Wokalistka komentuje “Idola”!

Jak pokazać swój talent muzyczny, zaczarować głosem publiczność i osiągnąć sukces? Odpowiedź dla początkujących artystów jest prosta – wystąpić w talent show. Obecnie w Polsce jest co najmniej kilka takich programów, gdzie wokaliści mogą zaprezentować się szerokiej publiczności i spróbować swoich sił na dużej scenie.

Do emisji powraca także legendarny “Idol”, który wywołał dodatkową radość wśród osób, którym marzy się wielka muzyczna kariera. Telewizja Polsat po 12 latach wraca z programem, który wtedy otworzył drzwi do  sukcesu m.in. Ani DąbrowskiejKrzysztofowi Zalewskiemu czy Monice Brodce. Każdy z laureatów poprowadzi swoją karierę, nie spoczął na laurach i do dziś tworzy muzykę.

Głos w sprawie powrotu “Idola” zabrała zwyciężczyni 3. edycji programu Monika Brodka. Artystka przyznała, że w obecnych czasach ścieżek do kariery jest o wiele więcej niż w 2003 roku i do pokazania muzycznego talentu programy telewizyjne nie są już tak potrzebne.

Każdy z tych programów znajduje ludzi i po prostu i jest nadprodukcja tych talentów wszystkich. Co potem z tymi ludźmi wszystkimi robić? Za czasów “Idola”, to był jedyny taki program i to były inne czasy.

Uważam, że to już trochę nie są czasy na takie programy. Za moich czasów nie było jeszcze, aż tak wiele dróg, które mogą być początkiem takiej kariery. Teraz można przez Internet, przez założenie konta na Soundcloudzie można zrobić karierę muzyczną i się pojawić. Można robić swoją muzykę i nie do końca jest potrzebna do tego wytwórnia (…)Mam wrażenie, że w tych programach w ogóle nie chodzi już o muzykę…

Co o tym sądzicie? Jaki jest Wasz stosunek do programów muzycznych?


Nie ma więcej wpisów