Daniel Majewski przerywa milczenie. Po czterech miesiącach wrócił do social mediów.

Daniel Majewski i jego narzeczona Marita Surma, Deynn, obiecywali wielki powrót, a dzisiejszy dzień może być do tego wstępem. W grudniu sportowiec zaczął swoje 100 dni bez social mediów, a w między czasie miał miejsce internetowy spór pomiędzy jego partnerką, a jej siostrą Klaudią

POLECAMY – Polskie gwiazdy z tatuażami mogą odetchnąć z ulgą! Co się stało?

Młodsza siostra Deynn postanowiła obnażyć prawdę o siostrze blogerce i umieściła jednorazowy wpis na swoim blogu. Nastolatka opisała w nim jak para sportowców odmawiała pomocy jej i jej siostrze Natalce, gdy te chciały rozpocząć nowe życie w stolicy. Marita rzekomo wraz z narzeczonym nie wspomagali dziewczynek finansowo, a najmłodszą siostrę wysyłali do szkoły taksówką, bo sami mieli trening na siłowni. Niedługo później ich warszawskie mieszkanie zostało wystawione na wynajem, a oni zniknęli z social mediów.

Gdy para ukrywała się raz we Wrocławiu raz w Olsztynie, życzliwi obserwatorzy całego zdarzenia informowali media o ich poczynaniach. Mieszkańców jednego z miast podsłuchał nawet rozmowę Daniela, w której ten opowiadał, że planują wrócić z wielkim przytupem. Nikt się nie spodziewał jednak takiego obrotu sytuacji.

Dziś Daniel dodał na swojego Snapchata >filmik<, na którym chwali się bujnymi lokami, nowym tatuażem pod okiem oraz flagą stanów zjednoczonych. Niedługo później na jego Instagramie pojawiło się zdjęcie z jego psem, Dabbie, a lokalizacja zdjęcia wskazuje na Californię. O dziwo internauci w komentarzach nie kryją zachwytu z powrotu kontrowersyjnego trenera:

“Jeeej, nareszcie”

“Aaaa w końcu wróciłeś”

“Król jest, a gdzie królowa?”

U “króla” pojawiły się nowe tatuaże nie tylko na twarzy, ale również na klatce piersiowej. Podoba Wam się?

ZOBACZ TEŻ – Małgorzata Rozenek-Majdan cofnęła się w czasie!?

Czyżby Państwo Majewscy musieli uciekać przed hejterami aż za ocean?

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot.Instagram/Daniel Majewski


Nie ma więcej wpisów