Dorota Szelągowska wyszła za mąż już w zeszłym roku, ale dopiero teraz zdradza szczegóły tego, naprawdę niezwykłego, wydarzenia!

Pierwsze małżeństwo Doroty Szelągowskiej z Adamem Sztabą trwało jedynie 2 lata. Wtedy dekoratorka miała wielki ślub, a potem bardzo głośny rozwód. Dorota przyznaje, że niczego nie żałuje, ale też wiele się nauczyła od tamtego czasu. Jak się okazuje, jej drugi ślub odbył się w tajemnicy w zeszłym roku!

HOT NEWS- Zaskakujące doniesienia od Pawła Mikołajuwa! Popek zostanie…!

Swojego drugiego męża poznała w pracy i od razu coś zaiskrzyło. Para ma wiele wspólnych pasji i nigdy nie nudzą się razem, w długie zimowe wieczory grają w planszówki i oglądają seriale. Dorota jest zachwycona swoim mężem, ponieważ tworzą prawdziwy związek partnerski! Razem opiekują się ich małą córeczką Wandą, razem zajmują się też domem.

W wywiadzie dla magazyny “Twój styl” zdradza jak wyglądała ich ceremonia ślubna. Ślub odbył się w urzędzie w Wilanowie, na które zostało zaproszonych jedynie 3 gości! Jej syn z poprzedniego małżeństwa i 2 świadków. Jednak ostatecznie podczas ceremonii było obecnych 4 gości, ponieważ jeden ze świadków miał nieważny dowód i szybko musieli znaleźć nowego. Na szczęście udało się ściągnąć przyjaciółkę Doroty, makijażystkę Justynę. Wesele odbyło się w popularnej sieci kawiarni Dunkin Donuts, gdzie za kawę i pączki zapłacili 65 złotych!

Gratulujemy! A Wy co sądzicie o takim weselu?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Roztańczona Doda śpiewa dla rodziców! To trzeba zobaczyć!

dorota

Fot. Screen Instagram

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów