TTV przygotowało nowy program na wiosenną ramówkę – Zamiana Żon.

Już sam tytuł może wprawić widza w konsternację. Na czym będzie polegała “Zamiana żon“? W nowym programie w każdym kolejnym odcinku będą brały udział dwie rodziny, które zamieniają się najważniejszą osobą w rodzinie – mamą/żoną. Sęk w tym, że rodziny nie będą się znały, czy nawet nie będą miały podobnych przyzwyczajeń. Inna dieta, podział obowiązków rodzicielskich, robienie zakupów, gotowanie…pary z pewnością nie będą miały łatwego zadania.

POLECAMY – PIASEK ŻEGNA SIĘ Z THE VOICE OF POLAND! ZASTĄPI GO…

Co w pierwszym odcinku?

Dom Patrycji i Damiana to królestwo słodyczy i fast foodów. Patrycja pracuje w punkcie z kebabami, a jej partner jest pizzermanem. W kwestii jedzenia, jak mówią, lubią sobie dogadzać, więc w ich domu często pojawiają się frytki i hamburgery. Liczna rodzina zdrowe jedzenie uważa za pozbawione smaku, a „fit” styl życia za niepotrzebny wymysł i chwilową modę.

Innego zdania są Marta i Tomek, których poza uczuciem, łączy miłość do sportu i zdrowego odżywiania. Dietetyczka od małego „programuje” swoje dzieci, którym zamiast czekolady przygotowuje pieczone warzywa i koktajle z jarmużu. W tym domu wierzy się, że w zdrowym (i atrakcyjnym) ciele, zdrowy duch, dlatego rodzina rzadko siedzi w domu, a wspólny czas woli spędzać trenując różne dyscypliny sportu.

Co stanie się, gdy panie zamienią się rodzinami? Patrycja po raz pierwszy od kilku lat stanie na wadze, a Marta będzie zszokowana tym, co dzieci mogą oglądać w telewizji. Jak żony odnajdą się w światach, które normalnie uznałyby za rodem z koszmaru ? Obie uważają, że to ich styl życia jest właściwy. Czy pod koniec zamiany będą tego równie pewne? A może Marta da się przekonać, że zabranianie dzieciom jedzenia słodyczy to, jak twierdzi Patrycja, odbieranie dzieciństwa?

 

Premiera pierwszego odcinka już w czwartek, 19 kwietnia o godzinie 22:30 na antenie telewizji TTV. Powtórki w soboty o godzinie 21:00 oraz w niedziele o 16:05.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ – PIOTR STRAMOWSKI ŻAŁUJE, ŻE DOSTAŁ WĘŻA? CZY ZAGRAŁBY W “BOTOKSIE” JESZCZE RAZ?

ZAMIANA_ZON_SE01_ODC_1_dlaLektora.00_08_05_10.Still003

fot.  informacja prasowa/TVN/x-news

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów