Deynn i Majewski spełnili swoją obietnicę. Połowę pieniędzy z pierwszej współpracy przekazują w dwa miejsca.

Deynn i Majewski po kłótniach rodzinnych, trzymiesięcznej ciszy oraz przerwy od social mediów, wrócili do internetu z podkulonym ogonem. Para radykalnie zmieniła nie tylko swój wizerunek, m.in. tatuaże na twarzy, ale i zachowanie. Od czasu do czasu na swoim Instagramie robią transmisje na żywo, podczas których deklarują różne rzeczy.

POLECAMY – SZCZERE WYZNANIE MARIAH CAREY! OD LAT CIERPI NA POWAŻNĄ CHOROBĘ!

Podczas jednej z ostatnich transmisji na żywo, para sportowców obiecała swoim fanom, że połowę pieniędzy z pierwszej współpracy przekażą na cele charytatywne oraz w ręce administratorów profilu na Instagramie @prawda__. Przypomnijmy, że to głównie dzięki tej stronie mogliśmy poznać różne fakty i niedomówienia z życia Majewskich. 

Deynn i Majewski po hucznym konflikcie z siostrą dziewczyny, który odbył się w zasadzie na oczach wszystkich internautów, stracili wszystko. Słowo “wszystko”, dla influencerów, można zdefiniować jako “współprace”. Jak sam Daniel Majewski przyznaje, obecnym i jedynym źródłem utrzymania świeżo upieczonych małżonków są jego dwie małe współprace.

Jak już wspominaliśmy po wielu transmisjach na żywo, podczas których para żaliła się na brak pieniędzy, jedna z firm kosmetycznych postanowiła ponownie skontaktować się z Maritą. Ponownie, dlatego że sportsmenka już kiedyś współpracowała z tą marką. Jak obiecali, tak zrobili. Deynn na współpracy zarobi 40 tysięcy złotych, z czego 10 tysięcy trafi do domu dziecka lub hospicjum, zadecydują fani blogerki, a drugie 10 tysięcy w ręce adminstratorów hejtującego ich profilu @prawda__. Będą oni mieli okazję wybrać dowolny cel, na który przekażą kwotę.

W internecie toczy się dyskusja, czy profil @prawda__ powinien przyjmować pieniądze czy jest to tylko zagranie mające na celu oczyszczenie wizerunku.

ZOBACZ TEŻ – KYLIE I KENDALL JENNER ZAPROJEKTOWAŁY KOLEKCJĘ UBRAŃ DLA POPULARNEJ SIECIÓWKI! KIEDY PREMIERA?

Jak uważacie?

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot.Instagram/Deynn


Nie ma więcej wpisów