Śledź nas

news

Hipokryzja! Lamentujemy jak umierają gwiazdy, a oburzamy się, kiedy próbują żyć!?

gwiazdy

Nieporozumienie, podczas którego zaszczepiły się gwiazdy, wywołało wielkie oburzenie w społeczeństwie…

Koronawirus szaleje w Europie już prawie rok, zbierając wielkie żniwo ofiar. Wirus jest egalitarny i nie oszczędza nikogo: chorują i umierają gwiazdy, politycy oraz naukowcy. Do znanych ofiar Covid-19 możemy zaliczyć Dariusza Gniatowskiego, Piotra Machalicę , muzyka jazzowego Manu Dibango, aktora Marka Blum, aktora broadwayowskiego Nick Cordero czy brytyjskiego rapera Ty. Śmierć ulubionych artystów wprawiła nas w wielki smutek. Wspominaliśmy ich największe osiągnięcia i żałowaliśmy tego, czego jeszcze nie stworzyli. Jednak, gdy w związku z nieporozumieniem i zamieszaniem prawnym część gwiazd zaszczepiło się, wieszamy na nich psy!

HOT NEWS- Maffashion zgłasza internetowego trolla na policję – te komentarze są naprawdę obrzydliwe

Przypomnijmy, że w Polsce ruszyły szczepienia grupy 0, czyli szeroko pojętych medyków. Warszawski Uniwersytet Medyczny w ramach akcji promocyjnej szczepienia postanowił zaprosić do programu 18 znanych postaci kultury i sztuki. Wśród zaszczepionych znaleźli się Krystyna Janda, Andrzej Seweryn, Maria Seweryn, Leszek Miller, Wiktor Zborowski, Edward Miszczak, Krzysztof Materna, Radosław Pazura i Magda Umer. W innych krajach również ruszyły akcje promocyjne, do których zaproszono znanych i lubianych.

Jednak później okazało się, że rektor WUM prof. Krzysztof Gaciong nic nie wiedział o zapoczątkowanej akcji. Wtedy rozpoczęło się medialne zamieszanie i oskarżenia gwiazd, że “wepchnęły się poza kolejką”. Sprawa wywołała wielkie poruszenie wśród Polaków, mimo że aż 50% deklaruje, że nie chce się szczepić. W końcu same gwiazdy postanowiły zabrać głos w tej sprawie. Andrzej Seweryn wystosował oświadczenie:

To, co miało być gestem obywatelskiej zachęty do szczepień przeciw COVID-19, stało się okazją do ataków na kilka znanych osób, które poddały się temu szczepieniu 

Aktor Wiktor Zborowski na antenie Polsatu powiedział:

Miała być potrzebna i mądra akcja, a wyszło koszmarnie. (…) Ja nie czułem, że się gdzieś wpycham czy sobie coś załatwiam. WUM wystosował takie zaproszenie do teatru do Kryśki Jandy i teatr to koordynował 

Z zaufanego źródła wiemy, że niektórzy politycy samorządowi również skorzystali ze szczepień poza kolejnością, jednak ich nazwisk nie ujrzały światła dziennego. Gwiazdy zostały natomiast wplątane w medialną aferę, mimo że nie miały złych intencji. Wielu z nich z powodu wieku jest również w grupie podwyższonego ryzyka.

Co sądzicie o tej sprawie? Za bardzo rozdmuchano sprawę?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- 22-letnia Julia Wieniawa wprowadziła się do nowego mieszkania za 2 mln – efekt zachwyca!

scena z: Radosław Pazura, Dorota Chotecka, SK:, , fot. Gałązka/AKPA
scena z: Maria Seweryn, SK:, , Wieczór autorski z Hanną Bakułą z okazji premiery książki “Obłęd Otello i Singielka”, fot. Podlewski/AKPA
scena z: Andrzej Seweryn, Krystyna Janda, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Maria Winiarska, Wiktor Zborowski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
scena z: Magda Umer, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

AW

news

Ida Nowakowska pokazuje dziecko i zdradza szczegóły porodu: Nawet punktualność synek odziedziczył po tacie

ida

Ida Nowakowska w zeszłym tygodniu powitała na świecie swoje pierwsze dziecko!

Fani Idy Nowakowskiej gorąco wspierali swoją idolkę w oczekiwaniu na przyjście jej pierwszego dziecka od czasu ogłoszenia wiadomości o ciąży na antenie “Pytania na Śniadanie”. Celebrytka w zeszłym tygodniu oficjalnie przeszła na urlop macierzyński i oczekiwała na narodziny potomka.

HOT NEWS- Ata ocenia Bibi i Simona w “Hotel Paradise 3” – pasują do siebie?

W poniedziałek rano media obiegła informacja, że Ida urodziła już zeszłym tygodniu! Magazyn Super Express poinformował, że synek gwiazdy przyszedł na świat w zeszły czwartek. Teraz tancerka oficjalnie potwierdziła te doniesienia publikując wpis na temat porodu oraz filmik świeżo upieczonego taty z synem:

Wykapany Tata. Like Father, like Son. Nawet punktualność nasz synek odziedziczył po tacie. Przyszedł na świat siłami natury dokładnie siódmego maja, jak wskazywał termin porodu. Prawie 4 kg szczęścia… Jakby to ująć… o godz. 1:04 mój świat obrócił się do góry nogami 

Podziękowała też lekarzom szpitala, który czuwali nad nią i dzieckiem:

Wielkie podziękowania dla Szpitala im. Świętej Rodziny na Madalińskiego – dla całej fantastycznej Załogi, wspaniałej Dyrekcji, i dla moich Aniołów Stróżów. (…) Żadne słowa nigdy nie opiszą mojej dozgonnej wdzięczności. Dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa… i za modlitwę… i przesyłamy potrójną dawkę miłości! Z Bogiem! 

Słodko?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Maja Hyży zdradza kulisy procesu sądowego z Grzegorzem – wiemy, o co walczą!

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Ata ocenia Bibi i Simona w “Hotel Paradise 3” – pasują do siebie?

ata

Ata z Hotelu Paradise 2 ocenia parę z kolejnej edycji!

Ata Postek wygrała drugą edycję randkowego reality show Hotel Paradise. Teraz kolejna odsłona programu niedługo dobiega końca, a była uczestniczka ocenia obecnych rezydentów rajskiego hotelu.

HOT NEWS- Maja Hyży zdradza kulisy procesu sądowego z Grzegorzem – wiemy, o co walczą!

Beata zdradziła nam, że lubi Marcina, bo emanuje pozytywną energią. Nie jest jednak przekonana, czy kochają się z Natalią! A co sądzi o lubianej przez widzów parze Bibi i Simonie?

Śmieszni oni są! Oni się tak droczą ze sobą, fajna para. Zobaczymy! (…) Najbardziej lubię, jak on do niej mówi “To jest 2000, to jest 2000!”, bo ona jest rocznik 2000. Podobami się do to jak on to mówi. No to może pasują, pasują do siebie…

A czy według Beaty osoby urodzone w XXI wieku są inne? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Ida Nowakowska urodziła – chłopiec czy dziewczynka?

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Maja Hyży zdradza kulisy procesu sądowego z Grzegorzem – wiemy, o co walczą!

maja

Maja Hyży wyjawiła przedmiot sądowej batalii z byłym mężem!

Kilka tygodni temu Maja Hyży niespodziewanie opublikowała na Instagramie długi wpis, w którym oskarżyła swojego byłego męża Grzegorza o nękanie, prześladowanie i obwinianie. Na to wokalista szybko odpowiedział własnym oświadczeniem, w którym zaprzeczył oskarżeniom. Według niego była żona utrudnia mu kontakt z synami, a on wytoczy jej proces sądowy.

HOT NEWS- Ida Nowakowska urodziła – chłopiec czy dziewczynka?

Teraz celebrytka postanowiła opowiedzieć magazynowi Party, dlaczego spotkają się w sądzie. Przez pandemię koronawirusa data rozprawy nadal jest przesuwana. Maja wyjawiła, że chce uregulować rodzinne sprawy i żąda podwyższenia kwoty alimentów:

W sądzie domagam się uregulowania spraw związanych z opieką nad dziećmi i podwyższenia alimentów. Nigdy nie utrudniałam Grzegorzowi kontaktów z dziećmi. Przeciwnie, dopasowywałam się do terminów jego wyjazdów, koncertów i godziłam się na zmiany.

Natomiast Grzegorz chce domagać się częstszych kontaktów z chłopcami. Chce, aby Alexander i Wiktor spędzali z nim równo tyle czasu, co z matką:

Grzegorz domaga się ustalenia opieki naprzemiennej nad synami 

Co sądzicie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Kamila Kamińska i Michał Meyer zostaną rodzicami – poród tuż tuż!

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Ida Nowakowska urodziła – chłopiec czy dziewczynka?

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska miała urodzić już w zeszłym tygodniu!

Ida Nowakowska w styczniu ogłosiła, że jest w 6 miesiącu ciąży i spodziewa się pierwszego dziecka. Radosną wiadomość przekazała na planie programu “Pytanie na Śniadanie”, gdzie koledzy od razu obdarowali przyszłą mamę prezentami.

HOT NEWS- Kamila Kamińska i Michał Meyer zostaną rodzicami – poród tuż tuż!

Szczęśliwa celebrytka wzięła udział w kilku sesjach ciążowych i zaczęła reklamować rzeczy dla dzieci. Na Instagramie pokazała wyprawkę, a nawet poszła na spacer z pustym wózkiem, podczas którego wykonywała niełatwe baletowe figury. W pewnym momencie ujawniła, że razem z mężem Jackiem Herndonem spodziewają się syna.

Kilka dni temu Ida w końcu udała się na urlop macierzyński i już nie pojawiała się w “Pytaniu na Śniadanie”. Teraz z kolei magazyn Super Express donosi, że celebrytka urodziła! Na łamach gazety czytamy:

Ida urodziła w czwartek wieczorem w szpitalu przy ul. Madalińskiego. Powitała na świecie syna. W niedzielę wieczorem wróciła do domu  

Gratulujemy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Ola z Hotelu Paradise o trudnej sytuacji na Zanzibarze – program to 1. taki projekt od LAT

11.03.2020 WARSZAWA WAWER STUDIA ATM – REALIZACJA PROGRAMU DANCE DANCE DANCE N/Z IDA NOWAKOWSKA – JURORZY
scena z: Ida Nowakowska, fot. Podlewski/AKPA
scena z: Ida Nowakowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Fot. Screen Instagram/Akpa

AW

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY