Kobieta niezłomna!

Od lat, Martyna Wojciechowska jest wskazywana jako jedna z najsilniejszych i najbardziej odważnych osób w polskich mediach. Trudno się dziwić, ponieważ postawa życiowa jaką prezentuję, wielokrotnie inspiruje i imponuje innych. Pomimo wielu trudności z jakimi musiała się zmierzyć, a warto zaznaczyć, że było conajmniej kilka takich sytuacji, za każdym razem powtarzała, że “niemożliwe nie istnieje” i zgodnie z tym przesłaniem, nigdy się nie poddała i niejednokrotnie przesuwała swój własny horyzont. Wojciechowska nie boi się ryzykować, ale przede wszystkim nie boi się marzyć i tych marzeń spełniać.
Takie jest życie. Wciąż przypomina, że nie mogę wszystkiego kontrolować. Od czasu do czasu muszę dostać lekcję pokory. Tragiczne sytuacje nadają życiu właściwe proporcje. One mnie zmieniły i wzmocniły. Dziś jestem silniejsza. Zawsze uważałam, że mam skrzydła, a teraz one są z tytanu – mówi Martyna w rozmowie z Małgorzatą Pyrko
Czy istnieje więc jakaś rada, którą udzieliłaby sobie gdyby tylko mogła cofnąć czas? Okazuje się, że dziennikarka postawiłaby na większą spontaniczność, bo wielokrotnie życie ją zaskoczyło.
Może, żeby bardziej wyluzowała? Miałam kiedyś konkretny plan na życie. Wyznaczałam cele i je realizowałam. Ale ono wiele razy mnie zaskoczyło. Postawiło przede mną wyzwania, które okazały się naprawdę trudne. Były też piękne, pozytywne momenty. Nawet mi się nie śniło, że będzie tak wspaniale. Dlatego dziś ostrożniej robię plany i nie trzymam się ich tak kurczowo. Trzeba być otwartym na zmiany, na to, co niesie los. Liczy się też odwaga do realizacji marzeń. Tak, od odwagi wszystko się zaczyna.
Przypominamy, że obecnie można oglądać kolejny sezon “Kobiety na Krańcu Świata” w stacji TVN. Martyna po raz kolejny zabiera swoich widzów do ciekawych zakątków świata, ale przede wszystkim do niezwykłych kobiet i ich historii.

https://youtu.be/AkAdPaAo4Ew


Nie ma więcej wpisów