Kto przyszedł? Goście dopisali!

“Pitbull. Niebezpieczne kobiety” Patryka Vegi to jeden z bardziej wyczekiwanych filmów ostatnich miesięcy. Trudno się dziwić, poprzednia część “Pitbull. Nowe Porządki” osiągnął gigantyczny sukces, jeśli chodzi o liczbę widzów. Czy nowa część Pitbulla powtórzy sukces poprzedniego? To się okaże już za kilka dni!

Dziś odbyła się oficjalna premiera filmu, na której pojawiła się cała plejada gwiazd. “Pitbull. Niebezpieczne Kobiety” obejrzeli aktorzy, którzy w nim wystąpili, a także Ci, którzy zostali na ten wyjątkowy pokaz zaproszeni.

Zobacz również: „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”: Zobaczcie zwiastun bez cenzury

Nie zabrakło topowych i znanych nazwisk z branży aktorskiej tj. Piotr Stramowski, Maja Ostaszewska, Joanna Kulig, Agnieszka Dygant, Alicja Bachleda – Curuś, Gabriela Muskała, Andrzej Grabowski, Artur Żmijewski, Piotr Głowacki, Sebastian Fabijański, Katarzyna Warnke, Tomasz Oświeciński, Katarzyna Sowińska, Karolina NowakowskaKamilla Baar – Kochańska, Klaudia Halejcio, zespół Afromental. Zabrakło Magdaleny Cieleckiej i Anny Dereszowskiej, które wcielają się w jedne z głównych ról.

Na wydarzeniu pojawiła się także Doda, która nagrała piosenkę i teledysk wraz z zespołem Virgin, które promują ten film.

Polecamy: Już jest nowy teledysk Dody i Virgin do filmu „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”!

Zobaczcie w galerii jak prezentowały się gwiazdy.

[wzslider autoplay=”true” height=”600″]

fot. Strefa Gwiazd/Marcin Kmieciński


Nie ma więcej wpisów