Popularna marka lodowa po raz kolejny zorganizowała luksusowy pokaz mody, na którym co roku gości sama plejada gwiazd. Kto się pojawił w Pałacu Przyjemności?

Firma Magnum co roku zaprasza polskiego projektanta, by stworzył dla niej niezwykłą kolekcję inspirowaną lodami. W tym roku do współpracy zaproszono Dawida Wolińskiego, w którego zjawiskowych kreacjach wystąpiły na wybiegu Kasia Sokołowska, Agnieszka Woźniak-Starak i Paulina Krupińska.

HOT NEWS- Premiera filmu “Pandy 3D”! Kto się pojawił?

W Pałacu Kultury i Nauki, który na czas wydarzenia został nazwany Pałacem Przyjemności zjawiła się sama śmietanka towarzyska. Oczy wszystkich zwróciły się na Małgosię Sochę, która w krótkiej, kwiecistej sukience podkreśliła ciążowy brzuszek. Katarzyna Warnke zadebiutowała w jeszcze krótszej fryzurze, a Honorata Skarbek pojawiła się w orientalnej kreacji. Wydarzenia nie mogli ominąć także Maffashion, Jessica Mercedes, Daria Ładocha, Julia Wieniawa, Antek Królikowski, Barbara Pasek, Ola Ciupa, Iwona Pavlović, Patryk Grudowicz, Ola Jordan, Ewa Szabatin, Jakub Kucner, Piotr Stamowski, Dorota Gardias, Joanna Majstrak, Marieta Żukowska i Pati Sokół.

Koniecznie zobaczcie, jak pięknie prezentowały się gwiazdy na tym wydarzeniu!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Boczarska, Kurdej-Szatan i Wieniawa w tej samej sukience! Tego jeszcze nie było

MAGNUM MODA MUZYKA

Fot. Strefa Gwiazd/ Marcin Kmieciński

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów