grupa młodych mężczyzn i postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę…

Emilia odkrywa prawdziwą przyczynę, dlaczego Brygida chciała popełnić samobójstwo. Jej świat zawalił się na wieść o romansie ojca. Czuje się zmanipulowana i oszukana przez osobę, którą bardzo kochała i której ufała bezgranicznie. Gerard traci coś dla niego najcenniejszego – relację z córką.

Gerard ma przeczucie, że przeszłość Horsta ma wpływ na jego motywację. Jedzie do jego ciotki i mocno przyciska. Pyta co stało się z chłopakiem po samobójstwie matki i tym, jak ojciec zginął podczas kilkudniowej libacji. Ciotka, która ciągle ma wyrzuty sumienia, że nie zajęła się z wtedy małym Horstem, wyznaje, że oddała go do rodzinnego domu dziecka. Podaje adres. Gerard jedzie we wskazane miejsce. Tam odkrywa szokujące fakty…

3. odcinek serialu dostępny w Playerze już od 18 stycznia! Będziecie oglądać?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Niezaszczepiony Novak Djoković nie zagra w Australian Open – zostanie deportowany

Fot. Materiały prasowe TVN

AW

Kontynuuj czytanie

HITY