Śledź nas

news

Jan Englert miał wypadek w górach – wiemy, w jakim jest stanie

Opublikowano

w dniu

Jan Englert

Jan Englert był na urlopie w górach. Niestety wyjazd nie zakończył się szczęśliwie.

Jan Englert to jeden z najlepszych polskich aktorów starszego pokolenia. 77-latek jednak nie czuje się seniorem i cały czas jest aktywny zarówno zawodowo, jak i sportowo! Pasją aktora jest wysiłek fizyczny, w szczególności tenis, pływanie oraz jazda na nartach.

HOT NEWS- Przez lat zmagała się z hejtem – teraz Dominika Gwit otwiera się na temat swojej choroby

Razem z małżonką Beatą Ścibakówną udał się na wakacje w góry, gdzie szusował po stokach. Niestety teraz okazało się, że pobyt nie zakończył się dobrze. Podczas wysiłku Jan nadwyrężył niedawno operowaną rękę, ale to nie koniec obrażeń. Pracownik Teatru Narodowego, którego Englert jest dyrektorem opowiedział magazynowi Rewia, że szef wrócił w nienajlepszym stanie:

Wrócił mocno poturbowany. Ma liczne siniaki i zadrapania, które wskazują, że prawdopodobnie jeden z dni na narciarskim stoku nie zakończył się dobrze

Dalej zdradził, skąd możliwa kontuzja:

Być może jego ręka po zabiegu potrzebowała dłuższej rehabilitacji, ale on nie należy do mężczyzn, którzy się ze sobą pieszczą, stąd ten dotkliwy upadek 

Życzymy dużo zdrowia!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Pytanie na Śniadanie w ogniu krytyki! Ginekolog: przekazują szkodliwe treści

scena z: Jan Englert, Beata Ścibakówna, fot. Baranowski/AKPA
Marta Lipiñska, Jan Englert, Cezary ¯ak, Ilona Ostrowska, Marzena Rogalska, Ewa Wencel, Marzena Rogalska

Fot. Screen Instagram/Akpa

AW

news

Sprawdź! Kto wystąpi podczas tegorocznej edycji Sunrise 2024?

Opublikowano

w dniu

przez

Sunrise Festival 2024, jedno z najważniejszych wydarzeń muzyki elektronicznej w Polsce, zbliża się wielkimi krokami. Tegoroczna edycja odbędzie się tradycyjnie w Podczelu, nad pięknym polskim wybrzeżem Morza Bałtyckiego. Festiwal, który odbędzie się w dniach 19-21 lipca, zapowiada się na niezapomniane muzyczne doświadczenie.

Line-up Pełen Gwiazd

Sunrise Festival 2024 przyciąga fanów z całego świata dzięki imponującemu line-upowi, który obejmuje zarówno legendy muzyki elektronicznej, jak i wschodzące gwiazdy. Organizatorzy zapowiedzieli występy takich gigantów jak:

Boris Brejcha – niemiecki twórca gatunku high-tech minimal, zyskał ogromną popularność dzięki swojemu unikalnemu brzmieniu i charakterystycznym maskom, które nosi podczas występów. Jego sety to prawdziwa podróż przez różnorodne dźwięki i rytmy, które wciągają słuchaczy od pierwszych chwil.

Armin van Buuren – holender jeden z najważniejszych DJ-ów i producentów muzyki trance, znany jest z niezwykle energetycznych setów, które porywają publiczność na całym świecie. Jego muzyka łączy emocjonalne melodie z potężnymi bitami, tworząc niezapomniane doświadczenia na festiwalach.

Aly & Fila (Egipt) – specjalizują się w muzyce trance, tworząc utwory pełne emocji i euforycznych melodii. Znani z niezwykle emocjonalnych setów, często współpracują z wokalistami, tworząc wyjątkowe doświadczenia muzyczne.

Lilly Palmer to utalentowana DJ-ka i producentka muzyki techno z Niemiec, która zdobyła uznanie na międzynarodowej scenie muzycznej dzięki swoim energetycznym i mrocznym setom. Jej unikalne brzmienie łączy głębokie basy, hipnotyzujące melodie i dynamiczne rytmy, tworząc niezapomniane muzyczne doświadczenia.

Sunrise Festival 2024 zapowiada się na wyjątkowe wydarzenie, które przyciągnie miłośników muzyki elektronicznej z całego świata. Znakomity line-up, liczne atrakcje i wspaniała atmosfera Kołobrzegu sprawią, że każdy uczestnik przeżyje niezapomniane chwile. Przygotujcie się na trzy dni pełne muzyki, tańca i pozytywnych emocji!

Szczegółowy Line up dostępny jest na oficjalnej stronie Sunrise.

Kontynuuj czytanie

news

Małgorzata Rozenek TWARDO o posłach PSL i adopcji DZIECI przez GEJÓW i LESBIJKI!

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Katarzyna Dowbor odpowiada hejterom: “ZA STARA” do “Pytania na Śniadanie” TVP?

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Małgorzata Rozenek o maturze syna oraz odejściu z Dzień Dobry TVN

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością