HIT! “Cudownych rodziców mam” w wykonaniu Dody! 

To dla wielu nadal jest dość duży szok – Doda wyszła za mąż. Wybrankiem serca Doroty Rabczewskiej okazał być się Emil Stępień. Zakochani pobrali się 14 kwietnia w słonecznej Marbelli w Hiszpanii. Przypomnijmy, że wokalistka do samego końca określała Emila jedynie mianem przyjaciela czy partnera biznesowego. Teraz jednak wszystko się zmieniło. Dziś już wiemy, że Doda i Emil stanęli na ślubnym kobiercu. W tej niezwykłej uroczystości wzięli udział m.in. rodzice panny młodej. Specjalnie dla nich Dorota zaśpiewała na swoim Instagramie piosenkę “Cudownych rodziców mam”, do której słowa przed laty napisał Wojciech Młynarski

HOT NEWS – Gwiazdy na otwarciu nowego salonu polskiej firmy jubilerskiej! Kto się pojawił?

Musicie to zobaczyć! Jak wiadomo, Doda ma bardzo bliskie relacje zarówno z mamą – Wandą, jak z ukochanym tatą – Pawłem. Ależ od niej bije radość i szczęście. 

Zachwytom w komentarzach wręcz nie było końca. 

“Nie mogę przestać oglądać. Zarażasz szczęściem, niech trwa ono wieki! Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia”

“Ale promieniejesz ze szczęścia”

“Wzruszyłaś mnie do lez! Piękna! Jak z bajki”

“Jeju, jaka szczęśliwa! Miłość Ci zdecydowanie służy”

“Bo zakochanie to nic innego, jak choroba psychiczna! Bądź w tym stanie całe życie!” – czytamy pod filmem. 

POLECAMY – Gdyby tak rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady? A może wystarczy “Zamiana Żon”?! [wideo]

My również jesteśmy oczarowani tą wersją utworu “Cudownych rodziców mam”. A jak Wam się podoba? Koniecznie zobaczcie to wideo i oceńcie sami!

❤️

A post shared by LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen) on

Pytacie mnie, czemu ukrywałam swój związek tyle czasu. Bo chciałam dać czas w końcu sobie. Chciałam pierwszy raz odkąd 20 lat temu stałam się osobą publiczną, móc przeżywać rodzące się uczucie nie na oczach wszyskich. Dać mu szansę, żeby rodziło się w spokoju i bez pośpiechu. Żeby przeżyło. Dać mu szansę, żeby rosło z dala od mediów, plotek, hejtu i ciekawskich życzących mi źle i moich starych błędów. Dać mu szansę, by urosło w siłę na tyle, bym wiedziała, że kocham i jestem kochana NAPRAWDĘ. Teraz po wielu sprawdzianach i doświadczeniach, które zbliżały mnie do męża, wiem, że dam radę przezwyciężyć wszystko. I choć chciałoby się w końcu wykrzyczeć całemu światu: jestem szczęśliwa! Kocham i jestem kochana to wiem, że moja praca nie jest przyjaznym środowiskiem dla uczuć. Kochani fani! Spełniły się Wasze życzenia dla mnie. Znalazłam prawdziwą miłość zbudowaną na początku tylko na przyjaźni, szacunku, lojalności i zaufaniu. Właśnie dlatego ją ukrywałam – wybaczcie mi, ale było warto 😉 Dziękuję wszystkim, którzy dotrzymali tajemnicy i do końca nie pisnęli słówka 😉 Chociażby Pani z urzędu stanu cywilnego w Ciechanowie, która udzielała nam ślubu tygodnie temu! Księżom z zakonu z Sandomierza za dwie piękne uroczystości. Dziękuje za piękną suknię @berta i tygodnie przymiarek w @madonnasuknieslubne w Warszawie. Dziękuję moim 50 gościom za niezapomniany i piękny weekend. Dla fanów szykuję niezwykłą niespodziankę, a póki co dzielę się z Wami moim sercem.

A post shared by LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen) on

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. screen Instagram/Doda


Nie ma więcej wpisów